'Ajax helpt Club Brugge aan langverwachte transfercenten'

door
'Ajax helpt Club Brugge aan langverwachte transfercenten'

Club Brugge heeft de voorbije jaren een aardig spaarpotje opgebouwd, met dank aan enkele deelnames aan de Champions League en een aantal lucratieve uitgaande transfers. Desondanks zal deze zomer elke extra cent wel welkom zijn, want de coronacrisis heeft er ook bij Blauw-Zwart stevig ingehakt. Maar vanuit Brazilië komt er slecht nieuws.


SportBuzz meldt er immers dat Santos nog steeds de huursom voor Luan Peres niet betaald heeft. De FIFA had op 6 mei beslist dat de Braziliaanse grootmacht de huursom van 250.000 euro plus 5 procent interest - samen goed voor een bedrag van 262.500 euro dus - binnen de 45 dagen moest betalen. Die termijn is intussen verstreken, maar Club wacht nog steeds op zijn geld.

Toch mag Blauw-Zwart blijven hopen op zijn centen, want volgens lokale media is er een akkoord in de maak met Santos over een nieuw betalingsplan. De Brazilianen hopen op die manier een nieuwe sanctie van de FIFA te vermijden, terwijl Club op die manier alsnog de 262.500 euro voor de huurbeurt van Luan Peres te zien krijgt. Binnenkort zou de deal afgerond moeten worden.

UPDATE 01/07
Het lijkt erop dat Club Brugge zijn langverwachte centen weldra toch mag ontvangen. Volgens GloboEsporte heeft Santos inmiddels de middelen gevonden om de eerste schijf af te lossen. De Brazilianen zouden immers een akkoord hebben afgesloten met Ajax. De Nederlandse topclub plukte in maart het 18-jarige talent Giovanni weg uit de jeugdopleiding van Santos. Deze deal werd echter lange tijd geblokkeerd door Santos, daar vond men dat Ajax bepaalde regels had verbroken.

Uiteindelijk kregen de Amsterdammers hun gelijk bij de FIFA en kon de overgang toch plaatsvinden. Beide clubs zouden volgens bovengenoemde bron nu echter tot een akkoord zijn gekomen over de betaling van een bepaalde opleidingsvergoeding voor Giovanni. En dat geld zou grotendeels gespendeerd worden om de schulden met Club Brugge te vereffenen, zodat Santos een nieuwe sanctie bij de FIFA voorkomt.

LEES OOK: 'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Club moet nooit meer zaken doen met Santos ...

Meest recent

Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

2
2
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

29
29
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

55
55
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

36
36
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

42
42
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

65
65
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

70
70
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

36
36
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

61
61
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

161
161
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

111
111
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

167
167
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

162
162
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

535
535
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

82
82
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

200
200
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

99
99
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

202
202
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

246
246
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

181
181
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

395
395
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

460
460
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

107
107
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

353
353
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

346
346

Meer sportnieuws