'Anderlecht en Club leggen de duimen in transferdossier'

door
'Anderlecht en Club leggen de duimen in transferdossier'

De afgelopen dagen werd RSC Anderlecht gelinkt aan de 20-jarige Braziliaanse middenvelder Fabinho. Paars-Wit hoopt de speler over te nemen voor een beperkt bedrag. RSCA moet enkel een opleidingsvergoeding betalen, al zal die een paar honderdduizenden euro’s bedragen.

RSC Anderlecht heeft Fabinho daadwerkelijk een voorstel gedaan. Het aanbod werd al voor de uitbraak van het coronavirus gedaan. Paars-Wit krijgt wel concurrentie van Italiaanse teams, maar Globo Esporte weet dat er ook een andere Belgische club interesse heeft. Zo zou ook Club Brugge concrete belangstelling hebben voor de Braziliaan. De landskampioen zou eveneens al een concreet voorstel hebben neergelegd en kan in principe interessantere voorwaarden aanbieden.

UPDATE 10/06

De kans bestaat dat de twee Belgische clubs met lege handen zullen achterblijven in dit dossier. Club en RSCA kregen immers concurrentie van Galatasaray voor Fabinho en volgens het medium Lance hebben de Turken inmiddels een voorstel neergelegd aan betere voorwaarden dan de aanbiedingen van de twee Belgische clubs. Indien Anderlecht en/of Club Brugge nog kans willen maken, zullen ze dus snel met een verbeterde aanbieding moeten komen.

UPDATE 03/07

Het ziet er erg naar uit dat Anderlecht en Club Brugge achter het net zullen vissen voor Fabinho. In Turkse media klinkt het namelijk dat zijn transfer naar Galatasaray zo goed als rond zou zijn. Indien die bevindingen correct blijken, zal de overgang van de huidige middenvelder van Sao Paulo weldra dan ook officieel worden gemaakt.

LEES OOK: Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Begrijpt u die keuze?

Meest recent

Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

49
49
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

25
25
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

19
19
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

89
89
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

232
232
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

138
138
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

284
284
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

152
152
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

194
194
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

34
34
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

45
45
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

612
612
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

727
727
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

121
121
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

301
301
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

370
370
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

458
458
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

395
395
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

376
376
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

570
570
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

404
404
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

461
461
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

234
234
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

128
128

Meer sportnieuws