'Club Brugge dreigt target te verliezen aan concurrentie'

522
'Club Brugge dreigt target te verliezen aan concurrentie'

Club Brugge is momenteel in volle voorbereiding op de bekerfinale van begin augustus, maar houdt het voorlopig redelijk rustig op de transfermarkt. Toch zal er in de komende weken ongetwijfeld nog versterking volgen. Onder meer op het middenveld en in de aanvalslinie mogen verse krachten verwacht worden.


Zo wordt in aanvallend opzicht de piste Jordan Attah Kadiri steeds concreter. De eerdere berichtgeving dat hij al een contract van vier de seizoenen heeft getekend bleek wat voorbarig, maar het dossier zou de goede richting opgaan. Volgens Owngoalnigeria ligt het eerste Brugse bod inmiddels op tafel. Vermits zijn huidige club Östersunds met de nodige financiële problemen kampt, zou er snel een doorbraak kunnen volgen.

UPDATE 15u35
Hoewel hij stevig op weg lijkt naar Jan Breydel, bestaat er ook nog steeds een kans dat Kadiri straks elders in ons land aan de slag gaat. Zo herhaalt All Nigeria Soccer, dat eerder al gewag maakte van Belgische kapers op de kust, opnieuw dat de 20-jarige Nigeriaan niet bij Club Brugge maar wel een andere Belgische ploeg op de radar zou staan.

Dit keer licht het medium zelfs een tipje van de sluier, want het zou gaan om een team waar in het verleden een voormalige aanvoerder van de Super Eagles werkzaam was. Veel zoden brengt dat echter niet aan de dijk, want zowel bij Anderlecht, AA Gent, KRC Genk als Standard stonden doorheen de jaren verschillende Nigerianen op de loonlijst.

LEES OOK: STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Denkt u dat Kadiri een potentiële topper in de JPL is?

Meest recent

Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

1
1
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

23
23
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

8
8
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

19
19
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

33
33
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

38
38
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

43
43
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

78
78
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

203
203
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

53
53
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

131
131
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

104
104
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

374
374
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

152
152
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

220
220
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

106
106
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

404
404
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

161
161
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

332
332
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

234
234
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

190
190
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

161
161
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

135
135
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

231
231
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

314
314

Meer sportnieuws