Bayern maakt transfer Sané op klunzige wijze bekend

door
Bayern maakt transfer Sané op klunzige wijze bekend

De transfer van Leroy Sané naar Bayern München lijkt in kannen en kruiken. Het is wachten op de officiële bevestiging van de Duitse aanvaller, die Manchester City gaat verlaten. Hoeveel miljoenen met de deal gemoeid zijn, is voorlopig niet bekend.

Bij Der Rekordmeister had nog niemand de overstap van de 24-jarige international bevestigd, totdat sterke man Uli Hoeness sprak met het Duitse Sport1. "Ik ben heel blij met de komst van Leroy Sané. Het elftal zal nog attractiever worden", liet het bestuurslid van de Bundesliga-grootmacht weten.

Maandenlang werd Sané in verband gebracht met een terugkeer naar eigen land. Aan het begin van dit seizoen was er al sprake van een transfer naar Bayern, maar een zware knieblessure gooide roet in het eten. Recent maakte hij zijn eerste minuten na zijn revalidatie. Wellicht kan hij in de slotfase van het huidige Premier League-seizoen nog wat ritme opdoen. Ook in de Champions League is City nog actief.

UPDATE 02/07

Woensdag praatte Bayern-voorzitter Uli Hoeness dus al zijn mond voorbij over de komst van Leroy Sané, en daags later deed ook de sociale media van de Duitse club dat. Zo plaatste Bayern namelijk al het bericht over de komst van Sané op Twitter, maar dat werd intussen alweer verwijderd. Het was dus duidelijk niet de bedoeling dat dit nu al zou bekendgemaakt worden. Intussen werd het uiteraard wel opgepikt door diverse media, waardoor we nu met zekerheid kunnen stellen dat de vleugelspeler van City vanaf volgend seizoen de kleuren van Bayern zal verdedigen.

LEES OOK: ‘Man Utd bombardeert mercato: 150 miljoen voor sterspeler’

De juiste keuze voor Sane?

Meest recent

‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

23
23
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

94
94
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

39
39
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

74
74
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

47
47
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

128
128
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

602
602
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

153
153
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

433
433
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

298
298
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

122
122
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

229
229
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

154
154
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

478
478
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

392
392
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

179
179
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

340
340
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

872
872
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

280
280
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

506
506
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

356
356
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

392
392
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

248
248
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

100
100
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

965
965

Meer sportnieuws