'Club mag hopen op transferjackpot van bijna 60 miljoen'

1549 stemmen
'Club mag hopen op transferjackpot van bijna 60 miljoen'

Club Brugge wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen met de verkoop van sterkhouders aan buitenlandse ploegen. En ook nu heeft de landskampioen weer het nodige kapitaal in handen. Blauw-Zwart zou zelfs mogen dromen van een jackpot van meer dan 50 miljoen euro.


Tenminste, zo berekende men bij La Dernière Heure. De Waalse krant schuift drie namen naar voren die tijdens de zomermercato mogelijk een pak geld gaan opbrengen: Emmanuel Dennis, Krépin Diatta en Clinton Mata. Vooral van die eerste staat het zo goed als vast dat een nieuwe stap zal zetten, het is enkel nog kwestie van een akkoord te vinden met de juiste ploeg. Onder meer dankzij zijn opgemerkte prestaties in Europa, vermoedt LDH dat hij zeker zo'n 25 miljoen moet kunnen opbrengen.

In het geval van Diatta hoopt Blauw-Zwart om de Senegalees nog een seizoen aan boord te houden, maar ook in hem heerst de nodige interesse. Zijn transfersom wordt op minstens 20 miljoen euro geschat. Het zou ons echter niet verbazen dat Club Brugge nog meer voor hem wil/zal vangen.

SPELER VAN HET JAAR
Tot slot wordt ook Mata genoemd. De 'Speler van het Jaar' bij Club werd onlangs al aan Hertha BSC gelinkt, maar er zullen ongetwijfeld nog meer ploegen zijn naam op het verlanglijstje hebben staan. Ook hier hoopt de landskampioen hem langer aan boord te houden. De Angolees wordt straks echter alweer 28 jaar en kan dus niet te lang meer wachten als hij de stap naar het buitenland nog wil zetten. Hier wordt gewag gemaakt van een transfersom van minstens 8 miljoen euro, al zal Club ongetwijfeld meer aan hem willen verdienen.

LEES OOK: 'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Wie zal Club het meeste opbrengen?

Meest recent

Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

8
8
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

43
43
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

158
158
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

56
56
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

60
60
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

185
185
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

15
15
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

442
442
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

369
369
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

60
60
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

354
354
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

370
370
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

179
179
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

200
200
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

400
400
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

558
558
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

149
149
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

330
330
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

103
103
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

722
722
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

139
139
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

409
409
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

57
57
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

97
97

Meer sportnieuws