'Club mag hopen op transferjackpot van bijna 60 miljoen'

1549 stemmen
'Club mag hopen op transferjackpot van bijna 60 miljoen'

Club Brugge wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen met de verkoop van sterkhouders aan buitenlandse ploegen. En ook nu heeft de landskampioen weer het nodige kapitaal in handen. Blauw-Zwart zou zelfs mogen dromen van een jackpot van meer dan 50 miljoen euro.


Tenminste, zo berekende men bij La Dernière Heure. De Waalse krant schuift drie namen naar voren die tijdens de zomermercato mogelijk een pak geld gaan opbrengen: Emmanuel Dennis, Krépin Diatta en Clinton Mata. Vooral van die eerste staat het zo goed als vast dat een nieuwe stap zal zetten, het is enkel nog kwestie van een akkoord te vinden met de juiste ploeg. Onder meer dankzij zijn opgemerkte prestaties in Europa, vermoedt LDH dat hij zeker zo'n 25 miljoen moet kunnen opbrengen.

In het geval van Diatta hoopt Blauw-Zwart om de Senegalees nog een seizoen aan boord te houden, maar ook in hem heerst de nodige interesse. Zijn transfersom wordt op minstens 20 miljoen euro geschat. Het zou ons echter niet verbazen dat Club Brugge nog meer voor hem wil/zal vangen.

SPELER VAN HET JAAR
Tot slot wordt ook Mata genoemd. De 'Speler van het Jaar' bij Club werd onlangs al aan Hertha BSC gelinkt, maar er zullen ongetwijfeld nog meer ploegen zijn naam op het verlanglijstje hebben staan. Ook hier hoopt de landskampioen hem langer aan boord te houden. De Angolees wordt straks echter alweer 28 jaar en kan dus niet te lang meer wachten als hij de stap naar het buitenland nog wil zetten. Hier wordt gewag gemaakt van een transfersom van minstens 8 miljoen euro, al zal Club ongetwijfeld meer aan hem willen verdienen.

LEES OOK: Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Wie zal Club het meeste opbrengen?

Meest recent

Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

21
21
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

135
135
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

203
203
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

813
813
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

343
343
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

114
114
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

162
162
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

609
609
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

409
409
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

242
242
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

21
21
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

99
99
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

175
175
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

51
51
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

70
70
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

56
56
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

78
78
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

81
81
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

135
135
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

450
450
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

105
105
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

162
162
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

105
105
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

563
563
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

487
487

Meer sportnieuws