'Nieuwe aanwinst van Club tekent voor vier seizoenen'

door
'Nieuwe aanwinst van Club tekent voor vier seizoenen'

Club Brugge wist met een nieuwe uitleenbeurt van Eduard Sobol tot op heden één speler vast te leggen. De tweede lijkt stilaan onderweg te zijn.


Zonder grote tegenslagen zal Jordan Attah Kadiri de nieuwe aanvaller van Club Brugge worden. De speler wil dolgraag naar Club en heeft volgens bepaalde bronnen al een akkoord voor een contract van vier seizoenen. Blauw-Zwart gaat eerstdaags een bod van één miljoen euro op tafel leggen en de kans is groot dat dit voldoende zal zijn, al zijn er nog een aantal Belgische clubs in de markt. Östersunds heeft namelijk financieel geen overschot en kan dat geld zeker gebruiken.

De 20-jarige Nigeriaanse centrumspits, die nog tot medio 2023 onder contract ligt, kan ook naar Maccabi Tel Aviv maar hij wil enkel naar Club. Als de transfer doorgang zou vinden, is het de bedoeling dat Kadiri na het seizoen in Denemarken naar Brugge gaat afreizen. In Brugge zal hij de concurrentie moeten aangaan met jongens als David Okereke en Michael Krmencik. Door de drukke kalender van komend seizoen zijn er alvast meerdere momenten waarbij Kadiri speelminuten zou kunnen krijgen.

Update 21u30:
Verschillende Israëlische bronnen melden ondertussen dat de overgang van Kadiri naar Club Brugge volledig rond is. De Nigeriaanse spits zou bij Blauw-Zwart een contract van vier seizoenen hebben ondertekend. Club Brugge betaalt zoals verwacht 1 miljoen euro voor de 20-jarige Kadiri. 

Naast de interesse van Maccabi Tel Aviv zou Kadiri ook gegeerd geweest zijn bij verschillende Premier League-clubs. Het blijft voorlopig nog wachten op een officiële mededeling van Club Brugge, al lijkt dat eerder een kwestie van tijd te zijn. 

LEES OOK: ‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Wie zal plaats maken voor Kadiri?

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

27
27
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

815
815
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

36
36
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

80
80
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

142
142
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

160
160
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

124
124
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

242
242
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

354
354
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

56
56
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

261
261
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

406
406
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

596
596
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

267
267
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

59
59
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

186
186
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

21
21
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

132
132
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1361
1361
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

100
100
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

633
633
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

59
59
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

135
135
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

167
167
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

177
177

Meer sportnieuws