Barça niet voorbij Atletico, sterke Carrasco verpest jubileum van Messi

371 stemmen
Barça niet voorbij Atletico, sterke Carrasco verpest jubileum van Messi

FC Barcelona heeft voor de tweede keer op rij punten laten liggen. Na het gelijkspel tegen Celta Vigo vorig weekend, raakte het nu ook niet voorbij Atletico Madrid. Met een ijzersterke Yannick Carrasco in een hoofdrol kwam het een punt pakken in Camp Nou: 2-2. Lionel Messi maakte zijn 700ste doelpunt, maar heeft dus niet veel reden om te vieren.


Al van bij het begin was er spektakel te zien in Camp Nou. Atletico stuurde een vroege waarschuwing met een vrije trap van Carrasco die maar net naast verdween, maar het was aan de overkant dat het doelpunt viel. Diego Costa devieerde een hoekschop van Messi ongelukkig in eigen doel. Gelukkig voor Atletico was Carrasco bijzonder sterk. Hij liep op zijn linkerflank Semedo en Piqué eraf en werd vervolgens in de zestien gehaakt door Vidal: strafschop. De ongelukkige Costa zag zijn poging gekeerd worden door Ter Stegen, maar omdat die te vroeg vertrokken was, mocht Atletico nog eens proberen. Deze keer zette Saul zich achter de bal en verdween die wél tegen de netten.

Alles was weer te herdoen voor Barça, maar dat kreeg vroeg in de tweede helft op zijn beurt ook een penalty. Messi bleef ijzig kalm en met een listige panenka tekende hij voor het 700ste doelpunt uit zijn carrière. Maar het feestje van de Argentijn werd nog verpest door Carrasco. Deze keer lokte de Rode Duivel Semedo in de val en voor de derde keer in de match ging de bal op de stip. Saul kweet zich opnieuw voorbeeldig van zijn taak en zette de 2-2 op het bord.

Daar zou het ook bij blijven in het laatste halfuur, waarmee Barça een mogelijke titel nog wat verder weg ziet glijden. Het tweede puntenverlies op rij betekent immers dat de achterstand op Real Madrid straks al kan oplopen tot vier punten. Daarvoor moet de Koninklijke donderdag winnen van Getafe.

LEES OOK: 'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

Is de titel nu helemaal weg voor Barça?

Meest recent

Hans Vanaken ontroert iedereen: één beeld blijft hangen

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

11
11
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

25
25
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

9
9
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

161
161
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

185
185
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

43
43
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

152
152
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

736
736
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

143
143
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

110
110
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

48
48
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

123
123
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

160
160
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

142
142
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

1005
1005
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

442
442
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

141
141
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

902
902
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

489
489
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

539
539
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

479
479
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

141
141
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

559
559
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

130
130

Meer sportnieuws