'Genk denkt nog niet aan vertrek topaankoop'

523 stemmen
'Genk denkt nog niet aan vertrek topaankoop'

Nadat eerder al Ianis Hagi voor een totaalsom van vijf miljoen weg geplukt werd, lijkt Glasgow Rangers nog een speler van KRC Genk te zien zitten. Schotse media maken immers gewag van interesse in Patrik Hrosovsky om het middenveld van de traditieclub verder te versterken.


De 28-jarige Slovaak werd een jaar geleden door Genk voor ruim vijf miljoen weggehaald bij Viktoria Plzen, maar kon zijn dure prijskaartje in de Luminus Arena niet echt rechtvaardigen. Hrosovsky moest immers de nieuwe leider op het middenveld worden, een verwachting die hij niet helemaal wist in te lossen. Rangers zou hem nu dus uit handen willen nemen van de Limburgers, al zouden de Schotten met Issam Jebali wel nog een alternatief achter de hand hebben.

UPDATE 18u35
Sommige supporters zien hem liefst al beschikken, maar de kans is bijzonder klein dat Genk nu alweer aan een vertrek van Hrosovsky denkt. Zeker nu Bryan Heynen en Kristian Thorstvedt nog wat langer in de lappenmand liggen, lijkt het namelijk zo goed als uitgesloten dat de polyvalente draaischijf van de hand wordt gedaan. Anders dreigt Hannes Wolf bij het begin van het seizoen over wel érg weinig opties te beschikken.

Bovendien ligt Hrosovsky nog tot 2024 onder contract en zou Genk volgens Ibrox Noise sowieso haar volledige investering van vijf miljoen willen recupereren om een transfer bespreekbaar te maken. Een bedrag dat Rangers na de inspanning voor Hagi in het post-coronatjidperk niet meteen opnieuw op tafel lijkt te zullen leggen. Tenzij er een fikse verrassing uit de bus komt, blijft de Slovaak allicht dus nog gewoon op post.

LEES OOK: Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Moet Genk bij een goed bod Hrosovsky al van de hand doen?

Meest recent

Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

127
127
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

233
233
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

224
224
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

14
14
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

103
103
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

34
34
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

63
63
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

94
94
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

52
52
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

80
80
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

63
63
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

357
357
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

959
959
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

387
387
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

379
379
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

330
330
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

39
39
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

243
243
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

26
26
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

246
246
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

35
35
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

41
41
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

99
99
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

151
151

Meer sportnieuws