'OHL wapent zich voor Beerschot: transfer bijna rond'

948 stemmen
'OHL wapent zich voor Beerschot: transfer bijna rond'

Binnen exact één week houdt de Pro League opnieuw een Algemene Vergadering, tenzij die voor de vierde keer wordt uitgesteld. Dan zal onder meer de discussie over het competitie-format plaatsvinden. Maar vooralsnog blijft het de bedoeling dat het systeem met 16 ploegen behouden wordt en gaat de promotiefinale nog gewoon door.

Die zal op zondag 2 augustus worden afgewerkt door OH Leuven en Beerschot VA. Beide ploegen mogen dan wel enkel beroep doen op spelers die momenteel al onder contract liggen en dat was vooral voor de Leuvenaars een groot probleem. Maar inmiddels is OHL zich aan het wapenen voor de (eventuele) clash met de Antwerpenaren.

Zo meldt La Meuse dat de Vlaams-Brabanders dicht bij een akkoord staan over de permanente transfer van Jérémy Perbet. De Franse spits wordt momenteel al gehuurd van Charleroi en is dus inzetbaar tijdens de promotiefinale. Leuven zou de goaltjesdief echter definitief overnemen van de Carolo's.

Perbet had op Mambourg nog een contract van één jaar. Charleroi vangt dus een bepaalde transfersom, maar die zou zeer beperkt zijn. De speler zelf zou bij OHL een overeenkomst van één seizoen plus optie tekenen. Indien de club promoveert, zou dat automatisch worden omgezet naar een verbintenis van twee seizoenen.

LEES OOK: Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging
62

Zou Perbet een basisspeler zijn bij het huidige Beerschot?

Meest recent

Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

3
3
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

70
70
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

40
40
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

254
254
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

323
323
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

63
63
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

97
97
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

592
592
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

76
76
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

62
62
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

58
58
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

40
40
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

127
127
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

111
111
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

104
104
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

93
93
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

132
132
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

43
43
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

108
108
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

212
212
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

265
265
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

625
625
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

73
73
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

196
196
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

592
592

Meer sportnieuws