Hazard-loos Real doet gouden zaak in titelstrijd

door
Hazard-loos Real doet gouden zaak in titelstrijd

Voor Real Madrid stond er vanavond alweer een levensbelangrijk duel op het programma. Het kreeg thuis namelijk Getafe over de vloer, en mits winst, konden de Madrilenen vier punten uitlopen op dichtste achtervolger FC Barcelona. Die lieten dinsdag namelijk alweer dure punten liggen tegen Atletico.

Die overwinning tegen Getafe moest er wel komen zónder Eden Hazard. Zinedine Zidane had onze Rode Duivel niet opgenomen in zijn wedstrijdselectie, omdat ze naar eigen zeggen geen risico wouden nemen met onze landgenoot, die nog steeds geen 100 procent is. Thibaut Courtois vatte uiteraard wel post tussen de palen, en was al meteen erg belangrijk. In de openingsfase behoedde hij Getafe namelijk van een 0-1 voorsprong (zie onderstaand). Ook Real kreeg een kansje, maar 0-0 was de logische ruststand na een matige eerste helft.

Ook de tweede helft bracht eigenlijk weinig beterschap, ondanks het overwicht van Real. Kansen werden er echter niet gecreëerd, en was het wachten op één dodelijk momentje. Dat kwam er ook een zo'n tien minuten voor het einde, wanneer de Madrilenen een strafschop kregen toegekend. Sergio Ramos faalde niet vanop de stip en bezorgde Real zo een levensbelangrijke 1-0 overwinning. Zoals gezegd hebben Zidane & co nu vier punten voorsprong op Barça, en dat met nog vijf wedstrijden te spelen. Ook niet onbelangrijk: Courtois hield dus alweer de 0, zijn zestiende clean sheet al dit seizoen.

Scoreverloop:
(79') Sergio Ramos (strafschop) 1-0


LEES OOK: Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Real kampioen?

Meest recent

Union SG heeft prijs en stelt eerste aanwinst officieel voor

Union SG heeft zopas zijn eerste winteraanwinst aangetrokken. Dat deelde de club via de clubkanalen ...

0
0
'AA Gent zet verrassende naam op verlanglijstje'

AA Gent wil deze mercato een aantal nieuwe spelers halen. Ze worden ondertussen steeds vaker aan ...

23
23
'Union SG legt spits vast: kostprijs een half miljoen euro'

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens Sky Sports Deutschland staat de ...

32
32
Tielemans bepalend, Celtic onderuit in Old Firm

In Engeland en Schotland stonden er om 13u30 twee matchen op het programma. Aston Villa ontving ...

32
32
Gaat Garcia in maart voor stunt in selectie Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia maakt zich klaar voor het WK. In maart trekken de Belgen naar Chicago om er ...

60
60
'Club Brugge heeft vervanger Ordoñez al in het vizier'

Joel Ordoñez gaat Club Brugge deze maand of ten laatste in de zomer verlaten. Dat staat vast. ...

186
186
Nieuwe topclub in JPL? 'Kompany waarschuwt'

In België zijn er zeer veel buitenlandse eigenaren en dat is tot op heden niet bepaald vaak een ...

203
203
Topspeler Union na één jaar weg? "In de zomer kijken"

Bij Union SG gaan er in de zomer weer de nodige spelers vertrekken. De Brusselaars zien mogelijk ...

38
38
'Recordtransfer Club back on track: enorme som onthuld'

Club Brugge KV hoopt zijn basiself zo goed mogelijk intact te houden tijdens de wintermercato, maar ...

282
282
'Chelsea schakelt razendsnel: nieuwe trainer staat al klaar'

Het nieuwe jaar was amper begonnen, of Chelsea FC besloot een trainerswissel door te voeren. Zo werd ...

45
45
Leko draait duimschroeven aan: drietal moet tandje bijsteken

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

280
280
Versterking Hayen: Genk realiseert derde comeback bij AA Gent

Na een tegenvallende eerste helft van het seizoen, wil KRC Genk na de jaarwissel een frisse start ...

324
324
Mannaert verbaast: "Gaf je hém punten voor Gouden Schoen?"

Christos Tzolis, Adem Zorgane, Hans Vanaken ... . De topfavorieten voor de komende Gouden Schoen ...

342
342
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Anderlecht, schok-exit Noa Lang'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

311
311
'Overmars gokt: Antwerp all-in op gigantisch risico'

Royal Antwerp FC is de wintermercato naarstig aan het afspeuren om de selectie te versterken. The ...

277
277
‘Anderlecht en KV Mechelen incasseren transferklap’

De wintermercato zorgt er weer voor dat de geruchtenmolen op volle toeren draait. RSC Anderlecht en ...

160
160
Ruben Van Gucht pakt uit met wel heel pikante onthulling

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gesprekstof gezorgd. De sportjournalist van de VRT, bekend om ...

144
144
‘Vier Club-smaakmakers gewild: niet te weigeren bedragen’

Club Brugge vreest vertrekkers deze wintermercato. Verschillende sterkhouders worden in verband ...

532
532
De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Igor De Camargo gaat aan de slag als trainer van de beloften van KRC Genk, maar nog niet zo lang ...

289
289
‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

685
685
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

85
85
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

123
123
'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

72
72
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

193
193
'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

330
330

Meer sportnieuws