'Club beschikt over grote troef in strijd om Edmilson'

door
'Club beschikt over grote troef in strijd om Edmilson'

Club Brugge beschikt plots over de beste papieren, al zit ook Antwerp toch nog in de race. Hoe dan ook ziet het ernaar uit dat Junior Edmilson na twee jaar in Qatar deze zomer koers terug naar de Jupiler Pro League zet. Mét een goede reden, zo blijkt.


Zo weet Het Nieuwsblad dat Edmilson vooral sinds een gesprek met bondscoach Roberto Martinez openstaat voor een terugkeer naar België. Daar wil de 25-jarige winger, die eerder al eens flirtte met een selectie voor de Rode Duivels, zich opnieuw in de kijker spelen bij de nationale ploeg. Volgens Sport/Voetbalmagazine hoopt Edmilson zelfs op een knalseizoen om zich van een plaats in de EK-kern van volgend jaar te verzekeren. Wie de dribbelkont straks ook binnenhaalt, hoeft aan zijn motivatie dus niet te twijfelen.

UPDATE 18u58
Edmilson lijkt door terug te keren naar België dus vooral op een ticket voor het EK te hopen. Wat dat betreft heeft Club Brugge alvast een belangrijke troef in handen ten opzichte van Antwerp, want met Simon Mignolet, Brandon Mechele en Hans Vanaken telt Blauw-Zwart vandaag reeds drie Rode Duivels in de rangen – tegenover nul bij Antwerp.

Met ook nog youngsters als Siebe Schrijvers en Charles De Ketelaere om naar uit te kijken, heeft Martinez dus meer reden om naar Jan Breydel dan naar de Bosuil af te zakken. Zeker wanneer daar straks de Champions League opnieuw kamp opslaat, dé ideale gelegenheid voor Edmilson om te bewijzen dat hij het hoogste niveau (nog) aankan.

LEES OOK: Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Denkt u dat Edmilson kan schitteren in de CL?

Meest recent

Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

60
60
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

25
25
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

35
35
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

176
176
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

84
84
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

892
892
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

369
369
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

285
285
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

112
112
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

169
169
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

404
404
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

336
336
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

84
84
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

345
345
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

242
242
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

164
164
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

382
382
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

347
347
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

275
275
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

788
788
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

323
323
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

661
661
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

645
645
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

637
637

Meer sportnieuws