"Club Brugge was voor Batshuayi ideaal geweest om zich weer te lanceren"

1322

In de Premier League wordt er intussen al een paar weken weer gevoetbald, maar Michy Batshuayi hebben we nog niet in actie gezien. De Rode Duivel haalt bij Chelsea zelfs de selectie niet meer, want in de pikorde voorin is hij teruggevallen tot derde keuze na Olivier Giroud en Tammy Abraham. Aangezien volgend seizoen ook nog eens Timo Werner de Blues komt versterken, lijkt het verhaal van Batshuayi helemaal ten einde.


De carrière van de 26-jarige spits lijkt zo stilaan in het slop te zitten. In de vier jaar sinds hij op Stamford Bridge neerstreek kon hij zich nooit doorzetten en ook zijn uitleenbeurten de voorbije jaren verliepen met wisselend succes. Bij Dortmund maakte Batshuayi nog indruk, maar daarna flopte hij helemaal bij Valencia en bij Crystal Palace wisselde hij goede met mindere momenten af.

Marc Degryse vindt dat Batshuayi beter in januari al vertrokken was bij Chelsea. "Club Brugge wou hem in januari, voor ze Michael Krmencik aantrokken. Dat was ideaal geweest om zijn carrière weer te lanceren, zoals Simon Mignolet gedaan heeft", oordeelt de analist bij RTBF. "Maar Michy verklaarde dat hij in een hoger aangeschreven competitie wou blijven. Dat begrijp ik, maar intussen verstrijken de maanden en de jaren wel. Ik zou hem zeggen: vergeet het geld en je comfort in Londen, neem je carrière in handen en bewijs dat je nog altijd het talent hebt dat we altijd in je gezien hebben."

LEES OOK: Frank Raes zet Verhaeghe keihard met voeten op de grond

Moet Club misschien nog eens polsen bij Batshuayi?

Meest recent

Selectie Van Bommel: spectaculaire comeback bij Duivels?

Binnen anderhalve week maakt Mark van Bommel zijn eerste selectie bekend als bondscoach van ...

146
146
Meunier doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels nemen binnen twee weken een frisse start. In de Nations League beginnen ze aan een ...

22
22
Frank Raes zet Verhaeghe keihard met voeten op de grond

Voor Club Brugge is de campagne in de Champions League niet begonnen zoals verhoopt. Het ging in ...

123
123
Als enige JPL-club: opvallende transferconclusie Anderlecht

Anderlecht heeft er een drukke zomer opzitten, want de spelerskern ging stevig op de schop. Sportief ...

201
201
Van Bommel meteen onder vuur: "Eerste missie gefaald"

De Rode Duivels beginnen weldra aan hun volgende campagne in de Nations League. Met Frankrijk, ...

195
195
AA Gent droomt van Rode Duivel: "Van Bommel vroeg al"

Voor AA Gent kon het seizoen niet beter beginnen. Het overleefde in de Conference League drie ...

97
97
‘De Bruyne klaar met Allegri? Napoli-breuk dreigt’

Kevin De Bruyne begon de eerste drie competitiewedstrijden van Napoli op de bank. Tegen Arsenal ...

66
66
Pocognoli kiest voor oude bekende van Duivels bij Schotland

Sébastien Pocognoli moest na zijn ontslag bij AS Monaco niet snel zoeken naar een nieuwe ...

45
45
Courtois nog terug Duivel? Pfaff heeft verrassende mening

Volgende week maakt Mark van Bommel zijn eerste selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels, ...

265
265
AA Gent pakt nog uit met nieuwe aanvaller

AA Gent is uitstekend aan het seizoen begonnen. Het slaagde erin om zich te plaatsen voor de league ...

44
44
'RB Leipzig weigert héél verrassend voorstel voor Bakayoko'

Er speelde de voorbije periode iets rond Johan Bakayoko. De Belgische winger stond plots op de radar ...

71
71
'David Alaba op weg naar opmerkelijke transfer'

Er hangt iets in de lucht rond David Alba. Terwijl de transfervrije verdediger nog altijd zonder ...

20
20
Gullit vol lof over Courtois, Mourinho krijgt volle laag

De 2-1-overwinning van Real Madrid tegen Inter verborg volgens Ruud Gullit en Rafael van der Vaart ...

104
104
'Martial versiert alsnog zeer mooie transfer'

Anthony Martial staat voor een opvallende nieuwe wending in zijn carrière. De Franse ...

23
23
Duurste kern: Liverpool op één, Club Brugge Belgische leider

De transferperiode ligt achter de rug. Eindelijk. De kernen worden jaarlijks (al te vaak) overhoop ...

253
253
STVV vol enthousiasme: "Onze grootste match ooit"

STVV is goed begonnen aan het seizoen. De Kanaries draaien mee in de subtop en ze maken zich klaar ...

80
80
'Westerlo laat toptalent nog vertrekken'

Bij Westerlo hebben ze er een zeer drukke transferzomer opzitten. De Kemphanen haalden maar liefst ...

98
98
'Club slikt dubbele blessuredomper voor Antwerp'

Club Brugge likt woensdag zijn wonden. Het slaagde er dinsdagavond immers niet in om zijn campagne ...

339
339
Club-fans perplex door opmerkelijke bromance van Tresoldi

Alexander Blockx schrijft op de US Open momenteel een bijzonder hoofdstuk in de Belgische ...

110
110
Bankzitter De Bruyne? Allegri schenkt klare wijn

Woensdagavond staan nog de nodige wedstrijden van de openingsspeeldag in de league phase van de ...

74
74
'Talbi krijgt uitsluitsel over verrassende transfer'

Hoewel de transfermarkt in vrijwel heel Europa gesloten is, worden er toch nog enkele deals ...

97
97
Henry verbaast en duidt favoriet voor Gouden Bal aan

Deze week maakte organisator France Football de 30 kanshebbers bekend voor de Gouden Bal. Op 26 ...

129
129
Zal Club spijt krijgen? "Hij had kunnen doorbreken"

Club Brugge zag de kassa in de zomer weer stevig rinkelen. Dat gebeurde niet alleen door de verkoop ...

337
337
'Club moet in januari vrezen: strijd om Tresoldi weer los'

Dinsdag tegen Aston Villa bleek dat Club Brugge nog niet op zijn sterkst staat na een bewogen ...

133
133
Onrust over Karetsas: "Dit is echt een domper"

Het debuut van Konstantinos Karetsas in de Champions League is er één in mineur ...

145
145

Meer sportnieuws