'Meer details bekend over vertrek Dendoncker bij Club'

door
'Meer details bekend over vertrek Dendoncker bij Club'

Zijn broer Leander maakt de laatste tijd steeds meer furore in Engeland, nu maakt ook Lars Dendoncker de oversteek naar de Premier League. Het 19-jarige jeugdproduct van Club Brugge, die net zoals zijn broer centraal op het middenveld én achterin uit de voeten kan, ruilt Blauw-Zwart in voor Brighton.

Dat weet Goal te melden, dat verder stelt dat ook Celtic, Inter en AS Roma naar zien diensten hengelden. Net zoals Wolverhampton overigens, de huidige werkgever van zijn oudere broer. Toch kiest de jongere Dendoncker dus voor Brighton, dat het voorbije seizoen Percy Tau verhuurde aan Club en waar hij landgenoot Leandro Trossard terugvindt.

Voor de landskampioen, waar net alsmaar op de eigen jeugd wordt ingezet, is het vertrek van de belofteninternational een serieuze klap. Hoewel hij al een tijdje geleden zijn kribbel onder een profcontract mocht zetten, bleef de doorbraak voor Dendoncker bij de hoofdmacht evenwel uit. Afwachten dus of hij in Engeland zijn draai wél weet te vinden.

UPDATE 21u46
Ook Het Laatste Nieuws bevestigt nu dat Dendoncker Club zal verlaten voor Brighton. De jeugdinternational was einde contract bij Blauw-Zwart en zou in Engeland een contract voor twee seizoenen met optie op een extra jaar getekend hebben. Behalve de bovengenoemde clubs zouden ook enkele Nederlandse teams interesse getoond hebben, maar Dendoncker verkiest dus een overstap naar Brighton. Daar zal hij in eerste instantie wel aansluiten bij de U23, in de Premier League zullen we hem dus niet meteen aan de slag zien.

LEES OOK: West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

Zal hij in Engeland wel doorbreken?

Meest recent

Italiaanse krant doet gesprek Conte/Lukaku uit de doeken

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

3
3
'Neemt KRC Genk afscheid? Drie spelers ontevreden'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

28
28
Engelse pers zet bepalende Trossard in de bloemetjes

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

39
39
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

81
81
Kompany verovert het voetbal: "Ooit FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

24
24
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

145
145
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

264
264
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

346
346
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

95
95
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

157
157
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

22
22
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

300
300
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

264
264
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

261
261
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

194
194
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

371
371
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

80
80
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

111
111
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

119
119
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

64
64
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

119
119
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

98
98
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

306
306
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

103
103
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

44
44

Meer sportnieuws