'Charleroi vangt opnieuw monsterbedrag voor Osimhen'

door
'Charleroi vangt opnieuw monsterbedrag voor Osimhen'

Charleroi realiseerde vorige zomer de duurste transfer uit zijn geschiedenis. Na een sterk seizoen en negentien doelpunten werd Victor Osimhen voor maar liefst 12 miljoen euro verkocht aan Lille. En het lijkt erop dat de Nigeriaan de Carolo's straks nog enkele extra miljoenen zal opleveren.

Het ziet er immers alsmaar meer naar uit dat Osimhen komende zomer Lille alweer zal verlaten. Hij scoorde dit seizoen dertien keer in de Ligue 1 en daarmee speelde de 21-jarige zich in de kijker van een pak buitenlandse topclubs. Het Laatste Nieuws weet dat Lille-coach Christophe Galtier zondag verklaard heeft dat hij zich al neergelegd heeft bij een zomers vertrek van Osimhen.

Lille zou zijn vraagprijs bepaald hebben op 80 miljoen euro en als een ploeg dat bedrag effectief op tafel legt, rinkelt ook voor Charleroi weer de kassa. Charleroi zou immers recht hebben op 15 procent van de meerwaarde op een dooverkoop. Bij een transfer voor 80 miljoen zouden de Carolo's dus nog eens 10,2 miljoen euro incasseren.

UPDATE 30/06

Zoals gezegd vangt Sporting Charleroi straks nog een aanzienlijk percentage op een doorverkoop van Victor Osimhen. En volgens Het Nieuwsblad is dat zo goed als een feit. De krant meldt namelijk dat de Nigeriaan dichtbij een transfer staat naar het Napoli van Dries Mertens. Osimhem moet zo’n 85 miljoen euro kosten, wat zou betekenen dat Charleroi opnieuw 10 à 12 miljoen euro zou opleveren. Alweer een absolute jackpot dus voor de Zebra’s (al zeker in coronatijden), die hem vorig seizoen al voor 14 miljoen euro verkochten aan Lille.

LEES OOK: ‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

Wordt hij een absolute topper?

Meest recent

Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

8
8
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

26
26
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

77
77
Vanhaezebrouck ziet één grote fout bij Club Brugge

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

49
49
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

180
180
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

102
102
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

150
150
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

102
102
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

165
165
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

207
207
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

158
158
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

158
158
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

36
36
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

246
246
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

474
474
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

319
319
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

170
170
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

64
64
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

161
161
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

129
129
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

471
471
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

156
156
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

303
303
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

62
62
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

78
78

Meer sportnieuws