'AA Gent opent de onderhandelingen over vertrek David'

stemmen
'AA Gent opent de onderhandelingen over vertrek David'

Het lijkt erop dat Lille weldra de zeer lucratieve verkoop van Victor Osimhen zal afronden. De Nigeriaan lijkt op weg naar Napoli, voor een bedrag dat naargelang de bron tussen de 50 en 85 miljoen euro ligt. Een deel van die som zal bij Charleroi belanden, want de Carolo's zouden recht hebben op ongeveer 15 procent bij een doorverkoop. Maar ook AA Gent zou een substantieel deel van die transfersom kunnen gaan opeisen. 

Volgens La Voix du Nord heeft Lille immers van Jonathan David zijn absolute prioriteit gemaakt om Osimhen te komen vervangen. Technisch directeur Luis Campos zou al enkele maanden werken aan het dossier van de Canadese aanvaller en Lille hoopt hem al in het begin van de mercato te kunnen strikken. Op die manier willen ze de vele andere geïnteresseerde clubs uit Duitsland en Engeland te snel af zijn. 

David zou alvast niet bij voorbaat neen gezegd hebben tegen het aanbod van de Noord-Franse club, die echter ook nog een akkoord met AA Gent zal moeten vinden. De Buffalo's hopen maar liefst 30 miljoen euro te vangen voor hun goudhaantje, maar na de verkoop van Osimhen zal dat mogelijkj geen onoverkomelijk struikelblok zijn.

UPDATE 4/07
Het lijkt Lille menens om David te strikken. Terwijl het vertrek van Osimhen naar Napoli alsmaar dichter komt, hebben de Fransen volgens Le 10 Sport officieel de onderhandelingen aangeknoopt met AA Gent over de komst van hun 20-jarige prijsschutter. Momenteel zou Lille wel nog niet in de buurt komen van de Gentse vraagprijs - hier op 25 miljoen euro geraamd -, maar de gesprekken zouden wel de goede richting uitgaan. Technisch directeur Luis Campos zou David zeer graag naar Lille willen halen, maar houdt wel een slag om de arm en zou ook nog andere opties verkennen. 

LEES OOK: WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Denk je dat AA Gent zijn 25 miljoen zal krijgen?

Meest recent

'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

77
77
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

100
100
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

160
160
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

85
85
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

971
971
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

72
72
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

33
33
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

233
233
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

170
170
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

209
209
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

158
158
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

191
191
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

437
437
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

771
771
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

42
42
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

647
647
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

230
230
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

139
139
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

216
216
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

166
166
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

65
65
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

101
101
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

142
142
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

65
65
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

231
231

Meer sportnieuws