'Charleroi vangt opnieuw monsterbedrag voor Osimhen'

door
'Charleroi vangt opnieuw monsterbedrag voor Osimhen'

Charleroi realiseerde vorige zomer de duurste transfer uit zijn geschiedenis. Na een sterk seizoen en negentien doelpunten werd Victor Osimhen voor maar liefst 12 miljoen euro verkocht aan Lille. En het lijkt erop dat de Nigeriaan de Carolo's straks nog enkele extra miljoenen zal opleveren.

Het ziet er immers alsmaar meer naar uit dat Osimhen komende zomer Lille alweer zal verlaten. Hij scoorde dit seizoen dertien keer in de Ligue 1 en daarmee speelde de 21-jarige zich in de kijker van een pak buitenlandse topclubs. Het Laatste Nieuws weet dat Lille-coach Christophe Galtier zondag verklaard heeft dat hij zich al neergelegd heeft bij een zomers vertrek van Osimhen.

Lille zou zijn vraagprijs bepaald hebben op 80 miljoen euro en als een ploeg dat bedrag effectief op tafel legt, rinkelt ook voor Charleroi weer de kassa. Charleroi zou immers recht hebben op 15 procent van de meerwaarde op een dooverkoop. Bij een transfer voor 80 miljoen zouden de Carolo's dus nog eens 10,2 miljoen euro incasseren.

UPDATE 30/06

Zoals gezegd vangt Sporting Charleroi straks nog een aanzienlijk percentage op een doorverkoop van Victor Osimhen. En volgens Het Nieuwsblad is dat zo goed als een feit. De krant meldt namelijk dat de Nigeriaan dichtbij een transfer staat naar het Napoli van Dries Mertens. Osimhem moet zo’n 85 miljoen euro kosten, wat zou betekenen dat Charleroi opnieuw 10 à 12 miljoen euro zou opleveren. Alweer een absolute jackpot dus voor de Zebra’s (al zeker in coronatijden), die hem vorig seizoen al voor 14 miljoen euro verkochten aan Lille.

LEES OOK: Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Wordt hij een absolute topper?

Meest recent

Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

10
10
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

95
95
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

39
39
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

218
218
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

95
95
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

175
175
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

296
296
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

148
148
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

282
282
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

116
116
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

347
347
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

660
660
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

104
104
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

104
104
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

150
150
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

222
222
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

751
751
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

96
96
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

297
297
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

99
99
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

167
167
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

921
921
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

123
123
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

270
270
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

567
567

Meer sportnieuws