Zo win jij deze week 535 euro met 10 euro inzet op Europees topvoetbal!

57
Zo win jij deze week 535 euro met 10 euro inzet op Europees topvoetbal!

Op actie in de Jupiler Pro League is het nog een maandje wachten, terwijl de Bundesliga intussen alweer volledig afgerond is. In Italië, Engeland en Spanje gaat de race richting finish echter onverstoord verder, en dus staan daar ook doorheen de week weer tal van interessante duels op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken van de komende dagen.


Beginnen doen we in de Serie A, waar Lazio dinsdag op bezoek gaat bij Torino. Diens stadsgenoot Juventus komt pas iets later in actie, en dus kan het nummer twee naderen tot op één punt van Cristiano Ronaldo en co. Alle ogen zijn dan ook op Ciro Immobile gericht om zijn gemiddelde van één goal per match aan te houden, al linken we een treffer van de topschutter gezien de Romeinen hun slechter disciplinair rapport wel aan meer kaarten voor de bezoekers. Met behulp van de Bet Builder is die combo 5,20x onze inzet waard.



Nog op dinsdag wordt in La Liga de topper tussen Barcelona en Atlético Madrid afgewerkt. De Catalanen voelen na een vijf op negen de titel wegglippen en staan dus stevig onder druk, maar krijgen wel een ploeg in vorm tegenover zich. Na de coronabreak legde Atlético immers een quasi foutloos parcours af, waarmee Yannick Carrasco en zijn ploegmaats zelfs al oprukten naar de derde plaats in de stand. Aan een zeldzame zege in Camp Nou durven we ons nog net niet wagen, maar een gelijkspel levert toch 3,50x onze inleg op.

Op woensdag verleggen we onze aandacht naar de Premier League en Arsenal, dat na drie opeenvolgende uitwedstrijden eindelijk terugkeert naar een weliswaar leeg Emirates Stadium. Daar ontvangen de Gunners hekkensluiter Norwich City, dat tot overmaat van ramp de slechtste papieren op verplaatsing voorlegt. De ideale kans voor Pierre-Emerick Aubameyang, nog niet op het scorebord in drie duels na de stop, om de nul weg te vegen dus. Als de Gabonees meteen twee keer raak treft, rekenen wij ons 4,50x onze bet rijker.



Terug naar de titelstrijd in Italië, waar Inter thuis tegen Brescia in het spoor van de top twee moet zien te blijven. In principe mag het op een na laatst in de ranking alvast geen probleem vormen voor het team van Romelu Lukaku, die vorig weekend voor het eerst sinds de hervatting niet tot scoren kwam. Allicht vindt hij nu dus wél weer de weg naar de netten, maar of die aan de overkant voor het eerst sinds de break schoon blijven is een ander paar mouwen. Zo niet, brengt dat dankzij de Bet Builder 3,40x onze inzet op.

Onze tweedaagse doorheen Europa eindigt opnieuw over Het Kanaal met de Londense derby tussen West Ham en Chelsea. Met een knappe zes op zes, waaronder vorige week een overwinning tegen Manchester City, draaien de Blues post-corona op volle toeren, terwijl de Hammers alsmaar meer het degradatiespook zien opduiken. Zelfs een doelpunt vieren zat er de afgelopen weken niet in, iets waar we helaas nog geen verandering in zien komen. Een driepunter van Chelsea zonder tegengoal levert 2,80x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op een draw in Camp Nou, Aubameyang tweemaal aan het kanon en Lukaku die de defensie van Inter andermaal uit de nood helpt, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal 53,55x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Marktwaarde explodeert: Club ruikt Engelse monstersom'

Wie van deze 3 is volgens u de beste spits?

Meest recent

Genk blijft gaan: volgend goudhaantje verlengt contract

KRC Genk is dit seizoen niet in Europa actief, maar dat betekent niet dat er doordeweeks niks te ...

0
0
Club Brugge mag dromen: computer voorspelt CL-stunt

Na drie speeldagen in de Champions League zit Club Brugge al aan zes punten. Hoewel niemand in Jan ...

