Barça niet voorbij Atletico, sterke Carrasco verpest jubileum van Messi

371 stemmen
Barça niet voorbij Atletico, sterke Carrasco verpest jubileum van Messi

FC Barcelona heeft voor de tweede keer op rij punten laten liggen. Na het gelijkspel tegen Celta Vigo vorig weekend, raakte het nu ook niet voorbij Atletico Madrid. Met een ijzersterke Yannick Carrasco in een hoofdrol kwam het een punt pakken in Camp Nou: 2-2. Lionel Messi maakte zijn 700ste doelpunt, maar heeft dus niet veel reden om te vieren.


Al van bij het begin was er spektakel te zien in Camp Nou. Atletico stuurde een vroege waarschuwing met een vrije trap van Carrasco die maar net naast verdween, maar het was aan de overkant dat het doelpunt viel. Diego Costa devieerde een hoekschop van Messi ongelukkig in eigen doel. Gelukkig voor Atletico was Carrasco bijzonder sterk. Hij liep op zijn linkerflank Semedo en Piqué eraf en werd vervolgens in de zestien gehaakt door Vidal: strafschop. De ongelukkige Costa zag zijn poging gekeerd worden door Ter Stegen, maar omdat die te vroeg vertrokken was, mocht Atletico nog eens proberen. Deze keer zette Saul zich achter de bal en verdween die wél tegen de netten.

Alles was weer te herdoen voor Barça, maar dat kreeg vroeg in de tweede helft op zijn beurt ook een penalty. Messi bleef ijzig kalm en met een listige panenka tekende hij voor het 700ste doelpunt uit zijn carrière. Maar het feestje van de Argentijn werd nog verpest door Carrasco. Deze keer lokte de Rode Duivel Semedo in de val en voor de derde keer in de match ging de bal op de stip. Saul kweet zich opnieuw voorbeeldig van zijn taak en zette de 2-2 op het bord.

Daar zou het ook bij blijven in het laatste halfuur, waarmee Barça een mogelijke titel nog wat verder weg ziet glijden. Het tweede puntenverlies op rij betekent immers dat de achterstand op Real Madrid straks al kan oplopen tot vier punten. Daarvoor moet de Koninklijke donderdag winnen van Getafe.

LEES OOK: 'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

🚀

Is de titel nu helemaal weg voor Barça?

Meest recent

Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

1
1
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

27
27
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

37
37
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

47
47
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

388
388
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

307
307
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

183
183
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

268
268
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

53
53
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

68
68
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

146
146
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

170
170
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

88
88
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

153
153
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

65
65
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

173
173
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

168
168
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

27
27
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

200
200
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

437
437
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

287
287
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

84
84
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

926
926
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

532
532
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

605
605

Meer sportnieuws