'Genk denkt nog niet aan vertrek topaankoop'

523
'Genk denkt nog niet aan vertrek topaankoop'

Nadat eerder al Ianis Hagi voor een totaalsom van vijf miljoen weg geplukt werd, lijkt Glasgow Rangers nog een speler van KRC Genk te zien zitten. Schotse media maken immers gewag van interesse in Patrik Hrosovsky om het middenveld van de traditieclub verder te versterken.


De 28-jarige Slovaak werd een jaar geleden door Genk voor ruim vijf miljoen weggehaald bij Viktoria Plzen, maar kon zijn dure prijskaartje in de Luminus Arena niet echt rechtvaardigen. Hrosovsky moest immers de nieuwe leider op het middenveld worden, een verwachting die hij niet helemaal wist in te lossen. Rangers zou hem nu dus uit handen willen nemen van de Limburgers, al zouden de Schotten met Issam Jebali wel nog een alternatief achter de hand hebben.

UPDATE 18u35
Sommige supporters zien hem liefst al beschikken, maar de kans is bijzonder klein dat Genk nu alweer aan een vertrek van Hrosovsky denkt. Zeker nu Bryan Heynen en Kristian Thorstvedt nog wat langer in de lappenmand liggen, lijkt het namelijk zo goed als uitgesloten dat de polyvalente draaischijf van de hand wordt gedaan. Anders dreigt Hannes Wolf bij het begin van het seizoen over wel érg weinig opties te beschikken.

Bovendien ligt Hrosovsky nog tot 2024 onder contract en zou Genk volgens Ibrox Noise sowieso haar volledige investering van vijf miljoen willen recupereren om een transfer bespreekbaar te maken. Een bedrag dat Rangers na de inspanning voor Hagi in het post-coronatjidperk niet meteen opnieuw op tafel lijkt te zullen leggen. Tenzij er een fikse verrassing uit de bus komt, blijft de Slovaak allicht dus nog gewoon op post.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

Moet Genk bij een goed bod Hrosovsky al van de hand doen?

Meest recent

Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

0
0
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

46
46
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

62
62
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

51
51
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

132
132
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

206
206
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

195
195
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

83
83
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

60
60
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

195
195
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

38
38
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

106
106
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

194
194
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

746
746
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

94
94
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

151
151
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

193
193
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

203
203
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

74
74
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

125
125
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

134
134
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

233
233
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

450
450
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

254
254

Meer sportnieuws