18
18
Anderlecht krijgt extra opsteker uit ziekenboeg

Met het mes op de keel neemt RSC Anderlecht het op speeldag drie van de Europa League straks tegen ...

34
34
Revelatie bij Club Brugge: dure topaankoop in nesten

In de eerste helft liep het niet van een leien dakje, maar uiteindelijk werd het voor Club Brugge ...

124
124
Bruno blijft roteren: vier wijzigingen bij Anderlecht

RSC Anderlecht vertoeft momenteel in Polen, waar er veel druk op de ketel staat voor Vitor Bruno en ...

190
190
Leko leert lesje: duo valt door de mand bij Club Brugge

Club Brugge zit op een roze wolk na een nieuwe galavertoning in de Champions League, al is Ivan Leko ...

254
254
Club slaat Mechele met verstomming: fans gaan uit hun dak

Een gebroken neus houdt Brandon Mechele niet tegen. Amper een week nadat de verdediger van Club ...

117
117
SK Beveren pakt uit en geeft jonge middenvelder kans

SK Beveren veroverde vorig seizoen met overmacht de titel in de Challenger Pro League en is ook in ...

16
16
Kassa rinkelt: Club op koers voor nóg grotere CL-jackpot

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League. Nadat het woensdagavond ...

221
221
'Nieuwe saillante details affaire-Ronaldo lekken uit'

De Portugese voetbalwereld daverde de voorbije weken op zijn grondvesten. Aanvoerder en vedette ...

67
67
Europese domper voor fans: STVV onderneemt actie

STVV begon zijn campagne in de Conference League uitstekend met een zege tegen Iberia en hoopt om ...

27
27
Patro verrast compleet met nieuwe functie Nilis

Luc Nilis is nog steeds één van de meest iconische spitsen die België ooit ...

205
205
Courtois onthult: "Bij deze club wil ik carrière afsluiten"

Real Madrid boekte woensdagavond in de Champions League uiteindelijk een vlotte zege tegen RB ...

112
112
Club binnen 2 weken al zo goed als zeker van kwalificatie?

In drie van de laatste vier seizoenen wist Club Brugge door te stoten tot de knock-outfase van de ...

228
228
Marc Coucke slaat hard toe aan kust: dit bedrag betaalt hij

Marc Coucke blijft de investeringen opstapelen. De ondernemer is in voetbalmiddens uiteraard vooral ...

63
63
Kogel door de kerk: Gunnarsdottir ontslagen bij Red Flames

De Red Flames liepen deze maand tegen een enorme domper aan, want nadat ze in een tweeluik ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenentransfer STVV, Haaland kiest volgende club'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

127
127
Franse media geloven ogen niet: “Eerst dominant, dan onhandig"

Club Brugge heeft weer een glansprestatie in de Champions League achter de rug. In het Jan ...

360
360
Klopp haalt uit naar Kompany: "Hij mag doen wat hij wil, maar..."

Vincent Kompany maakte van Bayern München weer een geoliede machine, maar toch is niet iedereen ...

201
201
Steward gewond tijdens Club-Lens: UEFA én politie grijpen in

Club Brugge won overtuigend met 3-0 van RC Lens, maar de Champions League-clash zindert nog na. De ...

220
220
'Union kruist vingers voor twee sterkhouders'

Union pakte in de Europa League tot dusver een nette vier op zes, met een vlotte zege op het veld ...

60
60
Klopp spreekt zich uit over Tresoldi: "We zijn niet dom"

Tegen Lens stond hij voor één keer niet aan het kanon, maar Nicolo Tresoldi droeg wel ...

165
165
'Crisis compleet bij Man Utd: opvolger Carrick staat klaar'

Het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan met Manchester United. De Engelse grootmacht ...

119
119
Seys spreekt over droomtransfer: "Dit is de club waar ik van houd"

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League. Na de stuntzege van vorige week op het ...

817
817
De Ketelaere krijgt waarschuwing: "Vroeg of laat op de bank"

Donderdagavond komen weer vier Belgische teams in actie in Europa, maar ook heel wat andere Belgen. ...

96
96

Meer sportnieuws