'Club mag hopen op transferjackpot van bijna 60 miljoen'

door
'Club mag hopen op transferjackpot van bijna 60 miljoen'

Club Brugge wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen met de verkoop van sterkhouders aan buitenlandse ploegen. En ook nu heeft de landskampioen weer het nodige kapitaal in handen. Blauw-Zwart zou zelfs mogen dromen van een jackpot van meer dan 50 miljoen euro.


Tenminste, zo berekende men bij La Dernière Heure. De Waalse krant schuift drie namen naar voren die tijdens de zomermercato mogelijk een pak geld gaan opbrengen: Emmanuel Dennis, Krépin Diatta en Clinton Mata. Vooral van die eerste staat het zo goed als vast dat een nieuwe stap zal zetten, het is enkel nog kwestie van een akkoord te vinden met de juiste ploeg. Onder meer dankzij zijn opgemerkte prestaties in Europa, vermoedt LDH dat hij zeker zo'n 25 miljoen moet kunnen opbrengen.

In het geval van Diatta hoopt Blauw-Zwart om de Senegalees nog een seizoen aan boord te houden, maar ook in hem heerst de nodige interesse. Zijn transfersom wordt op minstens 20 miljoen euro geschat. Het zou ons echter niet verbazen dat Club Brugge nog meer voor hem wil/zal vangen.

SPELER VAN HET JAAR
Tot slot wordt ook Mata genoemd. De 'Speler van het Jaar' bij Club werd onlangs al aan Hertha BSC gelinkt, maar er zullen ongetwijfeld nog meer ploegen zijn naam op het verlanglijstje hebben staan. Ook hier hoopt de landskampioen hem langer aan boord te houden. De Angolees wordt straks echter alweer 28 jaar en kan dus niet te lang meer wachten als hij de stap naar het buitenland nog wil zetten. Hier wordt gewag gemaakt van een transfersom van minstens 8 miljoen euro, al zal Club ongetwijfeld meer aan hem willen verdienen.

LEES OOK: 'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Wie zal Club het meeste opbrengen?

Meest recent

'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

1
1
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

34
34
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

66
66
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

145
145
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

166
166
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

95
95
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

30
30
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

175
175
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

300
300
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

102
102
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

522
522
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

263
263
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

446
446
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

377
377
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

391
391
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

74
74
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

64
64
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

98
98
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

234
234
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

87
87
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

349
349
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

217
217
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

98
98
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

179
179
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

234
234

Meer sportnieuws