Beerschot-aanvaller vindt snel onderdak in Frankrijk

door
Beerschot-aanvaller vindt snel onderdak in Frankrijk

Beerschot is zich volop aan het klaarstomen voor volgend seizoen, al moet het op 2 augustus eerst nog de terugwedstrijd van de finale in 1B tegen OH Leuven afwerken. Daarin kunnen de Ratten nog niet op eventuele nieuwkomers rekenen, en dus zullen ze ook liefst zo weinig mogelijk spelers voor die wedstrijd laten vertrekken. Maar één aanvaller mag wel al andere oorden opzoeken.

Beerschot laat immers weten dat het contract van Dylan Saint-Louis ontbonden werd. "Beerschot geeft de aanvaller zo de vrijheid te zoeken naar een andere club", luidt de uitleg van de club. Na één seizoen zit het avontuur van de 25-jarige Congolees op het Kiel er dus alweer op. Beerschot plukte Saint-Louis vorige zomer transfervrij weg bij Paris FC, maar een onbetwiste titularis werd hij niet. Hij klokt uiteindelijk af op 20 wedstrijden, waarin hij goed was voor vier goals en twee assists.

UPDATE 30/06
Amper een dag nadat zijn contract bij Beerschot ontbonden werd, heeft Saint-Louis al een nieuwe club gevonden. De aanvaller keert terug naar Frankrijk, waar hij voor drie jaar tekende bij tweedeklasser Troyes. Het is voor de 25-jarige al zijn vijfde club in Frankrijk, nadat hij eerder al uitkwam voor Saint-Etienne, Evian, Laval en Paris FC.


LEES OOK: Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Jammer dat hij Beerschot verlaat?

Meest recent

Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

50
50
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

5
5
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

64
64
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

25
25
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

96
96
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

52
52
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

75
75
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

139
139
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

165
165
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

15
15
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

294
294
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

212
212
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

80
80
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

355
355
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

37
37
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

222
222
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

99
99
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

104
104
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

89
89
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

25
25
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

242
242
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

264
264
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

301
301
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

104
104
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

90
90

Meer sportnieuws