Zo win jij deze week 535 euro met 10 euro inzet op Europees topvoetbal!

57 stemmen
Zo win jij deze week 535 euro met 10 euro inzet op Europees topvoetbal!

Op actie in de Jupiler Pro League is het nog een maandje wachten, terwijl de Bundesliga intussen alweer volledig afgerond is. In Italië, Engeland en Spanje gaat de race richting finish echter onverstoord verder, en dus staan daar ook doorheen de week weer tal van interessante duels op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken van de komende dagen.


Beginnen doen we in de Serie A, waar Lazio dinsdag op bezoek gaat bij Torino. Diens stadsgenoot Juventus komt pas iets later in actie, en dus kan het nummer twee naderen tot op één punt van Cristiano Ronaldo en co. Alle ogen zijn dan ook op Ciro Immobile gericht om zijn gemiddelde van één goal per match aan te houden, al linken we een treffer van de topschutter gezien de Romeinen hun slechter disciplinair rapport wel aan meer kaarten voor de bezoekers. Met behulp van de Bet Builder is die combo 5,20x onze inzet waard.



Nog op dinsdag wordt in La Liga de topper tussen Barcelona en Atlético Madrid afgewerkt. De Catalanen voelen na een vijf op negen de titel wegglippen en staan dus stevig onder druk, maar krijgen wel een ploeg in vorm tegenover zich. Na de coronabreak legde Atlético immers een quasi foutloos parcours af, waarmee Yannick Carrasco en zijn ploegmaats zelfs al oprukten naar de derde plaats in de stand. Aan een zeldzame zege in Camp Nou durven we ons nog net niet wagen, maar een gelijkspel levert toch 3,50x onze inleg op.

Op woensdag verleggen we onze aandacht naar de Premier League en Arsenal, dat na drie opeenvolgende uitwedstrijden eindelijk terugkeert naar een weliswaar leeg Emirates Stadium. Daar ontvangen de Gunners hekkensluiter Norwich City, dat tot overmaat van ramp de slechtste papieren op verplaatsing voorlegt. De ideale kans voor Pierre-Emerick Aubameyang, nog niet op het scorebord in drie duels na de stop, om de nul weg te vegen dus. Als de Gabonees meteen twee keer raak treft, rekenen wij ons 4,50x onze bet rijker.



Terug naar de titelstrijd in Italië, waar Inter thuis tegen Brescia in het spoor van de top twee moet zien te blijven. In principe mag het op een na laatst in de ranking alvast geen probleem vormen voor het team van Romelu Lukaku, die vorig weekend voor het eerst sinds de hervatting niet tot scoren kwam. Allicht vindt hij nu dus wél weer de weg naar de netten, maar of die aan de overkant voor het eerst sinds de break schoon blijven is een ander paar mouwen. Zo niet, brengt dat dankzij de Bet Builder 3,40x onze inzet op.

Onze tweedaagse doorheen Europa eindigt opnieuw over Het Kanaal met de Londense derby tussen West Ham en Chelsea. Met een knappe zes op zes, waaronder vorige week een overwinning tegen Manchester City, draaien de Blues post-corona op volle toeren, terwijl de Hammers alsmaar meer het degradatiespook zien opduiken. Zelfs een doelpunt vieren zat er de afgelopen weken niet in, iets waar we helaas nog geen verandering in zien komen. Een driepunter van Chelsea zonder tegengoal levert 2,80x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op een draw in Camp Nou, Aubameyang tweemaal aan het kanon en Lukaku die de defensie van Inter andermaal uit de nood helpt, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal 53,55x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Wie van deze 3 is volgens u de beste spits?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

41
41
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

36
36
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

33
33
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

140
140
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

67
67
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

238
238
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

256
256
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

72
72
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

296
296
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

37
37
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

448
448
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

317
317
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

395
395
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

150
150
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

68
68
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

123
123
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

104
104
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

53
53
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

225
225
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

288
288
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

137
137
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

81
81
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

818
818
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

533
533
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

300
300

Meer sportnieuws