'Antwerp ziet verzoek van Mbokani (voorlopig) niet zitten'

door
'Antwerp ziet verzoek van Mbokani (voorlopig) niet zitten'

Antwerp FC vertoeft momenteel in het Duitse Harsewinkel waar Ivan Leko en zijn manschappen een oefenstage ter voorbereiding op het volgende seizoen afwerken. Zondag sloten aanwinst Frank Boya en topschutter Dieumerci Mbokani alvast aan bij de groep. Van Didier Lamkel Zé is er echter geen sprake.


Na zijn fratsen in de eerste anderhalve week van de voorbereiding, kreeg de Kameroener een disciplinaire straf en werd hij voorlopig teruggeplaatst naar de beloften. Momenteel zouden Luciano D'Onofrio en co speuren naar een oplossing voor het enfant terrible. Maar als het van Mbokani afhangt blijft de aanvaller gewoon bij Antwerp en krijgt hij een zoveelste nieuwe kans.

De Congolees wil zelfs persoonlijk helpen om 'LK7' in het gareel te houden. "Didier is mon petit. Ik heb hem in de voorbije weken nog een paar keer aan de lijn gehad en hoop natuurlijk dat we hem binnenkort gaan terugzien. Als hij de plooien met de club kan gladstrijken, zal ik hem vanzelfsprekend mee begeleiden. Dat hoort bij mijn rol als leider", vertelt Mbokani bij Het Laatste Nieuws.

UPDATE 17u10
Mbokani zou Lamkel Zé dus liefst weer zo snel mogelijk in de armen sluiten, maar of de Great Old ook bereid is om dat verzoek in te willigen is nog een ander paar mouwen. Volgens Het Laatste Nieuws is Antwerp alvast niet van plan om de wispelturige dribbelkont deze week aan te laten sluiten op het oefenkamp in Duitsland, waarmee hij toch buitenspel wordt gezet.

De inbreng van Dieu, die zelf eerder al niet zijn zin kreeg tijdens de contractonderhandelingen met het stamnummer één, lijkt daarbij dus weinig zoden aan de dijk te brengen. Nochtans zou Ivan Leko de Kameroense winger maar al te goed kunnen gebruiken voor de bekerfinale tegen Club Brugge begin augustus, waarin nieuwe spelers niet mogen worden opgesteld.

LEES OOK: Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Ziet u Lamkel Zé de bekerfinale nog spelen?

Meest recent

Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

26
26
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

87
87
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

94
94
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

5
5
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

226
226
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

39
39
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

99
99
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

146
146
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

38
38
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

170
170
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

218
218
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

106
106
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

140
140
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

59
59
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

511
511
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

43
43
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

111
111
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

298
298
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

66
66
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

430
430
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

451
451
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

111
111
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

462
462
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

114
114
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

216
216

Meer sportnieuws