'Nieuwe aanwinst van Club tekent voor vier seizoenen'

1952 stemmen
'Nieuwe aanwinst van Club tekent voor vier seizoenen'

Club Brugge wist met een nieuwe uitleenbeurt van Eduard Sobol tot op heden één speler vast te leggen. De tweede lijkt stilaan onderweg te zijn.


Zonder grote tegenslagen zal Jordan Attah Kadiri de nieuwe aanvaller van Club Brugge worden. De speler wil dolgraag naar Club en heeft volgens bepaalde bronnen al een akkoord voor een contract van vier seizoenen. Blauw-Zwart gaat eerstdaags een bod van één miljoen euro op tafel leggen en de kans is groot dat dit voldoende zal zijn, al zijn er nog een aantal Belgische clubs in de markt. Östersunds heeft namelijk financieel geen overschot en kan dat geld zeker gebruiken.

De 20-jarige Nigeriaanse centrumspits, die nog tot medio 2023 onder contract ligt, kan ook naar Maccabi Tel Aviv maar hij wil enkel naar Club. Als de transfer doorgang zou vinden, is het de bedoeling dat Kadiri na het seizoen in Denemarken naar Brugge gaat afreizen. In Brugge zal hij de concurrentie moeten aangaan met jongens als David Okereke en Michael Krmencik. Door de drukke kalender van komend seizoen zijn er alvast meerdere momenten waarbij Kadiri speelminuten zou kunnen krijgen.

Update 21u30:
Verschillende Israëlische bronnen melden ondertussen dat de overgang van Kadiri naar Club Brugge volledig rond is. De Nigeriaanse spits zou bij Blauw-Zwart een contract van vier seizoenen hebben ondertekend. Club Brugge betaalt zoals verwacht 1 miljoen euro voor de 20-jarige Kadiri. 

Naast de interesse van Maccabi Tel Aviv zou Kadiri ook gegeerd geweest zijn bij verschillende Premier League-clubs. Het blijft voorlopig nog wachten op een officiële mededeling van Club Brugge, al lijkt dat eerder een kwestie van tijd te zijn. 

LEES OOK: Club Brugge en Union kennen hun straffen

Wie zal plaats maken voor Kadiri?

Meest recent

"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

0
0
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

20
20
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

89
89
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

137
137
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

37
37
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

31
31
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

152
152
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

143
143
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

75
75
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

91
91
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

75
75
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

43
43
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

162
162
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

61
61
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

269
269
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

113
113
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

245
245
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

37
37
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

322
322
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

195
195
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

984
984
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1279
1279
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

425
425
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

197
197
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

263
263

Meer sportnieuws