'Terugkeer De Bock naar JPL bijna rond'

door
'Terugkeer De Bock naar JPL bijna rond'

Zulte Waregem is op zoek naar versterking in zijn defensie en Essevee denkt daarbij aan een opvallende transfer. Zo zouden de West-Vlamingen een oude bekende terug naar de Jupiler Pro League willen halen. De club onderhandelt volgens Sporza met Laurens De Bock.


Beide partijen zaten dinsdag naar verluidt aan de onderhandelingstafel, maar tot een akkoord kwam het niet. Dat Zulte Waregem bij De Bock uitkomt, is op zich niet zo onlogisch. De verdediger mag immers beschikken bij Leeds United. En Timmy Simons, sinds kort T2 aan de Gaverbeek, kent hem maar al te goed van hun gezamenlijke tijd bij Club Brugge.

UPDATE 01/07
De terugkeer van De Bock naar de Belgische velden krijgt steeds meer vorm. Volgens Het Laatste Nieuws werd er dinsdag nog stevig onderhandeld en gingen die gesprekken de goede richting uit, er zou zelfs bijna een akkoord zijn. Allicht wordt er deze week nog verder onderhandeld. Vermits De Bock nog een lopend contract heeft, zal er ook met Leeds een deal gevonden moeten worden. Maar daar worden geen grote problemen verwacht.

LEES OOK: “Topclub is het doel”: Vandenbroeck brandt van ambitie

De Bock is destijds te vroeg vertrokken bij Club ...

Meest recent

'Twee aanwinsten vast in basis bij vernieuwd Anderlecht'

Het tweede luik van de voorbereiding zit erop voor RSC Anderlecht. Zaterdag werd het oefenkamp in ...

53
53
'Real legt transferplan bloot: volgende bom bepaald'

Real Madrid haalde de voorbije weken al verschillende aanwinsten in huis, maar heeft nog meer grote ...

45
45
X sabelt Kiyine genadeloos neer: "Bandieten zoals Waes..."

Is er nog een voetbaltoekomst voor Sofian Kiyine? Die vraag mag luidop gesteld worden, nadat de ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Lammens, Club strikt topaanwinst'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

170
170
Infantino vreest voor WK 2026 en heeft boodschap voor Trump

Het WK voor Clubs is een voorbode voor het WK van volgend jaar. Gastland Verenigde Staten wordt op ...

79
79
‘Loïs Openda haalt voorpagina met monstertransfer’

Loïs Openda kende een minder seizoen bij RB Leipzig, maar de Rode Duivel kan nog steeds een ...

138
138
Yannick Ferrera sleept RWDM Brussels voor de rechter

Na de woelige weken van RWDM Brussels in verband met de naamsverandering staat er alweer een gevecht ...

84
84
Fener maakt AC Milan compleet belachelijk na transfer Brown

Fenerbahçe en AC Milan waren in een ferme strijd verwikkeld om Archie Brown van KAA Gent ...

125
125
'Vier voorstellen de vuilbak in: Jashari hakt knoop door'

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft voortduren. Verschillende grootmachten zouden de Zwitser ...

1182
1182
Voetbal naar de vaantjes: Knallende ambras bij FIFA-bobo’s

Het WK voor Clubs zorgt voor heel wat ophef. De beste teams ter wereld komen in de Verenigde Staten ...

219
219
'De Mil vreest: volgende smaakmaker grof wild'

Rik De Mil verkoos een verlengd verblijf bij Sporting Charleroi boven een transfer naar Royal ...

83
83
Messi en Dreyer spelen MLS volledig in de vernieling

Lionel Messi en Anders Dreyer zijn niet te houden in de Major League Soccer. De twee spelen de ...

49
49
Vanessa maakt Van Crombrugge zot, die reageert met...

Eén van de meest spraakmakende relaties in BV-land ontspon zich eind vorig jaar. Toen maakten ...

628
628
'Frank Raes stil na porno-bommetje van ex'

Lange tijd vormden Frank Raes en zijn ex-vrouw Cath Luyten een prachtig koppel. De twee kregen ook ...

181
181
'Nieuwe parel uit buitenland voor Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft over heel de wereld rondspeuren naar versterking. Paars-Wit kijkt uit naar ...

241
241
'Blijft hij of niet? Droomtransfer lonkt voor Mignolet'

Bij Club Brugge krijgen Nordin Jackers en Simon Mignolet elk hun kans in de voorbereiding. Nicky ...

846
846
‘Verguisde speler’ bloeit open onder Besnik Hasi

RSC Anderlecht is nog in volle voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat gebeurt met ups en downs. De ...

956
956
De Roover van Antwerp naar STVV: "Het ideale traject"

STVV heeft een nieuwe technische staf. Wouter Vrancken haalde nieuw volk naar Stayen. Jan Van ...

104
104
Zwendel escaleert: Coucke bijt van zich af op Instagram

Als ervaren ondernemer kent Marc Coucke ondertussen het klappen van de zweep. De eigenaar van ...

247
247
'Fofana verlaat Lyon: verrassende uitkomst op til'

Rondom Malick Fofana doen er al maanden héél veel geruchten. De Rode Duivel speelt ...

113
113
'Bijna Hoefkens-stunt bij Club Brugge'

Carl Hoefkens begint aan zijn tweede seizoen bij NAC Breda. De Belgische coach speelde met zijn team ...

213
213
"Anderlecht?" - Patris doorbreekt eindelijk de stilte

STVV rondde zijn oefenstage af in het Nederlandse Venray. VoetbalNieuws bracht een bezoekje aan de ...

136
136
'Standard blijft druk bezig: volgende vertrekker bekend'

Standard gooide het de voorbije maanden over een radicaal andere boeg. Sinds de aanstelling van Marc ...

131
131
'Deal met Club Brugge helpt Inter aan Rode Duivel'

Club Brugge is dezer dagen een hot item in de Italiaanse pers. De bekerwinnaar zit dezer dagen ...

533
533
'Union schiet na schokkende wending in actie op mercato'

Binnen een week gaat het seizoen voor landskampioen Union al van start, want dan wacht al de ...

254
254

Meer sportnieuws