Bayern maakt transfer Sané op klunzige wijze bekend

door
Bayern maakt transfer Sané op klunzige wijze bekend

De transfer van Leroy Sané naar Bayern München lijkt in kannen en kruiken. Het is wachten op de officiële bevestiging van de Duitse aanvaller, die Manchester City gaat verlaten. Hoeveel miljoenen met de deal gemoeid zijn, is voorlopig niet bekend.

Bij Der Rekordmeister had nog niemand de overstap van de 24-jarige international bevestigd, totdat sterke man Uli Hoeness sprak met het Duitse Sport1. "Ik ben heel blij met de komst van Leroy Sané. Het elftal zal nog attractiever worden", liet het bestuurslid van de Bundesliga-grootmacht weten.

Maandenlang werd Sané in verband gebracht met een terugkeer naar eigen land. Aan het begin van dit seizoen was er al sprake van een transfer naar Bayern, maar een zware knieblessure gooide roet in het eten. Recent maakte hij zijn eerste minuten na zijn revalidatie. Wellicht kan hij in de slotfase van het huidige Premier League-seizoen nog wat ritme opdoen. Ook in de Champions League is City nog actief.

UPDATE 02/07

Woensdag praatte Bayern-voorzitter Uli Hoeness dus al zijn mond voorbij over de komst van Leroy Sané, en daags later deed ook de sociale media van de Duitse club dat. Zo plaatste Bayern namelijk al het bericht over de komst van Sané op Twitter, maar dat werd intussen alweer verwijderd. Het was dus duidelijk niet de bedoeling dat dit nu al zou bekendgemaakt worden. Intussen werd het uiteraard wel opgepikt door diverse media, waardoor we nu met zekerheid kunnen stellen dat de vleugelspeler van City vanaf volgend seizoen de kleuren van Bayern zal verdedigen.

LEES OOK: ‘Man Utd bombardeert mercato: 150 miljoen voor sterspeler’

De juiste keuze voor Sane?

Meest recent

Frisse wind bij Antwerp: Oosting doet oproep aan fans

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

2
2
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

132
132
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

35
35
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

204
204
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

66
66
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

134
134
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

112
112
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

14
14
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

96
96
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

292
292
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

117
117
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

515
515
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

174
174
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

182
182
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

216
216
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

127
127
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

319
319
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

199
199
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

255
255
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

365
365
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

253
253
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

433
433
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

182
182
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

195
195
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

121
121

Meer sportnieuws