'Charleroi vangt opnieuw monsterbedrag voor Osimhen'

door
'Charleroi vangt opnieuw monsterbedrag voor Osimhen'

Charleroi realiseerde vorige zomer de duurste transfer uit zijn geschiedenis. Na een sterk seizoen en negentien doelpunten werd Victor Osimhen voor maar liefst 12 miljoen euro verkocht aan Lille. En het lijkt erop dat de Nigeriaan de Carolo's straks nog enkele extra miljoenen zal opleveren.

Het ziet er immers alsmaar meer naar uit dat Osimhen komende zomer Lille alweer zal verlaten. Hij scoorde dit seizoen dertien keer in de Ligue 1 en daarmee speelde de 21-jarige zich in de kijker van een pak buitenlandse topclubs. Het Laatste Nieuws weet dat Lille-coach Christophe Galtier zondag verklaard heeft dat hij zich al neergelegd heeft bij een zomers vertrek van Osimhen.

Lille zou zijn vraagprijs bepaald hebben op 80 miljoen euro en als een ploeg dat bedrag effectief op tafel legt, rinkelt ook voor Charleroi weer de kassa. Charleroi zou immers recht hebben op 15 procent van de meerwaarde op een dooverkoop. Bij een transfer voor 80 miljoen zouden de Carolo's dus nog eens 10,2 miljoen euro incasseren.

UPDATE 30/06

Zoals gezegd vangt Sporting Charleroi straks nog een aanzienlijk percentage op een doorverkoop van Victor Osimhen. En volgens Het Nieuwsblad is dat zo goed als een feit. De krant meldt namelijk dat de Nigeriaan dichtbij een transfer staat naar het Napoli van Dries Mertens. Osimhem moet zo’n 85 miljoen euro kosten, wat zou betekenen dat Charleroi opnieuw 10 à 12 miljoen euro zou opleveren. Alweer een absolute jackpot dus voor de Zebra’s (al zeker in coronatijden), die hem vorig seizoen al voor 14 miljoen euro verkochten aan Lille.

LEES OOK: 'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Wordt hij een absolute topper?

Meest recent

Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

73
73
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

17
17
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

50
50
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

242
242
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

101
101
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

472
472
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

321
321
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

274
274
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

456
456
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

20
20
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

58
58
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

489
489
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

375
375
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

255
255
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

306
306
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

97
97
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

704
704
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

263
263
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

502
502
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

746
746
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

217
217
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

436
436
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

197
197
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

196
196
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

179
179

Meer sportnieuws