'Club wil uitpakken: Junior Edmilson op weg naar Jan Breydel'

door
'Club wil uitpakken: Junior Edmilson op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge hield het voorlopig erg rustig op de transfermarkt, maar daar lijkt heel snel verandering in te komen. Zo meldt Sport/Voetbalmagazine dat Blauw-Zwart dicht bij de komst van Junior Edmilson staat. De medische proeven van de ex-smaakmaker van Standard zouden zelfs al ingepland staan.


Edmilson vertrok in de zomer van 2018 na een ijzersterk seizoen bij Standard. Hij koos voor een lucratieve deal en tekende bij het Qatarese Al-Duhail. Maar de Braziliaanse Belg, die de corona-periode doorbracht in ons land, zou willen terugkeren naar Europa. Iets wat hij volgens lokale media ook al had aangegeven aan Al-Duhail. Vermits Standard financieel niet in staat lijkt om zijn terugkeer te bekostigen, werd Antwerp naar voren geschoven als grootste kandidaat voor zijn komst. Maar nu zou Club Brugge dus aan het langste einde trekken.

Volgens Sport/Voetbalmagazine drong de Great Old via sterke man Luciano D'Onofrio wel degelijk aan bij Edmilson. De laatste weken zou hij echter meermaals gecontacteerd zijn door Philippe Clement, in een poging hem te overtuigen naar Brugge te komen. En die tactiek blijkt te werken. De landskampioen zou zelfs al de medische proeven van Edmilson hebben ingepland, een akkoord met de speler lijkt in de maak.

GEEN AKKOORD OP CLUBNIVEAU
Het weekblad voegt er echter wel aan toe dat er op clubniveau nog geen overeenkomst is. Vincent Mannaert en co zullen dus aan tafel moeten gaan met de delegatie van Al-Duhail. De verwachting is dat de Qatarese club één van haar smaakmakers niet zomaar zal laten gaan. Maar de Bruggelingen staan er financieel voldoende sterk voor om een overtuigend bod uit te brengen. De nakende komst van Edmilson betekent mogelijk dat de landskampioen afscheid neemt van Emmanuel Dennis en/of Krépin Diatta.

LEES OOK: Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Zou Edmilson een basisspeler zijn bij het huidige Club Brugge?

Meest recent

Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

21
21
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

74
74
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

55
55
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

78
78
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

81
81
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

122
122
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

37
37
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

93
93
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

295
295
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

127
127
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

203
203
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

54
54
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

199
199
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

95
95
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

31
31
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

137
137
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

93
93
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

357
357
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

240
240
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

342
342
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

314
314
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

451
451
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

216
216
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

66
66

Meer sportnieuws