'AA Gent opent de onderhandelingen over vertrek David'

door
'AA Gent opent de onderhandelingen over vertrek David'

Het lijkt erop dat Lille weldra de zeer lucratieve verkoop van Victor Osimhen zal afronden. De Nigeriaan lijkt op weg naar Napoli, voor een bedrag dat naargelang de bron tussen de 50 en 85 miljoen euro ligt. Een deel van die som zal bij Charleroi belanden, want de Carolo's zouden recht hebben op ongeveer 15 procent bij een doorverkoop. Maar ook AA Gent zou een substantieel deel van die transfersom kunnen gaan opeisen. 

Volgens La Voix du Nord heeft Lille immers van Jonathan David zijn absolute prioriteit gemaakt om Osimhen te komen vervangen. Technisch directeur Luis Campos zou al enkele maanden werken aan het dossier van de Canadese aanvaller en Lille hoopt hem al in het begin van de mercato te kunnen strikken. Op die manier willen ze de vele andere geïnteresseerde clubs uit Duitsland en Engeland te snel af zijn. 

David zou alvast niet bij voorbaat neen gezegd hebben tegen het aanbod van de Noord-Franse club, die echter ook nog een akkoord met AA Gent zal moeten vinden. De Buffalo's hopen maar liefst 30 miljoen euro te vangen voor hun goudhaantje, maar na de verkoop van Osimhen zal dat mogelijkj geen onoverkomelijk struikelblok zijn.

UPDATE 4/07
Het lijkt Lille menens om David te strikken. Terwijl het vertrek van Osimhen naar Napoli alsmaar dichter komt, hebben de Fransen volgens Le 10 Sport officieel de onderhandelingen aangeknoopt met AA Gent over de komst van hun 20-jarige prijsschutter. Momenteel zou Lille wel nog niet in de buurt komen van de Gentse vraagprijs - hier op 25 miljoen euro geraamd -, maar de gesprekken zouden wel de goede richting uitgaan. Technisch directeur Luis Campos zou David zeer graag naar Lille willen halen, maar houdt wel een slag om de arm en zou ook nog andere opties verkennen. 

LEES OOK: De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Denk je dat AA Gent zijn 25 miljoen zal krijgen?

Meest recent

Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

44
44
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

155
155
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

45
45
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

62
62
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

47
47
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

451
451
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

103
103
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

146
146
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

180
180
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

52
52
'Fink speelt met vuur: tactische fout met zware gevolgen'

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

406
406
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

410
410
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

109
109
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

58
58
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

234
234
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

548
548
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

101
101
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

717
717
Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

159
159
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

325
325
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

136
136
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

172
172
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

393
393
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

579
579

Meer sportnieuws