'Genk denkt nog niet aan vertrek topaankoop'

523 stemmen
'Genk denkt nog niet aan vertrek topaankoop'

Nadat eerder al Ianis Hagi voor een totaalsom van vijf miljoen weg geplukt werd, lijkt Glasgow Rangers nog een speler van KRC Genk te zien zitten. Schotse media maken immers gewag van interesse in Patrik Hrosovsky om het middenveld van de traditieclub verder te versterken.


De 28-jarige Slovaak werd een jaar geleden door Genk voor ruim vijf miljoen weggehaald bij Viktoria Plzen, maar kon zijn dure prijskaartje in de Luminus Arena niet echt rechtvaardigen. Hrosovsky moest immers de nieuwe leider op het middenveld worden, een verwachting die hij niet helemaal wist in te lossen. Rangers zou hem nu dus uit handen willen nemen van de Limburgers, al zouden de Schotten met Issam Jebali wel nog een alternatief achter de hand hebben.

UPDATE 18u35
Sommige supporters zien hem liefst al beschikken, maar de kans is bijzonder klein dat Genk nu alweer aan een vertrek van Hrosovsky denkt. Zeker nu Bryan Heynen en Kristian Thorstvedt nog wat langer in de lappenmand liggen, lijkt het namelijk zo goed als uitgesloten dat de polyvalente draaischijf van de hand wordt gedaan. Anders dreigt Hannes Wolf bij het begin van het seizoen over wel érg weinig opties te beschikken.

Bovendien ligt Hrosovsky nog tot 2024 onder contract en zou Genk volgens Ibrox Noise sowieso haar volledige investering van vijf miljoen willen recupereren om een transfer bespreekbaar te maken. Een bedrag dat Rangers na de inspanning voor Hagi in het post-coronatjidperk niet meteen opnieuw op tafel lijkt te zullen leggen. Tenzij er een fikse verrassing uit de bus komt, blijft de Slovaak allicht dus nog gewoon op post.

LEES OOK: 'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Moet Genk bij een goed bod Hrosovsky al van de hand doen?

Meest recent

'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

99
99
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

168
168
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

34
34
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

289
289
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

244
244
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

109
109
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

123
123
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

341
341
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

432
432
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

145
145
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

311
311
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

92
92
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

606
606
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

121
121
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

363
363
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

50
50
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

94
94
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

139
139
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

283
283
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

85
85
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

883
883
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

234
234
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

358
358
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

476
476

Meer sportnieuws