'Anderlecht en Club leggen de duimen in transferdossier'

361 stemmen
'Anderlecht en Club leggen de duimen in transferdossier'

De afgelopen dagen werd RSC Anderlecht gelinkt aan de 20-jarige Braziliaanse middenvelder Fabinho. Paars-Wit hoopt de speler over te nemen voor een beperkt bedrag. RSCA moet enkel een opleidingsvergoeding betalen, al zal die een paar honderdduizenden euro’s bedragen.

RSC Anderlecht heeft Fabinho daadwerkelijk een voorstel gedaan. Het aanbod werd al voor de uitbraak van het coronavirus gedaan. Paars-Wit krijgt wel concurrentie van Italiaanse teams, maar Globo Esporte weet dat er ook een andere Belgische club interesse heeft. Zo zou ook Club Brugge concrete belangstelling hebben voor de Braziliaan. De landskampioen zou eveneens al een concreet voorstel hebben neergelegd en kan in principe interessantere voorwaarden aanbieden.

UPDATE 10/06

De kans bestaat dat de twee Belgische clubs met lege handen zullen achterblijven in dit dossier. Club en RSCA kregen immers concurrentie van Galatasaray voor Fabinho en volgens het medium Lance hebben de Turken inmiddels een voorstel neergelegd aan betere voorwaarden dan de aanbiedingen van de twee Belgische clubs. Indien Anderlecht en/of Club Brugge nog kans willen maken, zullen ze dus snel met een verbeterde aanbieding moeten komen.

UPDATE 03/07

Het ziet er erg naar uit dat Anderlecht en Club Brugge achter het net zullen vissen voor Fabinho. In Turkse media klinkt het namelijk dat zijn transfer naar Galatasaray zo goed als rond zou zijn. Indien die bevindingen correct blijken, zal de overgang van de huidige middenvelder van Sao Paulo weldra dan ook officieel worden gemaakt.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Begrijpt u die keuze?

Meest recent

Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

1
1
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

35
35
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

106
106
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

365
365
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

113
113
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

181
181
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

23
23
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

26
26
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

118
118
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

141
141
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

20
20
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

400
400
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

155
155
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

35
35
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

35
35
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

25
25
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

100
100
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

223
223
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

506
506
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

69
69
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

332
332
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

81
81
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

244
244
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

726
726
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

429
429

Meer sportnieuws