'Club wil uitpakken: Junior Edmilson op weg naar Jan Breydel'

3177 stemmen
'Club wil uitpakken: Junior Edmilson op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge hield het voorlopig erg rustig op de transfermarkt, maar daar lijkt heel snel verandering in te komen. Zo meldt Sport/Voetbalmagazine dat Blauw-Zwart dicht bij de komst van Junior Edmilson staat. De medische proeven van de ex-smaakmaker van Standard zouden zelfs al ingepland staan.


Edmilson vertrok in de zomer van 2018 na een ijzersterk seizoen bij Standard. Hij koos voor een lucratieve deal en tekende bij het Qatarese Al-Duhail. Maar de Braziliaanse Belg, die de corona-periode doorbracht in ons land, zou willen terugkeren naar Europa. Iets wat hij volgens lokale media ook al had aangegeven aan Al-Duhail. Vermits Standard financieel niet in staat lijkt om zijn terugkeer te bekostigen, werd Antwerp naar voren geschoven als grootste kandidaat voor zijn komst. Maar nu zou Club Brugge dus aan het langste einde trekken.

Volgens Sport/Voetbalmagazine drong de Great Old via sterke man Luciano D'Onofrio wel degelijk aan bij Edmilson. De laatste weken zou hij echter meermaals gecontacteerd zijn door Philippe Clement, in een poging hem te overtuigen naar Brugge te komen. En die tactiek blijkt te werken. De landskampioen zou zelfs al de medische proeven van Edmilson hebben ingepland, een akkoord met de speler lijkt in de maak.

GEEN AKKOORD OP CLUBNIVEAU
Het weekblad voegt er echter wel aan toe dat er op clubniveau nog geen overeenkomst is. Vincent Mannaert en co zullen dus aan tafel moeten gaan met de delegatie van Al-Duhail. De verwachting is dat de Qatarese club één van haar smaakmakers niet zomaar zal laten gaan. Maar de Bruggelingen staan er financieel voldoende sterk voor om een overtuigend bod uit te brengen. De nakende komst van Edmilson betekent mogelijk dat de landskampioen afscheid neemt van Emmanuel Dennis en/of Krépin Diatta.

LEES OOK: Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Zou Edmilson een basisspeler zijn bij het huidige Club Brugge?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

19
19
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

18
18
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

29
29
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

41
41
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

40
40
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

72
72
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

56
56
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

207
207
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

57
57
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

38
38
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

102
102
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

717
717
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

71
71
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

446
446
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

397
397
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

315
315
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

218
218
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

799
799
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

558
558
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

421
421
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

294
294
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

271
271

Meer sportnieuws