'Genk denkt nog niet aan vertrek topaankoop'

523 stemmen
'Genk denkt nog niet aan vertrek topaankoop'

Nadat eerder al Ianis Hagi voor een totaalsom van vijf miljoen weg geplukt werd, lijkt Glasgow Rangers nog een speler van KRC Genk te zien zitten. Schotse media maken immers gewag van interesse in Patrik Hrosovsky om het middenveld van de traditieclub verder te versterken.


De 28-jarige Slovaak werd een jaar geleden door Genk voor ruim vijf miljoen weggehaald bij Viktoria Plzen, maar kon zijn dure prijskaartje in de Luminus Arena niet echt rechtvaardigen. Hrosovsky moest immers de nieuwe leider op het middenveld worden, een verwachting die hij niet helemaal wist in te lossen. Rangers zou hem nu dus uit handen willen nemen van de Limburgers, al zouden de Schotten met Issam Jebali wel nog een alternatief achter de hand hebben.

UPDATE 18u35
Sommige supporters zien hem liefst al beschikken, maar de kans is bijzonder klein dat Genk nu alweer aan een vertrek van Hrosovsky denkt. Zeker nu Bryan Heynen en Kristian Thorstvedt nog wat langer in de lappenmand liggen, lijkt het namelijk zo goed als uitgesloten dat de polyvalente draaischijf van de hand wordt gedaan. Anders dreigt Hannes Wolf bij het begin van het seizoen over wel érg weinig opties te beschikken.

Bovendien ligt Hrosovsky nog tot 2024 onder contract en zou Genk volgens Ibrox Noise sowieso haar volledige investering van vijf miljoen willen recupereren om een transfer bespreekbaar te maken. Een bedrag dat Rangers na de inspanning voor Hagi in het post-coronatjidperk niet meteen opnieuw op tafel lijkt te zullen leggen. Tenzij er een fikse verrassing uit de bus komt, blijft de Slovaak allicht dus nog gewoon op post.

LEES OOK: Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Moet Genk bij een goed bod Hrosovsky al van de hand doen?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

2
2
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

6
6
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

23
23
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

63
63
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

43
43
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

72
72
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

329
329
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

164
164
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

56
56
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

355
355
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

115
115
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

723
723
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

107
107
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

100
100
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

82
82
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

198
198
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

366
366
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

331
331
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

560
560
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

922
922
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

150
150
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

968
968
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

221
221

Meer sportnieuws