'Paniek bij Barça: bestuur geeft groen licht voor nieuwe coach'

door
'Paniek bij Barça: bestuur geeft groen licht voor nieuwe coach'

FC Barcelona staat dinsdagavond voor de topper tegen Atletico Madrid en moet dan winnen om de kloof met Real Madrid beperkt te kunnen houden. De druk op de Catalanen is dus bijzonder groot, niet in het minst op trainer Quique Setién. Volgens bepaalde bronnen zou hij bij een nederlaag zelfs moeten vrezen voor zijn job.


Volgens het Catalaanse Esport3 heerst er paniek in Camp Nou. De club dreigt immers de landstitel te verspelen aan de aartsrivaal. En ook naar de hervatting van de Champions League toe heerst er weinig vertrouwen. De genoemde bron weet dan ook dat puntenverlies tegen Atletico en komend weekend tegen Villarreal, Setién wel eens fataal kan worden.

Achter de schermen zou zijn opvolger alvast bekend zijn. Bij het ontslag van vorige coach Ernesto Valverde lag er al contact met Xavi Hernandez, maar die wou toen niet midden in het seizoen instappen. Het is echter een publiek geheim dat de voormalige middenvelder er wel wat voor voelt om naar volgend seizoen toe wél de nieuwe Barça-trainer te worden.

In dat geval zou beloften-coach Francisco Javier García Pimienta de resterende wedstrijden in de Champions League voor zijn rekening nemen, zodat Xavi het volgende seizoen al tot in de puntjes kan voorbereiden. Het bestuur zou alvast openstaan voor zijn comeback.

LEES OOK: Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Barça moet nu al een nieuwe trainer aanstellen ...

Meest recent

Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

4
4
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

100
100
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

192
192
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

352
352
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

290
290
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

150
150
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

96
96
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

405
405
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

352
352
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

104
104
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

118
118
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

115
115
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

110
110
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

196
196
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

443
443
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

221
221
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

384
384
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

194
194
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

120
120
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

600
600
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

225
225
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

80
80
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

138
138
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

133
133
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

176
176

Meer sportnieuws