'Club Brugge dreigt target te verliezen aan concurrentie'

door
'Club Brugge dreigt target te verliezen aan concurrentie'

Club Brugge is momenteel in volle voorbereiding op de bekerfinale van begin augustus, maar houdt het voorlopig redelijk rustig op de transfermarkt. Toch zal er in de komende weken ongetwijfeld nog versterking volgen. Onder meer op het middenveld en in de aanvalslinie mogen verse krachten verwacht worden.


Zo wordt in aanvallend opzicht de piste Jordan Attah Kadiri steeds concreter. De eerdere berichtgeving dat hij al een contract van vier de seizoenen heeft getekend bleek wat voorbarig, maar het dossier zou de goede richting opgaan. Volgens Owngoalnigeria ligt het eerste Brugse bod inmiddels op tafel. Vermits zijn huidige club Östersunds met de nodige financiële problemen kampt, zou er snel een doorbraak kunnen volgen.

UPDATE 15u35
Hoewel hij stevig op weg lijkt naar Jan Breydel, bestaat er ook nog steeds een kans dat Kadiri straks elders in ons land aan de slag gaat. Zo herhaalt All Nigeria Soccer, dat eerder al gewag maakte van Belgische kapers op de kust, opnieuw dat de 20-jarige Nigeriaan niet bij Club Brugge maar wel een andere Belgische ploeg op de radar zou staan.

Dit keer licht het medium zelfs een tipje van de sluier, want het zou gaan om een team waar in het verleden een voormalige aanvoerder van de Super Eagles werkzaam was. Veel zoden brengt dat echter niet aan de dijk, want zowel bij Anderlecht, AA Gent, KRC Genk als Standard stonden doorheen de jaren verschillende Nigerianen op de loonlijst.

LEES OOK: Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Denkt u dat Kadiri een potentiële topper in de JPL is?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

38
38
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

47
47
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

28
28
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

70
70
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

75
75
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

91
91
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

168
168
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

232
232
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

92
92
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

283
283
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

251
251
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

36
36
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

134
134
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

218
218
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

360
360
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

226
226
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

256
256
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

377
377
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

496
496
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

318
318
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

110
110
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

68
68
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

90
90
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

82
82
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

87
87

Meer sportnieuws