'Charleroi vangt opnieuw monsterbedrag voor Osimhen'

door
'Charleroi vangt opnieuw monsterbedrag voor Osimhen'

Charleroi realiseerde vorige zomer de duurste transfer uit zijn geschiedenis. Na een sterk seizoen en negentien doelpunten werd Victor Osimhen voor maar liefst 12 miljoen euro verkocht aan Lille. En het lijkt erop dat de Nigeriaan de Carolo's straks nog enkele extra miljoenen zal opleveren.

Het ziet er immers alsmaar meer naar uit dat Osimhen komende zomer Lille alweer zal verlaten. Hij scoorde dit seizoen dertien keer in de Ligue 1 en daarmee speelde de 21-jarige zich in de kijker van een pak buitenlandse topclubs. Het Laatste Nieuws weet dat Lille-coach Christophe Galtier zondag verklaard heeft dat hij zich al neergelegd heeft bij een zomers vertrek van Osimhen.

Lille zou zijn vraagprijs bepaald hebben op 80 miljoen euro en als een ploeg dat bedrag effectief op tafel legt, rinkelt ook voor Charleroi weer de kassa. Charleroi zou immers recht hebben op 15 procent van de meerwaarde op een dooverkoop. Bij een transfer voor 80 miljoen zouden de Carolo's dus nog eens 10,2 miljoen euro incasseren.

UPDATE 30/06

Zoals gezegd vangt Sporting Charleroi straks nog een aanzienlijk percentage op een doorverkoop van Victor Osimhen. En volgens Het Nieuwsblad is dat zo goed als een feit. De krant meldt namelijk dat de Nigeriaan dichtbij een transfer staat naar het Napoli van Dries Mertens. Osimhem moet zo’n 85 miljoen euro kosten, wat zou betekenen dat Charleroi opnieuw 10 à 12 miljoen euro zou opleveren. Alweer een absolute jackpot dus voor de Zebra’s (al zeker in coronatijden), die hem vorig seizoen al voor 14 miljoen euro verkochten aan Lille.

LEES OOK: Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Wordt hij een absolute topper?

Meest recent

'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

3
3
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

14
14
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

63
63
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

39
39
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

32
32
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

157
157
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

33
33
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

60
60
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

249
249
'Rode Duivel op de sukkel en moet na één jaar alweer weg'

De voorbije jaren kregen heel wat spelers hun kans bij de Rode Duivels, want sinds het WK 2022 wordt ...

44
44
Mourinho terug naar Real Madrid? Special One reageert

José Mourinho is momenteel trainer van Benfica, maar de kans bestaat dat hij na het seizoen ...

81
81
'Union verliest sterkhouder: Premier League lonkt'

In de voorbije seizoenen maakte Union al indruk door een beker en een titel te pakken, maar dit ...

53
53
Beerschot-fans komen met uitleg voor Nainggolan-incident

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden van maandagavond blijft nog stevig nazinderen. De ...

180
180
Engeland wild van Duivel: "Beste transfer van het seizoen"

De Premier League en Rode Duivels, dat bleek de voorbije jaren regelmatig een geslaagd huwelijk. Ook ...

232
232
'Belgische clubs attent: FIFA stelt ingrijpende regel voor'

Er is de voorbije jaren al heel wat veranderd in de mondiale voetbalwereld. De FIFA voert immers de ...

138
138
Nieuwe generatie NXT: Club slaat dubbelslag

Club Brugge zette de laatste jaren grote stappen met zijn jeugdopleiding. Alsmaar meer spelers halen ...

146
146
Penders doet monden openvallen en is Europese primus

Met Thibaut Courtois beschikken de Rode Duivels momenteel over misschien wel de beste doelman ter ...

63
63
Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

43
43
Antwerp ontdekt eindelijk nieuwe parel: reden onthuld

Bij Antwerp maken ze van de Europe Play-Off gebruik om ook enkele jonge talenten hun kans te geven. ...

128
128
'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

192
192
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

160
160
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

165
165
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

51
51
'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Bij RSC Anderlecht gaan er komende zomer de nodige transfers afgerond worden. Bepaalde media ...

328
328

Meer sportnieuws