Zo win jij deze week 535 euro met 10 euro inzet op Europees topvoetbal!

57
Zo win jij deze week 535 euro met 10 euro inzet op Europees topvoetbal!

Op actie in de Jupiler Pro League is het nog een maandje wachten, terwijl de Bundesliga intussen alweer volledig afgerond is. In Italië, Engeland en Spanje gaat de race richting finish echter onverstoord verder, en dus staan daar ook doorheen de week weer tal van interessante duels op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken van de komende dagen.


Beginnen doen we in de Serie A, waar Lazio dinsdag op bezoek gaat bij Torino. Diens stadsgenoot Juventus komt pas iets later in actie, en dus kan het nummer twee naderen tot op één punt van Cristiano Ronaldo en co. Alle ogen zijn dan ook op Ciro Immobile gericht om zijn gemiddelde van één goal per match aan te houden, al linken we een treffer van de topschutter gezien de Romeinen hun slechter disciplinair rapport wel aan meer kaarten voor de bezoekers. Met behulp van de Bet Builder is die combo 5,20x onze inzet waard.



Nog op dinsdag wordt in La Liga de topper tussen Barcelona en Atlético Madrid afgewerkt. De Catalanen voelen na een vijf op negen de titel wegglippen en staan dus stevig onder druk, maar krijgen wel een ploeg in vorm tegenover zich. Na de coronabreak legde Atlético immers een quasi foutloos parcours af, waarmee Yannick Carrasco en zijn ploegmaats zelfs al oprukten naar de derde plaats in de stand. Aan een zeldzame zege in Camp Nou durven we ons nog net niet wagen, maar een gelijkspel levert toch 3,50x onze inleg op.

Op woensdag verleggen we onze aandacht naar de Premier League en Arsenal, dat na drie opeenvolgende uitwedstrijden eindelijk terugkeert naar een weliswaar leeg Emirates Stadium. Daar ontvangen de Gunners hekkensluiter Norwich City, dat tot overmaat van ramp de slechtste papieren op verplaatsing voorlegt. De ideale kans voor Pierre-Emerick Aubameyang, nog niet op het scorebord in drie duels na de stop, om de nul weg te vegen dus. Als de Gabonees meteen twee keer raak treft, rekenen wij ons 4,50x onze bet rijker.



Terug naar de titelstrijd in Italië, waar Inter thuis tegen Brescia in het spoor van de top twee moet zien te blijven. In principe mag het op een na laatst in de ranking alvast geen probleem vormen voor het team van Romelu Lukaku, die vorig weekend voor het eerst sinds de hervatting niet tot scoren kwam. Allicht vindt hij nu dus wél weer de weg naar de netten, maar of die aan de overkant voor het eerst sinds de break schoon blijven is een ander paar mouwen. Zo niet, brengt dat dankzij de Bet Builder 3,40x onze inzet op.

Onze tweedaagse doorheen Europa eindigt opnieuw over Het Kanaal met de Londense derby tussen West Ham en Chelsea. Met een knappe zes op zes, waaronder vorige week een overwinning tegen Manchester City, draaien de Blues post-corona op volle toeren, terwijl de Hammers alsmaar meer het degradatiespook zien opduiken. Zelfs een doelpunt vieren zat er de afgelopen weken niet in, iets waar we helaas nog geen verandering in zien komen. Een driepunter van Chelsea zonder tegengoal levert 2,80x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op een draw in Camp Nou, Aubameyang tweemaal aan het kanon en Lukaku die de defensie van Inter andermaal uit de nood helpt, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal 53,55x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Weergaloze Moreira dé grote man bij AC Milan

Wie van deze 3 is volgens u de beste spits?

Meest recent

Theate stampt ferm na op Rudi Garcia na ‘bitter WK’

De Rode Duivels schopten het tot in de kwartfinale van het WK. Bondscoach Rudi Garcia verbaasde ...

0
0
Klopp verbaast Duitsland met revolutionaire selectie

Jürgen Klopp werd na het WK aangesteld als nieuwe bondscoach van Duitsland. De voormalige ...

5
5
Lemaréchal roept duidelijke boodschap naar Leko én Vanaken

Félix Lemaréchal leek volledig op de achtergrond verdwenen bij Club Brugge, maar dit ...

