Eleven heeft goed nieuws voor abonnees Proximus en Telenet

2033 stemmen
Eleven heeft goed nieuws voor abonnees Proximus en Telenet

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen in een volledig nieuw kleedje gestoken. De televisie- en mediarechten van de Belgische competitie werden immers verkocht aan Eleven Sports. Daar zal men een compleet nieuwe omkadering voorzien, ook zullen er andere wedstrijduren worden ingevoerd.


Hoe de speeldagen er precies zullen uitzien, komen we woensdag pas te weten tijdens de bekendmaking van de kalender. Wat nu al vast staat is dat de duels mekaar niet zullen overlappen, elke partij begint op een ander tijdstip. Tegenover La Meuse voegt CEO Guillaume Collard daar aan toe dat er tussen elke aftrap minstens twee uur en een kwartier zal zitten. Op zaterdag zal er dus vroeger begonnen moeten worden en op zondag krijgen we bijna zeker een wedstrijd rond het middaguur. Volgens Collard is maandagavondvoetbal niet uitgesloten, maar dat zal enkel in hoogst uitzonderlijke gevallen zijn.

Verder is het ook afwachten op welke operatoren het Belgische voetbal te zien zal zijn. Afgelopen week bereikte Eleven alvast een akkoord met Orange. Maar ook de klanten van Telenet en Proximus hoeven zich volgens Collard geen zorgen te maken. De CEO laat verstaan dat de onderhandelingen met de ene partij wat langer duren dan met de andere, maar hij is ervan overtuigd dat een akkoord uit de bus zal vallen. Kijkers hoeven zich dus geen zorgen te maken over een nieuwe decoder of abonnement.

LEES OOK: Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bent u voor of tegen zondagmiddagvoetbal ...

Meest recent

Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

22
22
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

199
199
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

105
105
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

276
276
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

415
415
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

241
241
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

293
293
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

19
19
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

128
128
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

47
47
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

72
72
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

117
117
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

58
58
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

87
87
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

69
69
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

374
374
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

1105
1105
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

405
405
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

397
397
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

340
340
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

42
42
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

250
250
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

26
26
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

252
252

Meer sportnieuws