'Club Brugge informeert naar middenvelder uit Championship'

door
'Club Brugge informeert naar middenvelder uit Championship'

Een van de pijlers achter Club Brugge haar succesvolle campagne was de stevige driehoek op het middenveld, waar deze zomer niemand lijkt te zullen vertrekken. Toch blijft Blauw-Zwart speuren naar opportuniteiten om de mix van Ruud Vormer, Mats Rits en Éder Balanta in steun van Hans Vanaken te vervoegen, waarbij het vizier blijkbaar vooral over Het Kanaal is gericht.


Daar werd de landskampioen lange tijd in verband gebracht met Newcastle-middenvelder Matty Longstaff, die nu evenwel op weg lijkt naar de Serie A. Niet getreurd, want ook op het tweede niveau in Engeland loopt nog heel wat kwaliteit rond. Bij Huddersfield Town bijvoorbeeld, de voormalige werkgever van Laurent Depoitre die vecht tegen de degradatie en waar met winger Isaac Mbenza – recent nog gelinkt aan Anderlecht – tegenwoordig nog steeds één landgenoot actief is. Volgens Voetbal International zou Club Brugge daar nu Juninho Bacuna op het spoor zijn gekomen, een 22-jarige Nederlander die kan worden omschreven als een box-to-boxspeler maar ook op diverse andere posities uit de voeten kan.

Bacuna werd door Huddersfield twee jaar geleden voor 2,5 miljoen weggeplukt bij Groningen en heeft er intussen al 61 wedstrijden achter de kiezen, waarvan 21 in de Premier League. Dit seizoen was hij in de tweede klasse goed voor zes doelpunten en vijf assists in 36 optredens, maar de polyvalente international van Curaçao ligt er nog slechts één jaar met optie voor een volgende onder contract en sluit volgens VI een vertrek zelf alvast niet uit. Behalve Club Brugge zijn naar verluidt ook enkele Griekse en Russische clubs geïnteresseerd, al zouden de Turkse topploegen Fenerbahçe en Basaksehir momenteel over de beste papieren beschikken. Zijn marktwaarde wordt door Transfermarkt op 3,5 miljoen geschat.

Interessant target voor Club Brugge?

Meest recent

Monaco wél met goed gevoel naar CL dankzij oude bekende

Volgende week zijn Union en Club Brugge een eerste keer aan zet in de Champions League. In hun ...

18
18
Vanaken duidt oorzaak aan voor pijnlijke nederlaag

Club Brugge trekt met een flinke kater de Champions League in. Het leed zaterdag immers al zijn ...

123
123
Onklopbare Scherpen schat kansen Union tegen PSV in

Union trekt met een goed gevoel richting de Champions League, nadat het zaterdagavond in zijn ...

19
19
De Bruyne zet Napoli op weg naar nieuwe vlotte zege

De veelbesproken overgang van Kevin De Bruyne naar Napoli deze zomer blijkt vooralsnog een schot in ...

39
39
Zoon van oud-sterkhouder Club weldra in JPL?

De transfermarkt is sinds enkele dagen gesloten in België, maar heel wat clubs blijven ...

58
58
Keiharde blamage: Hongerige Wolven vloeren dramatisch Club

Onze tweede deelnemer aan de CL, Club Brugge, heeft vanavond een ferm blauwtje gelopen in ...

138
138
2 opmerkelijke VAR-beslissingen: werd Club bestolen?

Club Brugge beleeft geen makkelijke avond in La Louvière. De bekerwinnaar lijkt met het hoofd ...

477
477
Union gewaarschuwd: PSV houdt doelpuntenkermis in Nijmegen

Dinsdagavond maakt Union zijn grote debuut in de Champions League. Daarbij krijgt het PSV als eerste ...

17
17
KV Kortrijk raast door CPL, De Camargo onder zware druk

KV Kortrijk leeft voorlopig aan 200% na de degradatie uit de Jupiler Pro League. De Kerels vloerden ...

45
45
Pocognoli meldt alsnog flinke opsteker voor Champions League

Union boekte zaterdag een zeer nipte zege op het veld van rode lantaarn Dender, dat pas door een ...

16
16
Keeperskwestie Club laait weer op: fans woedend

Club Brugge probeert zaterdagavond in La Louvière vertrouwen te tanken met het oog op de ...

391
391
Godts schittert bij Ajax maar krijgt tóch tik

Mika Godts heeft zaterdag nog eens zijn enorme talent laten zien bij Ajax. Onze jonge landgenoot ...

46
46
Kompany glundert: Bayern haalt snoeihard uit tegen HSV

Vincent Kompany blijft voorlopig een foutloos parcours rijden met Bayern München dit seizoen. ...

104
104
Openda debuteert in sensationele zege Juve tegen Inter

In de Serie A stond zaterdag de Derby dell'Italia op het programma. Net als vorig seizoen - toen ...

61
61
Union spartelt voorbij Dender en tankt vertrouwen voor CL

Na een zeer moeizame wedstrijd heeft Union in de slotfase toch de drie punten gepakt in Denderleeuw. ...

41
41
Zorgen in omgeving Viktor Verhulst: “Is hij zwakbegaafd?”

In de nieuwste aflevering van ‘De Verhulstjes’ klinkt er plots ongerustheid in het ...

95
95
Hayen zorgt voor verrassingen in basiself Club Brugge

Club Brugge speelt om 20u45 in en tegen La Louvière. Blauw-Zwart verloor op de vorige ...

205
205
Genk liet toptalent gaan: De Condé maakt bizarre eis bekend

Bij KRC Genk hebben ze toch wel wat wijzigingen doorgevoerd op de jeugdacademie. Er is een ander ...

293
293
STVV zoekt oplossing: Vrancken baalt om vertrek

STVV kende een zeer goede mercato. De club deed enkele zeer goede transfers, maar ze verkochten ook ...

60
60
Beresterke Godts de grote held bij Ajax

Ajax begon niet al te best aan het seizoen in de Eredivisie. Ze namen het vandaag in de eigen ArenA ...

45
45
Mbappé flikt het weer en trekt Real Madrid over de streep

Real Madrid moest al om 16u15 aan de bak. Ze gingen op bezoek bij Real Sociedad, altijd een ...

52
52
Lommel doet gouden zaken in pittige Limburgse derby

Na een pittige Limburgse derby heeft Lommel gouden zaken gedaan. De bezoekers pakten de zege bij ...

69
69
Essevee straft pover OHL af met dodelijke efficiëntie

Essevee blijft het niet onaardig doen bij zijn terugkeer op het hoogste niveau. Vandaag won een ...

41
41
Twee Rode Duivels vallen geblesseerd uit, Tolu maakt debuut

Arsenal won eerder op de dag vlot van Nottingham Forest, maar om 16u stonden er nog een aantal ...

59
59
Straffe Bakayoko laat Bundesliga zijn enorme talent zien

Bayer Leverkusen won gisteren zijn duel en dat was nodig na een 1 op 6. Vandaag stonden er in de ...

58
58

Meer sportnieuws