Zo win jij dit weekend 1.300 euro met 10 euro inzet op topvoetbal!

40 stemmen
Zo win jij dit weekend 1.300 euro met 10 euro inzet op topvoetbal!

Op actie in de Jupiler Pro League is het nog een maandje wachten, terwijl de Bundesliga intussen alweer volledig afgerond is. In Italië, Engeland en Spanje gaat de race richting finish echter onverstoord verder, en dus staan daar ook dit weekend weer tal van interessante duels op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken van de komende dagen.


Beginnen doen we in La Liga, waar Atlético Madrid het vrijdagavond opneemt tegen Mallorca. Op papier een hapklare brok voor Yannick Carrasco en zijn ploegmaats, die hun goede vorm dinsdag nog bevestigden met een draw in Barcelona. Onze landgenoot speelde daarbij een belangrijke rol door twee strafschoppen te versieren, die na een eerdere misser van Diego Costa allebei werden omgezet door Saul Niguez. Indien hij zijn naam straks opnieuw op het scorebord zet, al dan niet weer met een elfmeter, levert dat 4,00x onze inzet op.



Op zaterdag schakelen we over naar de Serie A en de Turijnse derby tussen Juventus en Torino. Bij de Oude Dame stonden Cristiano Ronaldo en Paulo Dybala reeds in elk duel sinds de coronabreak aan het kanon, maar tegen de stadsgenoot bleef Juventus de voorbije jaren al vier keer op rij steken op één doelpunt. Hoewel de machine weer op vol toerental draait en Torino heel wat minder vlot weer uit de startblokken schoot, gokken wij dan daarom dat de schade ook nu beperkt blijft. Maximaal één goal van de thuisploeg is 2,85x onze inleg waard.

Nog op zaterdag staan in de Premier League tal van cruciale matchen met het oog op de verdeling der Europese tickets gepland, waaronder Wolverhampton tegen Arsenal. Twee teams in vorm, die wel zowat aan het tegenovergestelde eind van het spectrum zitten wat totaal aantal gele kaarten betreft. De Gunners voeren hier de lijst aan, dus in hun wanhoop om in de race te blijven zullen ze ook nu allicht vaker in het boekje gaan. Met behulp van de Bet Builder linken we dat aan een gelijkspel, wat samen goed is voor een odd van 6,10x onze bet.



Tijdens een bomvolle zondag wordt vooral in Italië duchtig gevoetbald, met onder meer in Cagliari een Belgisch treffen tussen Radja Nainggolan en Timothy Castagne van Atalanta. Dat pronkt na een knappe 12 op 12 post-corona stevig in de top vier, terwijl de Sardiniërs zich nog wat veiliger in de middenmoot hebben genesteld. Hoe dan ook blijven de bezoekers uit Bergamo de favoriet, al zien we de gastheren wel gerust nog hun doelpuntje meepikken. Een zoveelste zege mét tegentreffer voor Atalanta doet onze inzet maal 2,80x vermenigvuldigen.

Eindigen doen we tot slot opnieuw over Het Kanaal, waar de spelers van Manchester City dit keer geen erehaag hoeven te vormen op bezoek bij Southampton. Niet dat Kevin De Bruyne en co de blijk van respect naar Liverpool toe aan hun hart lieten komen, want de kersvers landskampioen werd vervolgens met 4-0 ingeblikt. De hoofdrol was daarbij voor wie anders dan King Kev zelf, die zijn elfde goal én assist nummer 17 liet optekenen. Als hij beide statistieken zondag nog wat verder kan opkrikken, rekenen wij ons 7,50x onze inleg rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op een klein beetje zand in de machine van Juventus, een draw voor een potig Arsenal en een nieuwe glansprestatie van De Bruyne, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 130x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Naar welke competitie gaat u dit weekend het meest kijken?

Meest recent

Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

5
5
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

147
147
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

204
204
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

85
85
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

268
268
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

242
242
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

43
43
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

67
67
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

106
106
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

44
44
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

386
386
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

384
384
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

211
211
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

132
132
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

59
59
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

559
559
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

121
121
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

130
130
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

164
164
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

155
155
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

72
72
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

453
453
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

146
146
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

170
170

Meer sportnieuws