Zo win jij deze week 535 euro met 10 euro inzet op Europees topvoetbal!

door
Zo win jij deze week 535 euro met 10 euro inzet op Europees topvoetbal!

Op actie in de Jupiler Pro League is het nog een maandje wachten, terwijl de Bundesliga intussen alweer volledig afgerond is. In Italië, Engeland en Spanje gaat de race richting finish echter onverstoord verder, en dus staan daar ook doorheen de week weer tal van interessante duels op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken van de komende dagen.


Beginnen doen we in de Serie A, waar Lazio dinsdag op bezoek gaat bij Torino. Diens stadsgenoot Juventus komt pas iets later in actie, en dus kan het nummer twee naderen tot op één punt van Cristiano Ronaldo en co. Alle ogen zijn dan ook op Ciro Immobile gericht om zijn gemiddelde van één goal per match aan te houden, al linken we een treffer van de topschutter gezien de Romeinen hun slechter disciplinair rapport wel aan meer kaarten voor de bezoekers. Met behulp van de Bet Builder is die combo 5,20x onze inzet waard.



Nog op dinsdag wordt in La Liga de topper tussen Barcelona en Atlético Madrid afgewerkt. De Catalanen voelen na een vijf op negen de titel wegglippen en staan dus stevig onder druk, maar krijgen wel een ploeg in vorm tegenover zich. Na de coronabreak legde Atlético immers een quasi foutloos parcours af, waarmee Yannick Carrasco en zijn ploegmaats zelfs al oprukten naar de derde plaats in de stand. Aan een zeldzame zege in Camp Nou durven we ons nog net niet wagen, maar een gelijkspel levert toch 3,50x onze inleg op.

Op woensdag verleggen we onze aandacht naar de Premier League en Arsenal, dat na drie opeenvolgende uitwedstrijden eindelijk terugkeert naar een weliswaar leeg Emirates Stadium. Daar ontvangen de Gunners hekkensluiter Norwich City, dat tot overmaat van ramp de slechtste papieren op verplaatsing voorlegt. De ideale kans voor Pierre-Emerick Aubameyang, nog niet op het scorebord in drie duels na de stop, om de nul weg te vegen dus. Als de Gabonees meteen twee keer raak treft, rekenen wij ons 4,50x onze bet rijker.



Terug naar de titelstrijd in Italië, waar Inter thuis tegen Brescia in het spoor van de top twee moet zien te blijven. In principe mag het op een na laatst in de ranking alvast geen probleem vormen voor het team van Romelu Lukaku, die vorig weekend voor het eerst sinds de hervatting niet tot scoren kwam. Allicht vindt hij nu dus wél weer de weg naar de netten, maar of die aan de overkant voor het eerst sinds de break schoon blijven is een ander paar mouwen. Zo niet, brengt dat dankzij de Bet Builder 3,40x onze inzet op.

Onze tweedaagse doorheen Europa eindigt opnieuw over Het Kanaal met de Londense derby tussen West Ham en Chelsea. Met een knappe zes op zes, waaronder vorige week een overwinning tegen Manchester City, draaien de Blues post-corona op volle toeren, terwijl de Hammers alsmaar meer het degradatiespook zien opduiken. Zelfs een doelpunt vieren zat er de afgelopen weken niet in, iets waar we helaas nog geen verandering in zien komen. Een driepunter van Chelsea zonder tegengoal levert 2,80x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op een draw in Camp Nou, Aubameyang tweemaal aan het kanon en Lukaku die de defensie van Inter andermaal uit de nood helpt, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal 53,55x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Wie van deze 3 is volgens u de beste spits?

Meest recent

Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

0
0
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

15
15
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

260
260
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

11
11
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

63
63
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

90
90
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

114
114
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

75
75
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

59
59
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

174
174
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

230
230
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

92
92
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

140
140
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

351
351
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

304
304
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

104
104
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

173
173
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

328
328
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

150
150
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

121
121
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

158
158
Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

536
536
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

103
103
'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

613
613
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

1110
1110

Meer sportnieuws