'Antwerp ziet verzoek van Mbokani (voorlopig) niet zitten'

1058
'Antwerp ziet verzoek van Mbokani (voorlopig) niet zitten'

Antwerp FC vertoeft momenteel in het Duitse Harsewinkel waar Ivan Leko en zijn manschappen een oefenstage ter voorbereiding op het volgende seizoen afwerken. Zondag sloten aanwinst Frank Boya en topschutter Dieumerci Mbokani alvast aan bij de groep. Van Didier Lamkel Zé is er echter geen sprake.


Na zijn fratsen in de eerste anderhalve week van de voorbereiding, kreeg de Kameroener een disciplinaire straf en werd hij voorlopig teruggeplaatst naar de beloften. Momenteel zouden Luciano D'Onofrio en co speuren naar een oplossing voor het enfant terrible. Maar als het van Mbokani afhangt blijft de aanvaller gewoon bij Antwerp en krijgt hij een zoveelste nieuwe kans.

De Congolees wil zelfs persoonlijk helpen om 'LK7' in het gareel te houden. "Didier is mon petit. Ik heb hem in de voorbije weken nog een paar keer aan de lijn gehad en hoop natuurlijk dat we hem binnenkort gaan terugzien. Als hij de plooien met de club kan gladstrijken, zal ik hem vanzelfsprekend mee begeleiden. Dat hoort bij mijn rol als leider", vertelt Mbokani bij Het Laatste Nieuws.

UPDATE 17u10
Mbokani zou Lamkel Zé dus liefst weer zo snel mogelijk in de armen sluiten, maar of de Great Old ook bereid is om dat verzoek in te willigen is nog een ander paar mouwen. Volgens Het Laatste Nieuws is Antwerp alvast niet van plan om de wispelturige dribbelkont deze week aan te laten sluiten op het oefenkamp in Duitsland, waarmee hij toch buitenspel wordt gezet.

De inbreng van Dieu, die zelf eerder al niet zijn zin kreeg tijdens de contractonderhandelingen met het stamnummer één, lijkt daarbij dus weinig zoden aan de dijk te brengen. Nochtans zou Ivan Leko de Kameroense winger maar al te goed kunnen gebruiken voor de bekerfinale tegen Club Brugge begin augustus, waarin nieuwe spelers niet mogen worden opgesteld.

LEES OOK: Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Ziet u Lamkel Zé de bekerfinale nog spelen?

Meest recent

Hommeles bij Club: ware reden afwezigheid Diakhon bekend

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

79
79
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

92
92
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

572
572
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

114
114
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

12
12
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

174
174
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

9
9
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

56
56
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

233
233
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

158
158
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

118
118
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

243
243
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

114
114
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

53
53
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

129
129
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

394
394
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

112
112
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

48
48
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

272
272
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

503
503
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

113
113
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

126
126
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

91
91
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

293
293

Meer sportnieuws