'Twee ruildeals kunnen Griezmann uit lijden verlossen'

door
'Twee ruildeals kunnen Griezmann uit lijden verlossen'

Het was een van dé toptransfers van vorige zomer, maar Antoine Griezmann vindt in Barcelona niet zijn draai. Tegen ex-club Atlético Madrid mocht hij zelfs maar vier minuten opdraven, en dus lijkt de 29-jarige Fransman na amper één seizoen al op weg naar de uitgang in Camp Nou.


France Football meent immer dat voorzitter Josep Maria Bartomeu de aanvaller, die volgens coach Quique Setién moeilijk ingepast kan worden in het elftal zonder het team te destabiliseren, namelijk op de transferlijst gezet. Een opvallende beslissing die de Catalanen allicht tonnen geld zou kosten, want een jaar geleden betaalden ze nog 120 miljoen om Griezmann in huis te halen. Vandaag wordt zijn marktwaarde door Transfermarkt op 96 miljoen geschat.

UPDATE 02/07
Na 14 goals en vier assists in 43 optredens heeft Barcelona de hoop in Griezmann dus blijkbaar al opgegeven. Niet getreurd echter, want twee topteams staan alvast te popelen om hem in huis te halen. De aanvoerder van het Franse nationale elftal zal dan wel Spanje moeten verlaten, want de interesse komt volgens Daily Express vooral vanuit de Premier League en Serie A. In Engeland is het echter niet Manchester United, aan wie Griezmann al vaker werd gelinkt, maar wel Arsenal dat kort op de bal wil spelen.

De Londenaren zouden bereid zijn om in ruil Matteo Guendouzi en Pierre-Emerick Aubameyang de omgekeerde weg uit te sturen. De andere gegadigde is naar verluidt dan weer Inter, waar Griezmann een potentieel koningskoppel met Romelu Lukaku kan vormen. In dat geval zou het Lautaro Martinez, sowieso hoog op het verlanglijstje van de Blaugrana, zijn die de deal moet helpen bewerkstelligen. Hoe dan ook ziet het er dus naar uit dat het verhaal van Griezmann in Camp Nou weldra reeds op zijn einde loopt.

LEES OOK: In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

Wat is volgens u de beste keuze voor Griezmann?

Meest recent

Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

3
3
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

63
63
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

95
95
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

38
38
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

276
276
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

85
85
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

126
126
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

120
120
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

62
62
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

73
73
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

71
71
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

175
175
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

177
177
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

310
310
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

411
411
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

199
199
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

374
374
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

53
53
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

184
184
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

168
168
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

91
91
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

202
202
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

63
63
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

172
172
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

215
215

Meer sportnieuws