'RSCA heeft streepje voor op Club en Gent voor talentvolle verdediger'

678 stemmen
'RSCA heeft streepje voor op Club en Gent voor talentvolle verdediger'

Afgelopen winter toonden zowel AA Gent, Zulte Waregem áls KV Kortrijk interesse in Abdul Mumin, een centrale verdediger van het Deense Nordsjaelland. Daar is de 22-jarige Ghanees straks einde contract. Maar ondertussen hebben verschillende andere ploegen hun zinnen gezet op de verdediger.

De voorbije weken werd Mumin namelijk reeds in contact gebracht met subtoppers uit diverse grote competities. Zo zouden onder andere Leicester City, Brighton, Getafe, Celtic, PSV, Porto, Benfica en diverse Franse ploegen wel wat voelen voor de transfervrije verdediger. Volgens Krant van West-Vlaanderen heeft nu ook Club Brugge een oogje laten vallen op de Ghanees.

UPDATE 28/06

Het blijft geruchten regenen omtrent de 22-jarige Mumin. Op de sociale media klinkt het nu dat ook RSC Anderlecht wel wat voelt voor zijn komst. Gezien het feit dat hij straks transfervrij valt op te pikken en over de nodige progressiemarge beschikt, heeft hij alvast het profiel waar Paars-Wit momenteel naar speurt. Bovendien maken de Brusselaars ook werk van versterking in het centrum van de defensie. Of de Belgische ploegen ook al een concrete aanbieding deden is echter nog niet bekend.

UPDATE 30/06

Waar belandt Abdul Mumin straks? De kans is duidelijk bestaande dat de talentvolle verdediger straks in ons land aan de slag zal gaan. Zo zouden zowel Club Brugge als Anderlecht interesse tonen in de 22-jarige Ghanees. Daarnaast zouden ook AA Gent en KV Mechelen hem op het oog hebben.

Afgaande op bevindingen van SportsCorna, lijken Club en Gent alvast niet de voorkeur weg te dragen van Mumin. Zo zou die namelijk naar een club willen trekken waar hij eerste keuze is. Gezien de concurrentie bij Blauw-Zwart en de Buffalo’s, is die kans toch al kleiner dan bij Anderlecht of KV Mechelen.

LEES OOK: ‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

Wat zou de beste club zijn voor hem?

Meest recent

Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

10
10
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

50
50
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

19
19
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

79
79
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

47
47
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

269
269
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

116
116
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

128
128
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

55
55
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

186
186
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

260
260
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

84
84
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

315
315
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

821
821
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

466
466
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

353
353
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

561
561
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

166
166
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

174
174
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

221
221
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

481
481
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

565
565
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

218
218
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

406
406
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

320
320

Meer sportnieuws