Eleven heeft goed nieuws voor abonnees Proximus en Telenet

door
Eleven heeft goed nieuws voor abonnees Proximus en Telenet

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen in een volledig nieuw kleedje gestoken. De televisie- en mediarechten van de Belgische competitie werden immers verkocht aan Eleven Sports. Daar zal men een compleet nieuwe omkadering voorzien, ook zullen er andere wedstrijduren worden ingevoerd.


Hoe de speeldagen er precies zullen uitzien, komen we woensdag pas te weten tijdens de bekendmaking van de kalender. Wat nu al vast staat is dat de duels mekaar niet zullen overlappen, elke partij begint op een ander tijdstip. Tegenover La Meuse voegt CEO Guillaume Collard daar aan toe dat er tussen elke aftrap minstens twee uur en een kwartier zal zitten. Op zaterdag zal er dus vroeger begonnen moeten worden en op zondag krijgen we bijna zeker een wedstrijd rond het middaguur. Volgens Collard is maandagavondvoetbal niet uitgesloten, maar dat zal enkel in hoogst uitzonderlijke gevallen zijn.

Verder is het ook afwachten op welke operatoren het Belgische voetbal te zien zal zijn. Afgelopen week bereikte Eleven alvast een akkoord met Orange. Maar ook de klanten van Telenet en Proximus hoeven zich volgens Collard geen zorgen te maken. De CEO laat verstaan dat de onderhandelingen met de ene partij wat langer duren dan met de andere, maar hij is ervan overtuigd dat een akkoord uit de bus zal vallen. Kijkers hoeven zich dus geen zorgen te maken over een nieuwe decoder of abonnement.

LEES OOK: Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Bent u voor of tegen zondagmiddagvoetbal ...

Meest recent

EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

65
65
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

68
68
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

69
69
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

27
27
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

123
123
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

84
84
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

317
317
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

25
25
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

185
185
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

119
119
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

59
59
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

112
112
Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

252
252
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

191
191
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

23
23
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

64
64
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

122
122
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

477
477
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

103
103
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

714
714
'Club Brugge keihard: bod van 20 miljoen geweigerd'

De spelers van Club Brugge kunnen nog enkele dagen genieten van een welverdiende vakantie. Op 3 ...

718
718
'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Enkele weken geleden werd Carl Hoefkens nog nadrukkelijk gelinkt aan KRC Genk, maar de trainer ...

120
120
'Nieuwe tegenvaller Lukaku: Napoli grijpt in'

Het is bij Napoli nog niet het jaar van de Rode Duivels geweest. Kevin De Bruyne viel eind oktober ...

172
172
TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

466
466
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

140
140

Meer sportnieuws