Spaanse pers door dolle heen over 'Orkaan Carrasco'

door
Spaanse pers door dolle heen over 'Orkaan Carrasco'

In de Spaanse titelstrijd kan Real Madrid donderdag een enorm goede zaak doen indien het weet te winnen van Getafe. Aartsrivaal FC Barcelona smodderde dinsdag immers opnieuw met punten en bleef op 2-2 steken tegen Atletico Madrid. Bij Los Rojiblancos speelde Yannick Carrasco een beresterke partij.


De Rode Duivel zag zijn huurovereenkomst onlangs verlengd worden om het seizoen bij Atletico af te maken en dat bleek een uitstekende keuze. Dinsdag speelde hij één van zijn beste wedstrijden sinds zijn terugkeer uit China. En dat levert de Rode Duivel ook in de Spaanse pers heel wat lof op. "Gedurfd", zo omschrijft Mundo Deportivo zijn wedstrijd. "In zijn zone probeerde hij veel dribbels en verticale acties te maken. Zijn vrije trap in de eerste minuten leverde bijna meteen een doelpunt op. En Atletico versierde een strafschop na een indrukwekkende rush van hem."

Bij Marca wordt Carrasco aangeduid als de beste man op het veld van Atletico. "Hij was scherp, gevaarlijk en leverde Barcelona constant problemen op. Wist beide penalty's te versieren en was de beste speler bij Atletico." Ook bij AS is men zeer lovend over 'Orkaan Carrasco'. "De terugkeer van Carrasco tijdens de wintermercato is een geweldige transfer. Op Camp Nou toonde hij hoe beslissend hij kan zijn voor Atletico."

Slotwoord is voor de Spaanse tak van het voetbalmedium 90mins. "De beste speler van Atletico deze wedstrijd. Hij is een herboren speler die beslissend was voor zijn ploeg. Had een voetje in beide strafschoppen en zorgde daarnaast voor een frisse wind in elke actie waarin hij betrokken werd."

LEES OOK: Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Een Carrasco in deze vorm moet altijd in de selectie zitten bij de Rode Duivels ...

Meest recent

"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

88
88
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

64
64
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

57
57
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

170
170
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

146
146
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

284
284
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

201
201
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

406
406
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

367
367
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

46
46
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

60
60
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

275
275
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

111
111
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

422
422
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

105
105
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

214
214
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

239
239
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

1039
1039
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

459
459
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

418
418
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

196
196
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

182
182
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

351
351
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

285
285
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

102
102

Meer sportnieuws