'Meer details bekend over vertrek Dendoncker bij Club'

door
'Meer details bekend over vertrek Dendoncker bij Club'

Zijn broer Leander maakt de laatste tijd steeds meer furore in Engeland, nu maakt ook Lars Dendoncker de oversteek naar de Premier League. Het 19-jarige jeugdproduct van Club Brugge, die net zoals zijn broer centraal op het middenveld én achterin uit de voeten kan, ruilt Blauw-Zwart in voor Brighton.

Dat weet Goal te melden, dat verder stelt dat ook Celtic, Inter en AS Roma naar zien diensten hengelden. Net zoals Wolverhampton overigens, de huidige werkgever van zijn oudere broer. Toch kiest de jongere Dendoncker dus voor Brighton, dat het voorbije seizoen Percy Tau verhuurde aan Club en waar hij landgenoot Leandro Trossard terugvindt.

Voor de landskampioen, waar net alsmaar op de eigen jeugd wordt ingezet, is het vertrek van de belofteninternational een serieuze klap. Hoewel hij al een tijdje geleden zijn kribbel onder een profcontract mocht zetten, bleef de doorbraak voor Dendoncker bij de hoofdmacht evenwel uit. Afwachten dus of hij in Engeland zijn draai wél weet te vinden.

UPDATE 21u46
Ook Het Laatste Nieuws bevestigt nu dat Dendoncker Club zal verlaten voor Brighton. De jeugdinternational was einde contract bij Blauw-Zwart en zou in Engeland een contract voor twee seizoenen met optie op een extra jaar getekend hebben. Behalve de bovengenoemde clubs zouden ook enkele Nederlandse teams interesse getoond hebben, maar Dendoncker verkiest dus een overstap naar Brighton. Daar zal hij in eerste instantie wel aansluiten bij de U23, in de Premier League zullen we hem dus niet meteen aan de slag zien.

LEES OOK: Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

Zal hij in Engeland wel doorbreken?

Meest recent

Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

5
5
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

63
63
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

30
30
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

139
139
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

57
57
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

120
120
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

104
104
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

203
203
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

461
461
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

100
100
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

210
210
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

53
53
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

178
178
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

86
86
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

141
141
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

296
296
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

272
272
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

139
139
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

311
311
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

228
228
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

245
245
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

859
859
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

268
268
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

690
690
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

140
140

Meer sportnieuws