Chelsea laat derde plaats liggen na spectaculaire derby

192
Chelsea laat derde plaats liggen na spectaculaire derby

In de Premier League heeft Chelsea FC de kans laten liggen om over Leicester City te springen naar de derde plaats in het klassement. De Blues gingen woensdagavond immers onderuit op het veld van West Ham United: 3-2. Andriy Yarmolenko legde de eindstand van deze spectaculaire Londense derby pas in de extra tijd vast.


West Ham United hoefde in de eerste helft niet veel onder te doen voor de stadgenoot, maar het zat The Hammers aanvankelijk niet mee. Vlak voor rust leek de ploeg op voorsprong te komen na een scrimmage waarbij Tomás Soucek het laatste zetje gaf, maar na een lange VAR-check ging er een streep door de treffer wegens buitenspel van de op de grond liggende Michail Antonio. Snel direct daarna incasseerde West Ham United in de vorm van een tegengoal een volgende dreun.

Christian Pulisic ging over het been bij Issa Diop, waarna Willian de penalty verzilverde. Bij het scheiden van de markt voor rust was Chelsea zijn voorsprong echter alweer kwijt. Deze keer bleef de goal van Soucek wél staan: de Tsjech kopte raak uit een corner. Na de hervatting kwam de formatie van Moyes zelfs op voorsprong. Na een zeer knappe actie van uitblinker Jarrod Bowen schoot Antonio raak.

Toch leek een zege voor West Ham andermaal uit te blijven: in de 72ste minuut trof Willian namelijk fraai doel uit een vrije trap, nadat Chelsea het tempo daarvoor al flink had verhoogd. De topploeg gingen hierna op zoek naar de 2-3, maar kregen juist zelf een derde treffer om de oren. Na een loepzuivere counter met hoofdrollen voor Pablo Fornals en Antonio werd eindstation Yarmolenko bereikt. De Oekraïner rukte op richting het strafschopgebied en maakte het karwei vervolgens fraai af.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Denkt u dat Chelsea alsnog derde zal worden?

Meest recent

Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

29
29
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

29
29
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

39
39
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

389
389
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

65
65
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

78
78
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

55
55
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

24
24
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

282
282
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

331
331
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

199
199
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

291
291
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

260
260
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

70
70
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

316
316
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

107
107
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

125
125
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

42
42
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

299
299
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

194
194
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

196
196
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1177
1177
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

96
96

Meer sportnieuws