'Genk denkt nog niet aan vertrek topaankoop'

523 stemmen
'Genk denkt nog niet aan vertrek topaankoop'

Nadat eerder al Ianis Hagi voor een totaalsom van vijf miljoen weg geplukt werd, lijkt Glasgow Rangers nog een speler van KRC Genk te zien zitten. Schotse media maken immers gewag van interesse in Patrik Hrosovsky om het middenveld van de traditieclub verder te versterken.


De 28-jarige Slovaak werd een jaar geleden door Genk voor ruim vijf miljoen weggehaald bij Viktoria Plzen, maar kon zijn dure prijskaartje in de Luminus Arena niet echt rechtvaardigen. Hrosovsky moest immers de nieuwe leider op het middenveld worden, een verwachting die hij niet helemaal wist in te lossen. Rangers zou hem nu dus uit handen willen nemen van de Limburgers, al zouden de Schotten met Issam Jebali wel nog een alternatief achter de hand hebben.

UPDATE 18u35
Sommige supporters zien hem liefst al beschikken, maar de kans is bijzonder klein dat Genk nu alweer aan een vertrek van Hrosovsky denkt. Zeker nu Bryan Heynen en Kristian Thorstvedt nog wat langer in de lappenmand liggen, lijkt het namelijk zo goed als uitgesloten dat de polyvalente draaischijf van de hand wordt gedaan. Anders dreigt Hannes Wolf bij het begin van het seizoen over wel érg weinig opties te beschikken.

Bovendien ligt Hrosovsky nog tot 2024 onder contract en zou Genk volgens Ibrox Noise sowieso haar volledige investering van vijf miljoen willen recupereren om een transfer bespreekbaar te maken. Een bedrag dat Rangers na de inspanning voor Hagi in het post-coronatjidperk niet meteen opnieuw op tafel lijkt te zullen leggen. Tenzij er een fikse verrassing uit de bus komt, blijft de Slovaak allicht dus nog gewoon op post.

LEES OOK: 'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Moet Genk bij een goed bod Hrosovsky al van de hand doen?

Meest recent

Punten van VN: drie buizen bij Duivels, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels zijn vrij tegenvallend aan het WK begonnen. Tijdens hun openingsduel mochten ze ...

603
603
Rudi Garcia verbaast met uitspraken na België - Egypte

De Rode Duivels beginnen het WK 2026 met een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste helft was niet ...

137
137
Tielemans onthult woorden tijdens de rust: sfeer bekend

De Rode Duivels hebben de eerste WK-wedstrijd in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Egypte. ...

101
101
Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

83
83
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

76
76
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

244
244
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

113
113
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

310
310
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

34
34
Aanwinst nummer vier: Union haalt revelatie uit eigen land

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

98
98
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

86
86
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

281
281
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

68
68
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

182
182
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

183
183
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

234
234
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

703
703
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

286
286
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

520
520
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

45
45
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

108
108
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

137
137
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

31
31
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

81
81
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

637
637

Meer sportnieuws