TRANSFERUURTJE: 'Gent mag hopen op 30 miljoen, drie vertrekkers bij Club'

407 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Gent mag hopen op 30 miljoen, drie vertrekkers bij Club'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

AA Gent mag hopen dat het deze zomer Jonathan David voor een recordbedrag zal verkopen. Bij Lille zouden ze namelijk van de jonge Canadees de absolute topprioriteit gemaakt hebben om het vertrek van Victor Osimhen op te vangen. De Nigeriaan staat op het punt om naar Napoli te verkassen voor een bedrag tussen de 50 en 85 miljoen euro, waardoor de Gentse vraagprijs van 30 miljoen euro niet onoverkomelijk lijkt te zijn voor de Fransen.



Bij Club Brugge lijken in de eerste plaats enkele spelers te gaan vertrekken. Thibault Vlietinck en Lois Openda zouden verhuurd worden, zodat ze elders wel aan speelminuten kunnen raken. Ook voor Kaveh Rezaei is er geen plaats meer bij Club, de Iraanse spits lijkt definitief te mogen vertrekken. Cyril Ngonge is in beeld bij Moeskroen, dat ook aast op Serge Tabekou (Union), Amine Khammas (KRC Genk) en de transfervrije Guillaume Gillet.

Anderlecht wil ook nog van een aantal spelers verlost raken. Op het middenveld mogen drie spelers weg: Adrien Trebel, Pieter Gerkens en Edo Kayembe. Voor Kristal Abazaj zou er interesse zijn vanuit van Polen, van Lechia Gdansk. Anderlecht mocht woensdag ook nog 3,5 miljoen euro incasseren voor de definitieve transfer van Alexis Saelemaekers. AC Milan maakte immers bekend dat het zijn aankoopoptie gelicht heeft.



KRC Genk strikte woensdag zijn tweede aanwinst voor volgend seizoen. De langverwachte transfer van Cyriel Dessers werd eindelijk afgerond. De Limburgers zouden 4 miljoen euro betalen voor de topschutter van de Eredivisie, die een contract voor vier jaar tekende.

Marnick Vermijl is terug in België. De 28-jarige rechtsachter, die ooit nog enkele wedstrijden voor Manchester United speelde, tekende opmerkelijk genoeg een contract bij amateurclub Thes Sport, dat hem overneemt van MVV. Vermijl komt er ook zijn jongere broer Laurens tegen, die de overstap maakt van Lommel.



BUITENLAND

Op zijn 35ste moet Mbark Boussoufa nog op zoek naar een nieuwe club. De gewezen Gouden Schoen was het voorbije seizoen aan de slag bij Al Sailiya, maar daar werd zijn aflopende contract niet verlengd. De Nederlandse Marokkaan is voortaan dus transfervrij op te pikken.

Chelsea haalde voor volgend seizoen al Hakim Ziyech en Timo Werner binnen, maar het lijkt daar niet bij te zullen blijven. De Blues zouden ook werken aan de komst van Sergej Milinkovic-Savic en zou al contact opgenomen hebben met diens entourage. Claude Makelele zou daarbij een belangrijke rol spelen, want de adviseur is een ex-ploegmaat van Mateja Kezman, de makelaar van de Serviër. Ook PSG en Tottenham willen de middenvelder graag weghalen bij Lazio.

LEES OOK: De Mil doet transferplannen AA Gent uit de doeken

Is 30 miljoen een realistisch bedrag voor David?

Meest recent

Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

69
69
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

44
44
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

186
186
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

96
96
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

183
183
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

262
262
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

199
199
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

286
286
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

70
70
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

147
147
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

79
79
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

202
202
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

346
346
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

415
415
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

937
937
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

109
109
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

192
192
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

128
128
Sardella ziet grote oorzaak van Anderlecht-deceptie

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale van rivaal Union SG. Paars-Wit ging in de verlengingen kopje ...

212
212
'Transfer bij Club Brugge in stroomversnelling: deal nabij'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar maakt achter de schermen ook ...

412
412
Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Om 13u20 is het eindelijk zover: dan kondigt Rudi Garcia aan welke 26 Rode Duivels hij zal meenemen ...

265
265
Anderlecht krijgt factuur: fans richten ravage aan

Voor Anderlecht is de bekerfinale uiteindelijk een ontgoocheling gewonnen. Het ging na verlengingen ...

256
256
'KV Mechelen kan cashen met recorddeal Van Brederode'

KV Mechelen hoopt in de laatste drie wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de ...

170
170
FIFA geeft Rudi Garcia plots enorme WK-opsteker

Om 13u20 maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Er wordt nog druk ...

262
262
WK-selectie Japan: 2 Kanaries, een Genkie, vedette ontbreekt

Minder dan een maand voor de start van het WK druppelen er alsmaar meer selecties binnen van ...

56
56

Meer sportnieuws