Zo win jij deze week 535 euro met 10 euro inzet op Europees topvoetbal!

door
Zo win jij deze week 535 euro met 10 euro inzet op Europees topvoetbal!

Op actie in de Jupiler Pro League is het nog een maandje wachten, terwijl de Bundesliga intussen alweer volledig afgerond is. In Italië, Engeland en Spanje gaat de race richting finish echter onverstoord verder, en dus staan daar ook doorheen de week weer tal van interessante duels op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken van de komende dagen.


Beginnen doen we in de Serie A, waar Lazio dinsdag op bezoek gaat bij Torino. Diens stadsgenoot Juventus komt pas iets later in actie, en dus kan het nummer twee naderen tot op één punt van Cristiano Ronaldo en co. Alle ogen zijn dan ook op Ciro Immobile gericht om zijn gemiddelde van één goal per match aan te houden, al linken we een treffer van de topschutter gezien de Romeinen hun slechter disciplinair rapport wel aan meer kaarten voor de bezoekers. Met behulp van de Bet Builder is die combo 5,20x onze inzet waard.



Nog op dinsdag wordt in La Liga de topper tussen Barcelona en Atlético Madrid afgewerkt. De Catalanen voelen na een vijf op negen de titel wegglippen en staan dus stevig onder druk, maar krijgen wel een ploeg in vorm tegenover zich. Na de coronabreak legde Atlético immers een quasi foutloos parcours af, waarmee Yannick Carrasco en zijn ploegmaats zelfs al oprukten naar de derde plaats in de stand. Aan een zeldzame zege in Camp Nou durven we ons nog net niet wagen, maar een gelijkspel levert toch 3,50x onze inleg op.

Op woensdag verleggen we onze aandacht naar de Premier League en Arsenal, dat na drie opeenvolgende uitwedstrijden eindelijk terugkeert naar een weliswaar leeg Emirates Stadium. Daar ontvangen de Gunners hekkensluiter Norwich City, dat tot overmaat van ramp de slechtste papieren op verplaatsing voorlegt. De ideale kans voor Pierre-Emerick Aubameyang, nog niet op het scorebord in drie duels na de stop, om de nul weg te vegen dus. Als de Gabonees meteen twee keer raak treft, rekenen wij ons 4,50x onze bet rijker.



Terug naar de titelstrijd in Italië, waar Inter thuis tegen Brescia in het spoor van de top twee moet zien te blijven. In principe mag het op een na laatst in de ranking alvast geen probleem vormen voor het team van Romelu Lukaku, die vorig weekend voor het eerst sinds de hervatting niet tot scoren kwam. Allicht vindt hij nu dus wél weer de weg naar de netten, maar of die aan de overkant voor het eerst sinds de break schoon blijven is een ander paar mouwen. Zo niet, brengt dat dankzij de Bet Builder 3,40x onze inzet op.

Onze tweedaagse doorheen Europa eindigt opnieuw over Het Kanaal met de Londense derby tussen West Ham en Chelsea. Met een knappe zes op zes, waaronder vorige week een overwinning tegen Manchester City, draaien de Blues post-corona op volle toeren, terwijl de Hammers alsmaar meer het degradatiespook zien opduiken. Zelfs een doelpunt vieren zat er de afgelopen weken niet in, iets waar we helaas nog geen verandering in zien komen. Een driepunter van Chelsea zonder tegengoal levert 2,80x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op een draw in Camp Nou, Aubameyang tweemaal aan het kanon en Lukaku die de defensie van Inter andermaal uit de nood helpt, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal 53,55x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Wie van deze 3 is volgens u de beste spits?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

29
29
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

10
10
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

169
169
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

89
89
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

396
396
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

101
101
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

89
89
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

205
205
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

310
310
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

94
94
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

587
587
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

425
425
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

73
73
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

130
130
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

238
238
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

75
75
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

275
275
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

37
37
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

54
54
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

225
225
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

180
180
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

121
121
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

183
183
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

269
269

Meer sportnieuws