'AA Gent opent de onderhandelingen over vertrek David'

door
'AA Gent opent de onderhandelingen over vertrek David'

Het lijkt erop dat Lille weldra de zeer lucratieve verkoop van Victor Osimhen zal afronden. De Nigeriaan lijkt op weg naar Napoli, voor een bedrag dat naargelang de bron tussen de 50 en 85 miljoen euro ligt. Een deel van die som zal bij Charleroi belanden, want de Carolo's zouden recht hebben op ongeveer 15 procent bij een doorverkoop. Maar ook AA Gent zou een substantieel deel van die transfersom kunnen gaan opeisen. 

Volgens La Voix du Nord heeft Lille immers van Jonathan David zijn absolute prioriteit gemaakt om Osimhen te komen vervangen. Technisch directeur Luis Campos zou al enkele maanden werken aan het dossier van de Canadese aanvaller en Lille hoopt hem al in het begin van de mercato te kunnen strikken. Op die manier willen ze de vele andere geïnteresseerde clubs uit Duitsland en Engeland te snel af zijn. 

David zou alvast niet bij voorbaat neen gezegd hebben tegen het aanbod van de Noord-Franse club, die echter ook nog een akkoord met AA Gent zal moeten vinden. De Buffalo's hopen maar liefst 30 miljoen euro te vangen voor hun goudhaantje, maar na de verkoop van Osimhen zal dat mogelijkj geen onoverkomelijk struikelblok zijn.

UPDATE 4/07
Het lijkt Lille menens om David te strikken. Terwijl het vertrek van Osimhen naar Napoli alsmaar dichter komt, hebben de Fransen volgens Le 10 Sport officieel de onderhandelingen aangeknoopt met AA Gent over de komst van hun 20-jarige prijsschutter. Momenteel zou Lille wel nog niet in de buurt komen van de Gentse vraagprijs - hier op 25 miljoen euro geraamd -, maar de gesprekken zouden wel de goede richting uitgaan. Technisch directeur Luis Campos zou David zeer graag naar Lille willen halen, maar houdt wel een slag om de arm en zou ook nog andere opties verkennen. 

LEES OOK: Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Denk je dat AA Gent zijn 25 miljoen zal krijgen?

Meest recent

'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

25
25
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

16
16
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

68
68
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

197
197
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

69
69
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

45
45
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

233
233
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

132
132
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

34
34
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

344
344
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

85
85
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

95
95
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

481
481
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

101
101
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

490
490
Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

147
147
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

442
442
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

506
506
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

204
204
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

232
232
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

189
189
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

638
638
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

330
330
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

99
99
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

80
80

Meer sportnieuws