'Twee ruildeals kunnen Griezmann uit lijden verlossen'

1233 stemmen
'Twee ruildeals kunnen Griezmann uit lijden verlossen'

Het was een van dé toptransfers van vorige zomer, maar Antoine Griezmann vindt in Barcelona niet zijn draai. Tegen ex-club Atlético Madrid mocht hij zelfs maar vier minuten opdraven, en dus lijkt de 29-jarige Fransman na amper één seizoen al op weg naar de uitgang in Camp Nou.


France Football meent immer dat voorzitter Josep Maria Bartomeu de aanvaller, die volgens coach Quique Setién moeilijk ingepast kan worden in het elftal zonder het team te destabiliseren, namelijk op de transferlijst gezet. Een opvallende beslissing die de Catalanen allicht tonnen geld zou kosten, want een jaar geleden betaalden ze nog 120 miljoen om Griezmann in huis te halen. Vandaag wordt zijn marktwaarde door Transfermarkt op 96 miljoen geschat.

UPDATE 02/07
Na 14 goals en vier assists in 43 optredens heeft Barcelona de hoop in Griezmann dus blijkbaar al opgegeven. Niet getreurd echter, want twee topteams staan alvast te popelen om hem in huis te halen. De aanvoerder van het Franse nationale elftal zal dan wel Spanje moeten verlaten, want de interesse komt volgens Daily Express vooral vanuit de Premier League en Serie A. In Engeland is het echter niet Manchester United, aan wie Griezmann al vaker werd gelinkt, maar wel Arsenal dat kort op de bal wil spelen.

De Londenaren zouden bereid zijn om in ruil Matteo Guendouzi en Pierre-Emerick Aubameyang de omgekeerde weg uit te sturen. De andere gegadigde is naar verluidt dan weer Inter, waar Griezmann een potentieel koningskoppel met Romelu Lukaku kan vormen. In dat geval zou het Lautaro Martinez, sowieso hoog op het verlanglijstje van de Blaugrana, zijn die de deal moet helpen bewerkstelligen. Hoe dan ook ziet het er dus naar uit dat het verhaal van Griezmann in Camp Nou weldra reeds op zijn einde loopt.

LEES OOK: "Niet te accepteren" - Makelaar Lukaku dropt heuse transferbom

🚀

Wat is volgens u de beste keuze voor Griezmann?

Meest recent

Recordtransfer nabij: Genk dropt emotionele Karetsas-video

KRC Genk staat op punt om zijn eigen transferrecord te verpulveren. Jeugdproduct Konstaninos ...

4
4
Transferitis bij Club: tweetal ontbreekt in selectie supercup

Ook bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond werkt de landskampioen zijn ...

166
166
Aster Nzeyimana laat alle harten smelten met één video

Aster Nzeyimana toont een kant van zichzelf die zijn volgers niet onberoerd laat. Op sociale media ...

7
7
Thorup geeft oordeel over Genk na zware nederlaag

KRC Genk kent een woelige voorbereiding. Er was het plotse vertrek van Nicky Hayen en Jess Thorup ...

222
222
Infantino krijgt volle laag: UEFA-leden boycotten het WK

FIFA-voorzitter Gianni Infantino zorgt voor een volgende mediastorm. De grote baas wil het voetbal ...

206
206
'Zorgane volgende vertrekker: topclub meldt zich'

Bij Union SG gaat er nog veel gebeuren op de transfermarkt. Er zijn heel wat spelers die de club nog ...

71
71
'KV Mechelen kan Spaanse ‘droomtransfer’ afronden'

Bij KV Mechelen gaat er nog volk vertrekken deze zomer. De Maneblussers zouden wel eens een deal ...

130
130
Bruno moet kiezen: Neerpede-boy of dure aankoop?

RSC Anderlecht neemt het in een uitverkocht Lotto Park op tegen Hammarby. Er is maar ...

386
386
Geen JPL-terugkeer: Belgische prijsschutter vindt club

Als er nog Belgische clubs waren die een Belgische aanvaller zochten met een bewezen neus voor ...

86
86
AA Gent en De Mil: stevige druk op de ketel in Europa

AA Gent moet aan de bak vanavond. Het is van te moeten tegen Cherkasy in de voorrondes van de ...

74
74
Bommetje bij Beveren: sterke man verlaat de club

Toch wel groot nieuws uit Beveren. Daar deelden ze zopas mee dat CEO Bart Foubert na zes seizoenen ...

175
175
De Mil zet AA Gent op scherp voor belangrijke partij

AA Gent heeft geen excuses. Tegen Cherkasy is het van moeten: de kwalificatie moét gehaald ...

100
100
'Union heeft doelmannenknoop doorgehakt'

Union anticipeerde deze zomer uitstekend op het mogelijke vertrek van verschillende smaakmakers en ...

105
105
Anderlecht strikt Antman: experts vellen oordeel over winger

RSC Anderlecht haalde Oliver Antman voor ongeveer 5 miljoen euro weg bij Rangers FC. Een stevige som ...

398
398
'Standard heeft beet: zevende aanwinst strijkt neer'

Standard greep vorig seizoen op de valreep naast een mogelijk Europees ticket, nadat het op de ...

135
135
Vanaken staat perplex: Verrassing treft recht in het hart

Hans Vanaken kende andermaal een prachtig seizoen. Als één van de sterkhouders van ...

1250
1250
STVV hield interesse af: "Er waren aanbiedingen"

STVV staat dit seizoen voor een zeer stevige uitdaging. Het speelt immers al minstens tot Nieuwjaar ...

75
75
'Lens wil wéér uitpakken met JPL-smaakmaker'

RC Lens beleefde een sensationeel seizoen, waarin het pas op de voorlaatste speeldag de duimen moest ...

60
60
'KV Mechelen heeft transferplannetje met Lenaerts'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren zwaar in op jonge Belgen. Daarvoor gaan ze regelmatig ...

109
109
'Club Brugge grijpt naast Australische WK-sensatie'

Bij Club Brugge lijken ze met verdediger Han-beom Lee snel hun vierde zomeraanwinst te kunnen ...

251
251
'Standard loost eindelijk flop, lachwekkend bod geweigerd'

Bij Standard is het al een drukke zomer geweest, maar er valt nog steeds het nodige nieuws te rapen ...

183
183
'Zorgwekkende trend: Club rekent op deze talenten'

Club Brugge kreeg de voorbije jaren al heel wat lof voor zijn jeugdopleiding en zette die afgelopen ...

416
416
'Union verrast compleet met WK-ganger als nieuwe doelman'

Bij Union kregen ze deze week te maken met hetzelfde scenario als een jaar geleden, want opnieuw ...

255
255
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat voot dubbelslag, vierde aanwinst Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

339
339
‘Anderlecht laat toptarget plots uit de vingers glippen’

RSC Anderlecht is druk in de weer om de selectie voor volgend seizoen te versterken. Paars-Wit wil ...

510
510

Meer sportnieuws