109
109
Groot nieuws rond Jelle Van Damme beroert iedereen

Sommige namen uit het Belgische voetbal blijven jarenlang nazinderen. Niet alleen door wat ze op het ...

52
52
Romeo Lavia eindelijk los? Rode Duivel slaat terug

Romeo Lavia werd voor een monsterbedrag binnengehaald door Chelsea, maar in twee seizoenen kon de ...

53
53
Beerschot pakt uit met derde shirt: Antwerpse haven centraal

Beerschot heeft nog een derde shirt voorgesteld voor dit seizoen. De Kielse Ratten lieten zich ...

16
16
UEFA bereidt groots strijdplan voor tegen Infantino

Na het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada was er veel kritiek op Gianni Infantino. Vooral ...

45
45
Grote favoriet in Challenger Pro League: “Vol voor titel”

In de Challenger Pro League strijden de tweedeklassers voor een ticket naar de Jupiler Pro League. ...

49
49
Colin Coosemans slaat hard terug op Anderlecht-kritiek

RSC Anderlecht kwalificeerde zich voor de League Phase van de Europa League, maar op de eerste ...

218
218
‘Domper van Bommel: basispion Rode Duivels valt uit’

Vlak voor de bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels moet Mark van Bommel een ferme domper ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Opvolger Vanaken bij Club, Standard slaat toe’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

634
634
Depay compleet belachelijk gemaakt na bizarre penalty

Memphis Depay bleef na een lange transfersoap uiteindelijk toch in Brazilië. De aanvaller koos ...

52
52
Keuzes Vitor Bruno afgemaakt: “Niets in Europa te zoeken”

RSC Anderlecht verloor in het Lotto Park met 1-2 van Olympique Lyonnais namens de Europa League. ...

403
403
Sanusi spreekt over pijnlijk vertrek bij Beerschot

Ryan Sanusi is een boegbeeld en icoon van Beerschot, maar toch mocht de 34-jarige middenvelder ...

86
86
Keepersoorlog bij Zulte Waregem dringt zich plots op

Zulte Waregem is meer dan behoorlijk aan het seizoen begonnen. Essevee telt na zes ...

474
474
Anderlecht ziet groot lichtpunt opstaan tegen Lyon

RSC Anderlecht ging in eigen huis onderuit tegen Olympique Lyon. Vooral de mindere eerste helft werd ...

238
238
Ballon d’Or-campagne: Messi schittert met goal en trofee

Lionel Messi schitterde het afgelopen WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Argentijn zet ...

47
47
OHL neemt nog na zomermercato afscheid van toptalent

De zomermercato zit erop, maar toch slikt Oud-Heverlee Leuven nog een ferme domper. OHL ziet nog een ...

49
49
Vitor Bruno steekt hand in eigen boezem: “Mijn fout”

RSC Anderlecht nam het in de eerste groepsmatch van de Europa League op tegen Olympique Lyon. ...

269
269
Mbappé afgemaakt na scheldtirade: Franse superster woedend

Real Madrid won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van Elche. In het slot werd het 2-3 ...

166
166
Cvetkovic geeft dé oorzaak voor wisselvallig Anderlecht

Steven Defour vond het vreemd dat Mihajlo Cvetkovic startte tegen Lyon, maar dat was het niet. De ...

198
198
Chelsea verrast iedereen met zeer groot nieuws

Chelsea is nog maar eens matig aan het seizoen begonnen. De Engelsen zijn ondanks het spenderen van ...

77
77
Uitblinker én tegenvaller bij RSCA: "Geloof nog in hem"

RSC Anderlecht speelde zeer wisselvallig tegen Lyon. Een zeer povere eerste helft, een goede tweede. ...

452
452
‘Eerste stunt Van Bommel: compleet nieuw spitsenduo’

Mark van Bommel krijgt bij zijn eerste selectie meteen een stevig spitsenprobleem voorgeschoteld. ...

982
982
Zorgen voor Hubert: "Dit is erg hard"

Union SG met vanavond aan de bak tegen Viktoria Plzen. Een ploeg die ze in principe moeten kunnen ...

123
123

Meer sportnieuws