'Charleroi vangt opnieuw monsterbedrag voor Osimhen'

door
'Charleroi vangt opnieuw monsterbedrag voor Osimhen'

Charleroi realiseerde vorige zomer de duurste transfer uit zijn geschiedenis. Na een sterk seizoen en negentien doelpunten werd Victor Osimhen voor maar liefst 12 miljoen euro verkocht aan Lille. En het lijkt erop dat de Nigeriaan de Carolo's straks nog enkele extra miljoenen zal opleveren.

Het ziet er immers alsmaar meer naar uit dat Osimhen komende zomer Lille alweer zal verlaten. Hij scoorde dit seizoen dertien keer in de Ligue 1 en daarmee speelde de 21-jarige zich in de kijker van een pak buitenlandse topclubs. Het Laatste Nieuws weet dat Lille-coach Christophe Galtier zondag verklaard heeft dat hij zich al neergelegd heeft bij een zomers vertrek van Osimhen.

Lille zou zijn vraagprijs bepaald hebben op 80 miljoen euro en als een ploeg dat bedrag effectief op tafel legt, rinkelt ook voor Charleroi weer de kassa. Charleroi zou immers recht hebben op 15 procent van de meerwaarde op een dooverkoop. Bij een transfer voor 80 miljoen zouden de Carolo's dus nog eens 10,2 miljoen euro incasseren.

UPDATE 30/06

Zoals gezegd vangt Sporting Charleroi straks nog een aanzienlijk percentage op een doorverkoop van Victor Osimhen. En volgens Het Nieuwsblad is dat zo goed als een feit. De krant meldt namelijk dat de Nigeriaan dichtbij een transfer staat naar het Napoli van Dries Mertens. Osimhem moet zo’n 85 miljoen euro kosten, wat zou betekenen dat Charleroi opnieuw 10 à 12 miljoen euro zou opleveren. Alweer een absolute jackpot dus voor de Zebra’s (al zeker in coronatijden), die hem vorig seizoen al voor 14 miljoen euro verkochten aan Lille.

LEES OOK: De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Wordt hij een absolute topper?

Meest recent

Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

0
0
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

211
211
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

22
22
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

118
118
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

28
28
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

56
56
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

59
59
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

50
50
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

88
88
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

365
365
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

14
14
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

215
215
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

310
310
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

663
663
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

150
150
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

595
595
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

329
329
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

130
130
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

117
117
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

480
480
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

499
499
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

573
573
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

640
640
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

257
257
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

1101
1101

Meer sportnieuws