'Club Brugge informeert naar middenvelder uit Championship'

door
'Club Brugge informeert naar middenvelder uit Championship'

Een van de pijlers achter Club Brugge haar succesvolle campagne was de stevige driehoek op het middenveld, waar deze zomer niemand lijkt te zullen vertrekken. Toch blijft Blauw-Zwart speuren naar opportuniteiten om de mix van Ruud Vormer, Mats Rits en Éder Balanta in steun van Hans Vanaken te vervoegen, waarbij het vizier blijkbaar vooral over Het Kanaal is gericht.


Daar werd de landskampioen lange tijd in verband gebracht met Newcastle-middenvelder Matty Longstaff, die nu evenwel op weg lijkt naar de Serie A. Niet getreurd, want ook op het tweede niveau in Engeland loopt nog heel wat kwaliteit rond. Bij Huddersfield Town bijvoorbeeld, de voormalige werkgever van Laurent Depoitre die vecht tegen de degradatie en waar met winger Isaac Mbenza – recent nog gelinkt aan Anderlecht – tegenwoordig nog steeds één landgenoot actief is. Volgens Voetbal International zou Club Brugge daar nu Juninho Bacuna op het spoor zijn gekomen, een 22-jarige Nederlander die kan worden omschreven als een box-to-boxspeler maar ook op diverse andere posities uit de voeten kan.

Bacuna werd door Huddersfield twee jaar geleden voor 2,5 miljoen weggeplukt bij Groningen en heeft er intussen al 61 wedstrijden achter de kiezen, waarvan 21 in de Premier League. Dit seizoen was hij in de tweede klasse goed voor zes doelpunten en vijf assists in 36 optredens, maar de polyvalente international van Curaçao ligt er nog slechts één jaar met optie voor een volgende onder contract en sluit volgens VI een vertrek zelf alvast niet uit. Behalve Club Brugge zijn naar verluidt ook enkele Griekse en Russische clubs geïnteresseerd, al zouden de Turkse topploegen Fenerbahçe en Basaksehir momenteel over de beste papieren beschikken. Zijn marktwaarde wordt door Transfermarkt op 3,5 miljoen geschat.

Interessant target voor Club Brugge?

Meest recent

Joos: "Anderlecht of Club moet deze JPL-smaakmaker pakken"

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

29
29
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

270
270
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

21
21
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

61
61
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

30
30
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

163
163
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

101
101
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

49
49
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

50
50
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

69
69
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

171
171
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

104
104
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

94
94
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

345
345
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

85
85
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

94
94
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

656
656
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

216
216
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

265
265
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

167
167
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

73
73
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

110
110
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

63
63
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

261
261

Meer sportnieuws