'RSCA heeft streepje voor op Club en Gent voor talentvolle verdediger'

678 stemmen
'RSCA heeft streepje voor op Club en Gent voor talentvolle verdediger'

Afgelopen winter toonden zowel AA Gent, Zulte Waregem áls KV Kortrijk interesse in Abdul Mumin, een centrale verdediger van het Deense Nordsjaelland. Daar is de 22-jarige Ghanees straks einde contract. Maar ondertussen hebben verschillende andere ploegen hun zinnen gezet op de verdediger.

De voorbije weken werd Mumin namelijk reeds in contact gebracht met subtoppers uit diverse grote competities. Zo zouden onder andere Leicester City, Brighton, Getafe, Celtic, PSV, Porto, Benfica en diverse Franse ploegen wel wat voelen voor de transfervrije verdediger. Volgens Krant van West-Vlaanderen heeft nu ook Club Brugge een oogje laten vallen op de Ghanees.

UPDATE 28/06

Het blijft geruchten regenen omtrent de 22-jarige Mumin. Op de sociale media klinkt het nu dat ook RSC Anderlecht wel wat voelt voor zijn komst. Gezien het feit dat hij straks transfervrij valt op te pikken en over de nodige progressiemarge beschikt, heeft hij alvast het profiel waar Paars-Wit momenteel naar speurt. Bovendien maken de Brusselaars ook werk van versterking in het centrum van de defensie. Of de Belgische ploegen ook al een concrete aanbieding deden is echter nog niet bekend.

UPDATE 30/06

Waar belandt Abdul Mumin straks? De kans is duidelijk bestaande dat de talentvolle verdediger straks in ons land aan de slag zal gaan. Zo zouden zowel Club Brugge als Anderlecht interesse tonen in de 22-jarige Ghanees. Daarnaast zouden ook AA Gent en KV Mechelen hem op het oog hebben.

Afgaande op bevindingen van SportsCorna, lijken Club en Gent alvast niet de voorkeur weg te dragen van Mumin. Zo zou die namelijk naar een club willen trekken waar hij eerste keuze is. Gezien de concurrentie bij Blauw-Zwart en de Buffalo’s, is die kans toch al kleiner dan bij Anderlecht of KV Mechelen.

LEES OOK: Kiki Vanrafelghem toont foto met vriendin: fans reageren massaal

Wat zou de beste club zijn voor hem?

Meest recent

Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

26
26
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

43
43
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

19
19
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

38
38
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

32
32
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

40
40
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

167
167
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

125
125
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

95
95
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

27
27
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

253
253
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

146
146
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

60
60
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

43
43
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

89
89
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

305
305
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

234
234
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

112
112
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

760
760
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

255
255
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

344
344
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

786
786
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

70
70

Meer sportnieuws