Bayern maakt transfer Sané op klunzige wijze bekend

door
Bayern maakt transfer Sané op klunzige wijze bekend

De transfer van Leroy Sané naar Bayern München lijkt in kannen en kruiken. Het is wachten op de officiële bevestiging van de Duitse aanvaller, die Manchester City gaat verlaten. Hoeveel miljoenen met de deal gemoeid zijn, is voorlopig niet bekend.

Bij Der Rekordmeister had nog niemand de overstap van de 24-jarige international bevestigd, totdat sterke man Uli Hoeness sprak met het Duitse Sport1. "Ik ben heel blij met de komst van Leroy Sané. Het elftal zal nog attractiever worden", liet het bestuurslid van de Bundesliga-grootmacht weten.

Maandenlang werd Sané in verband gebracht met een terugkeer naar eigen land. Aan het begin van dit seizoen was er al sprake van een transfer naar Bayern, maar een zware knieblessure gooide roet in het eten. Recent maakte hij zijn eerste minuten na zijn revalidatie. Wellicht kan hij in de slotfase van het huidige Premier League-seizoen nog wat ritme opdoen. Ook in de Champions League is City nog actief.

UPDATE 02/07

Woensdag praatte Bayern-voorzitter Uli Hoeness dus al zijn mond voorbij over de komst van Leroy Sané, en daags later deed ook de sociale media van de Duitse club dat. Zo plaatste Bayern namelijk al het bericht over de komst van Sané op Twitter, maar dat werd intussen alweer verwijderd. Het was dus duidelijk niet de bedoeling dat dit nu al zou bekendgemaakt worden. Intussen werd het uiteraard wel opgepikt door diverse media, waardoor we nu met zekerheid kunnen stellen dat de vleugelspeler van City vanaf volgend seizoen de kleuren van Bayern zal verdedigen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De juiste keuze voor Sane?

Meest recent

'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

15
15
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

13
13
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

124
124
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

52
52
Lapoussin vindt weer onderdak bij zeer verrassende club

Jarenlang was Loïc Lapoussin één van de smaakmakers op de Belgische velden. In ...

14
14
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

49
49
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

62
62
Godts speelt open kaart over selectie voor Rode Duivels

Binnen enkele weken maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

216
216
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

79
79
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

141
141
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

299
299
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

70
70
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

27
27
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

63
63
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

138
138
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

28
28
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

23
23
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

388
388
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

312
312
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

508
508
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

442
442
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

418
418
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

173
173
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

432
432

Meer sportnieuws