'Club mag hopen op transferjackpot van bijna 60 miljoen'

door
'Club mag hopen op transferjackpot van bijna 60 miljoen'

Club Brugge wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen met de verkoop van sterkhouders aan buitenlandse ploegen. En ook nu heeft de landskampioen weer het nodige kapitaal in handen. Blauw-Zwart zou zelfs mogen dromen van een jackpot van meer dan 50 miljoen euro.


Tenminste, zo berekende men bij La Dernière Heure. De Waalse krant schuift drie namen naar voren die tijdens de zomermercato mogelijk een pak geld gaan opbrengen: Emmanuel Dennis, Krépin Diatta en Clinton Mata. Vooral van die eerste staat het zo goed als vast dat een nieuwe stap zal zetten, het is enkel nog kwestie van een akkoord te vinden met de juiste ploeg. Onder meer dankzij zijn opgemerkte prestaties in Europa, vermoedt LDH dat hij zeker zo'n 25 miljoen moet kunnen opbrengen.

In het geval van Diatta hoopt Blauw-Zwart om de Senegalees nog een seizoen aan boord te houden, maar ook in hem heerst de nodige interesse. Zijn transfersom wordt op minstens 20 miljoen euro geschat. Het zou ons echter niet verbazen dat Club Brugge nog meer voor hem wil/zal vangen.

SPELER VAN HET JAAR
Tot slot wordt ook Mata genoemd. De 'Speler van het Jaar' bij Club werd onlangs al aan Hertha BSC gelinkt, maar er zullen ongetwijfeld nog meer ploegen zijn naam op het verlanglijstje hebben staan. Ook hier hoopt de landskampioen hem langer aan boord te houden. De Angolees wordt straks echter alweer 28 jaar en kan dus niet te lang meer wachten als hij de stap naar het buitenland nog wil zetten. Hier wordt gewag gemaakt van een transfersom van minstens 8 miljoen euro, al zal Club ongetwijfeld meer aan hem willen verdienen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

Wie zal Club het meeste opbrengen?

Meest recent

Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

66
66
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

155
155
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

94
94
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

82
82
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

151
151
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

58
58
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

177
177
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

75
75
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

626
626
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

60
60
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

76
76
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

73
73
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

377
377
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

256
256
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

379
379
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

616
616
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

268
268
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

343
343
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

242
242
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

99
99
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

151
151
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

185
185
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

148
148
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

35
35

Meer sportnieuws