'Club Brugge lijkt echt te mogen hopen op vertrek overbodige speler'

door
'Club Brugge lijkt echt te mogen hopen op vertrek overbodige speler'

Club Brugge hield het tot dusver bijzonder rustig op de transfermarkt, maar daar komt ongetwijfeld nog verandering in. Sowieso wil de landskampioen zich nog versterken met oog op volgend seizoen. Maar ook aan uitgaande zijde wordt op Jan Breydel nog de nodige beweging verwacht.

Enkele sterkhouders komen immers in aanmerking voor een stap hogerop, anderen komen dan weer niet in de plannen voor en ook voor hun moet een oplossing gezocht worden. Karlo Letica behoort alvast tot die laatste categorie. De Kroatische doelman werd destijds met grote verwachtingen aangetrokken, maar kon die niet waarmaken. En door de aanwezigheid van Simon Mignolet is hij helemaal overbodig geworden.

Tijdens het voorbije seizoen werd Letica verhuurd aan het Italiaanse SPAL. Daar zat hij voornamelijk op de bank, al mocht hij deze week opdraven tegen AC Milan en liet hij een meer dan behoorlijke indruk achter in die partij. Iets wat ook SS Lazio gezien zou hebben. Volgens Serie B News, weliswaar niet het meest betrouwbare medium, zouden de Romeinen hem willen aantrekken als doublure voor Thomas Strakosha.

UPDATE 4/07
De kansen op de transfer lijken te stijgen, want het nieuws wordt nu ook gemeld door Il Resto del Carlino, een lokale krant uit Emilia Romagna. Zij wijzen er wel op dat SPAL een aankoopoptie bezit op Letica, waardoor Club in het hele dossier eigenlijk niet hoeft tussen te komen. Mogelijk zal SPAL op het einde van het seizoen dus die optie lichten en Letica meteen doorsluizen naar Lazio. De band tussen die twee clubs zou alvast goed zijn, wat de onderhandelingen een stuk makkelijker zou kunnen maken. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

Had Club hem meer kansen moeten geven?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

33
33
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

46
46
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

48
48
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

25
25
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

23
23
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

121
121
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

48
48
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

169
169
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

113
113
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

181
181
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

129
129
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

200
200
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

128
128
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

386
386
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

349
349
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

22
22
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

803
803
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

68
68
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

172
172
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

144
144
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

353
353
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

474
474
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

195
195
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

129
129
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

200
200

Meer sportnieuws