'Club mag hopen op transferjackpot van bijna 60 miljoen'

1549 stemmen
'Club mag hopen op transferjackpot van bijna 60 miljoen'

Club Brugge wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen met de verkoop van sterkhouders aan buitenlandse ploegen. En ook nu heeft de landskampioen weer het nodige kapitaal in handen. Blauw-Zwart zou zelfs mogen dromen van een jackpot van meer dan 50 miljoen euro.


Tenminste, zo berekende men bij La Dernière Heure. De Waalse krant schuift drie namen naar voren die tijdens de zomermercato mogelijk een pak geld gaan opbrengen: Emmanuel Dennis, Krépin Diatta en Clinton Mata. Vooral van die eerste staat het zo goed als vast dat een nieuwe stap zal zetten, het is enkel nog kwestie van een akkoord te vinden met de juiste ploeg. Onder meer dankzij zijn opgemerkte prestaties in Europa, vermoedt LDH dat hij zeker zo'n 25 miljoen moet kunnen opbrengen.

In het geval van Diatta hoopt Blauw-Zwart om de Senegalees nog een seizoen aan boord te houden, maar ook in hem heerst de nodige interesse. Zijn transfersom wordt op minstens 20 miljoen euro geschat. Het zou ons echter niet verbazen dat Club Brugge nog meer voor hem wil/zal vangen.

SPELER VAN HET JAAR
Tot slot wordt ook Mata genoemd. De 'Speler van het Jaar' bij Club werd onlangs al aan Hertha BSC gelinkt, maar er zullen ongetwijfeld nog meer ploegen zijn naam op het verlanglijstje hebben staan. Ook hier hoopt de landskampioen hem langer aan boord te houden. De Angolees wordt straks echter alweer 28 jaar en kan dus niet te lang meer wachten als hij de stap naar het buitenland nog wil zetten. Hier wordt gewag gemaakt van een transfersom van minstens 8 miljoen euro, al zal Club ongetwijfeld meer aan hem willen verdienen.

LEES OOK: Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Wie zal Club het meeste opbrengen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

66
66
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

13
13
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

64
64
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

76
76
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

77
77
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

160
160
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

305
305
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

43
43
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

160
160
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

109
109
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

214
214
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

114
114
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

361
361
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

160
160
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

146
146
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

286
286
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

127
127
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

240
240
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

691
691
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

145
145
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

730
730
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

318
318
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

713
713
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

202
202
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

468
468
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

228
228

Meer sportnieuws