Chelsea laat derde plaats liggen na spectaculaire derby

192 stemmen
Chelsea laat derde plaats liggen na spectaculaire derby

In de Premier League heeft Chelsea FC de kans laten liggen om over Leicester City te springen naar de derde plaats in het klassement. De Blues gingen woensdagavond immers onderuit op het veld van West Ham United: 3-2. Andriy Yarmolenko legde de eindstand van deze spectaculaire Londense derby pas in de extra tijd vast.


West Ham United hoefde in de eerste helft niet veel onder te doen voor de stadgenoot, maar het zat The Hammers aanvankelijk niet mee. Vlak voor rust leek de ploeg op voorsprong te komen na een scrimmage waarbij Tomás Soucek het laatste zetje gaf, maar na een lange VAR-check ging er een streep door de treffer wegens buitenspel van de op de grond liggende Michail Antonio. Snel direct daarna incasseerde West Ham United in de vorm van een tegengoal een volgende dreun.

Christian Pulisic ging over het been bij Issa Diop, waarna Willian de penalty verzilverde. Bij het scheiden van de markt voor rust was Chelsea zijn voorsprong echter alweer kwijt. Deze keer bleef de goal van Soucek wél staan: de Tsjech kopte raak uit een corner. Na de hervatting kwam de formatie van Moyes zelfs op voorsprong. Na een zeer knappe actie van uitblinker Jarrod Bowen schoot Antonio raak.

Toch leek een zege voor West Ham andermaal uit te blijven: in de 72ste minuut trof Willian namelijk fraai doel uit een vrije trap, nadat Chelsea het tempo daarvoor al flink had verhoogd. De topploeg gingen hierna op zoek naar de 2-3, maar kregen juist zelf een derde treffer om de oren. Na een loepzuivere counter met hoofdrollen voor Pablo Fornals en Antonio werd eindstation Yarmolenko bereikt. De Oekraïner rukte op richting het strafschopgebied en maakte het karwei vervolgens fraai af.

LEES OOK: West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

Denkt u dat Chelsea alsnog derde zal worden?

Meest recent

Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

204
204
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

191
191
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

63
63
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

54
54
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

498
498
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

256
256
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

115
115
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

115
115
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

120
120
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

95
95
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

281
281
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

113
113
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

401
401
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

100
100
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

37
37
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

137
137
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

563
563
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

206
206
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

70
70
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

356
356
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

268
268
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

140
140
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

197
197
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

529
529

Meer sportnieuws