'Club Brugge-doelwit plots op de radar bij ... Manchester City'

door
'Club Brugge-doelwit plots op de radar bij ... Manchester City'

Club Brugge is momenteel in volle voorbereiding op de bekerfinale van begin augustus, maar houdt het voorlopig redelijk rustig op de transfermarkt. Toch zal er in de komende weken ongetwijfeld nog versterking volgen. Onder meer op het middenveld en in de aanvalslinie mogen verse krachten verwacht worden.


Zo wordt in aanvallend opzicht de piste Jordan Attah Kadiri steeds concreter. De eerdere berichtgeving dat hij al een contract van vier de seizoenen heeft getekend bleek wat voorbarig, maar het dossier zou de goede richting opgaan. Volgens Owngoalnigeria ligt het eerste Brugse bod inmiddels op tafel. Vermits zijn huidige club Östersund met de nodige financiële problemen kampt, zou er snel een doorbraak kunnen volgen.

UPDATE 15u35
Hoewel hij stevig op weg lijkt naar Jan Breydel, bestaat er ook nog steeds een kans dat Kadiri straks elders in ons land aan de slag gaat. Zo stelt All Nigeria Soccer opnieuw dat de 20-jarige Nigeriaan niet bij Club Brugge maar wel een andere Belgische ploeg op de radar zou staan. Dit keer licht het medium zelfs een tipje van de sluier, want het zou gaan om een team waar in het verleden een voormalige aanvoerder van de Super Eagles werkzaam was.

UPDATE 17u10
De geruchten rond Kadiri, die vooral in zijn thuisland Nigeria stevig woeden, worden alsmaar vreemder. SCORENigeria meent nu immers dat niemand minder dan Manchester City ten tonele is verschenen. De grootmacht uit de Premier League zou zelfs al een bod op de aanvaller hebben neergelegd, dat in Zweden evenwel geweigerd werd.

Het medium weet verder nog dat de Citizens van plan zouden zijn om Kadiri voor een jaar in België te stallen, waarbij uiteraard kersverse satellietclub Lommel naar voren wordt geschoven. Al is er tevens sprake van andere contacten in ons land, wat de ogen dan weer op Anderlecht doet richten. City zou alleszins een verbeterd bod voorbereiden.

LEES OOK: Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

Bij welke club zal Kadiri volgens u deze zomer belanden?

Meest recent

Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

2
2
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

5
5
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

43
43
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

17
17
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

141
141
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

23
23
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

36
36
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

137
137
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

50
50
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

73
73
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

370
370
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

215
215
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

74
74
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

102
102
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

331
331
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

68
68
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

32
32
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

16
16
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

167
167
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

221
221
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

197
197
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

903
903
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

175
175
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

49
49
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

143
143

Meer sportnieuws