'Club beschikt over grote troef in strijd om Edmilson'

door
'Club beschikt over grote troef in strijd om Edmilson'

Club Brugge beschikt plots over de beste papieren, al zit ook Antwerp toch nog in de race. Hoe dan ook ziet het ernaar uit dat Junior Edmilson na twee jaar in Qatar deze zomer koers terug naar de Jupiler Pro League zet. Mét een goede reden, zo blijkt.


Zo weet Het Nieuwsblad dat Edmilson vooral sinds een gesprek met bondscoach Roberto Martinez openstaat voor een terugkeer naar België. Daar wil de 25-jarige winger, die eerder al eens flirtte met een selectie voor de Rode Duivels, zich opnieuw in de kijker spelen bij de nationale ploeg. Volgens Sport/Voetbalmagazine hoopt Edmilson zelfs op een knalseizoen om zich van een plaats in de EK-kern van volgend jaar te verzekeren. Wie de dribbelkont straks ook binnenhaalt, hoeft aan zijn motivatie dus niet te twijfelen.

UPDATE 18u58
Edmilson lijkt door terug te keren naar België dus vooral op een ticket voor het EK te hopen. Wat dat betreft heeft Club Brugge alvast een belangrijke troef in handen ten opzichte van Antwerp, want met Simon Mignolet, Brandon Mechele en Hans Vanaken telt Blauw-Zwart vandaag reeds drie Rode Duivels in de rangen – tegenover nul bij Antwerp.

Met ook nog youngsters als Siebe Schrijvers en Charles De Ketelaere om naar uit te kijken, heeft Martinez dus meer reden om naar Jan Breydel dan naar de Bosuil af te zakken. Zeker wanneer daar straks de Champions League opnieuw kamp opslaat, dé ideale gelegenheid voor Edmilson om te bewijzen dat hij het hoogste niveau (nog) aankan.

LEES OOK: ‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Denkt u dat Edmilson kan schitteren in de CL?

Meest recent

Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

146
146
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

16
16
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

97
97
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

26
26
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

49
49
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

59
59
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

49
49
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

87
87
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

350
350
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

13
13
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

209
209
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

304
304
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

661
661
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

149
149
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

589
589
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

324
324
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

126
126
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

116
116
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

474
474
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

493
493
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

565
565
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

638
638
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

256
256
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

1089
1089
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

499
499

Meer sportnieuws