Eleven heeft goed nieuws voor abonnees Proximus en Telenet

2033 stemmen
Eleven heeft goed nieuws voor abonnees Proximus en Telenet

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen in een volledig nieuw kleedje gestoken. De televisie- en mediarechten van de Belgische competitie werden immers verkocht aan Eleven Sports. Daar zal men een compleet nieuwe omkadering voorzien, ook zullen er andere wedstrijduren worden ingevoerd.


Hoe de speeldagen er precies zullen uitzien, komen we woensdag pas te weten tijdens de bekendmaking van de kalender. Wat nu al vast staat is dat de duels mekaar niet zullen overlappen, elke partij begint op een ander tijdstip. Tegenover La Meuse voegt CEO Guillaume Collard daar aan toe dat er tussen elke aftrap minstens twee uur en een kwartier zal zitten. Op zaterdag zal er dus vroeger begonnen moeten worden en op zondag krijgen we bijna zeker een wedstrijd rond het middaguur. Volgens Collard is maandagavondvoetbal niet uitgesloten, maar dat zal enkel in hoogst uitzonderlijke gevallen zijn.

Verder is het ook afwachten op welke operatoren het Belgische voetbal te zien zal zijn. Afgelopen week bereikte Eleven alvast een akkoord met Orange. Maar ook de klanten van Telenet en Proximus hoeven zich volgens Collard geen zorgen te maken. De CEO laat verstaan dat de onderhandelingen met de ene partij wat langer duren dan met de andere, maar hij is ervan overtuigd dat een akkoord uit de bus zal vallen. Kijkers hoeven zich dus geen zorgen te maken over een nieuwe decoder of abonnement.

LEES OOK: Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Bent u voor of tegen zondagmiddagvoetbal ...

Meest recent

'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

7
7
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

42
42
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

194
194
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

35
35
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

325
325
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

70
70
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

204
204
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

406
406
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

319
319
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

376
376
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

474
474
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

835
835
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

182
182
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

351
351
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

110
110
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

213
213
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

469
469
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

59
59
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

477
477
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

346
346
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

232
232
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

439
439
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

374
374
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

963
963

Meer sportnieuws