'RSCA heeft streepje voor op Club en Gent voor talentvolle verdediger'

678 stemmen
'RSCA heeft streepje voor op Club en Gent voor talentvolle verdediger'

Afgelopen winter toonden zowel AA Gent, Zulte Waregem áls KV Kortrijk interesse in Abdul Mumin, een centrale verdediger van het Deense Nordsjaelland. Daar is de 22-jarige Ghanees straks einde contract. Maar ondertussen hebben verschillende andere ploegen hun zinnen gezet op de verdediger.

De voorbije weken werd Mumin namelijk reeds in contact gebracht met subtoppers uit diverse grote competities. Zo zouden onder andere Leicester City, Brighton, Getafe, Celtic, PSV, Porto, Benfica en diverse Franse ploegen wel wat voelen voor de transfervrije verdediger. Volgens Krant van West-Vlaanderen heeft nu ook Club Brugge een oogje laten vallen op de Ghanees.

UPDATE 28/06

Het blijft geruchten regenen omtrent de 22-jarige Mumin. Op de sociale media klinkt het nu dat ook RSC Anderlecht wel wat voelt voor zijn komst. Gezien het feit dat hij straks transfervrij valt op te pikken en over de nodige progressiemarge beschikt, heeft hij alvast het profiel waar Paars-Wit momenteel naar speurt. Bovendien maken de Brusselaars ook werk van versterking in het centrum van de defensie. Of de Belgische ploegen ook al een concrete aanbieding deden is echter nog niet bekend.

UPDATE 30/06

Waar belandt Abdul Mumin straks? De kans is duidelijk bestaande dat de talentvolle verdediger straks in ons land aan de slag zal gaan. Zo zouden zowel Club Brugge als Anderlecht interesse tonen in de 22-jarige Ghanees. Daarnaast zouden ook AA Gent en KV Mechelen hem op het oog hebben.

Afgaande op bevindingen van SportsCorna, lijken Club en Gent alvast niet de voorkeur weg te dragen van Mumin. Zo zou die namelijk naar een club willen trekken waar hij eerste keuze is. Gezien de concurrentie bij Blauw-Zwart en de Buffalo’s, is die kans toch al kleiner dan bij Anderlecht of KV Mechelen.

LEES OOK: Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Wat zou de beste club zijn voor hem?

Meest recent

Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

15
15
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

23
23
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

93
93
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

71
71
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

74
74
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

263
263
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

76
76
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

229
229
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

111
111
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

228
228
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

201
201
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

256
256
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

111
111
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

217
217
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1066
1066
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

484
484
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

245
245
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

257
257
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

432
432
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

339
339
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

78
78
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

289
289
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

373
373
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

508
508
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

232
232

Meer sportnieuws