'Anderlecht mag fluiten naar centen voor Roofe'

726 stemmen
'Anderlecht mag fluiten naar centen voor Roofe'

RSC Anderlecht kan al het geld gebruiken, maar de Brusselaars zijn niet van plan om veel sterkhouders van de hand te doen. Eén bod werd naar verluidt alvast naar de prullenmand verwezen, want Kemar Roofe zal niet meteen naar Schotland vertrekken.


De afgelopen dagen was daar heel wat te doen over interesse van Glasgow Rangers in de Engelse spits, die Paars-Wit vorige zomer voor zes miljoen naar het Lotto Park haalde. Volgens Het Laatste Nieuws legde de traditieclub zelfs een bod neer bij Paars-Wit, maar besloot de recordkampioen daar niet op in te gaan. Volgens La Dernière Heure mag Roofe, goed voor zeven doelpunten in 16 optredens maar te vaak geblesseerd en niet altijd even overtuigend, nochtans vertrekken indien Anderlecht haar investering kan recupereren.

UPDATE 18u10
Of de troepen van Steven Gerrard nog een nieuwe poging zullen ondernemen is niet geweten, maar de kans lijkt alvast klein dat Peter Verbeke en co er een goede deal uit de wacht kunnen slepen. Rangers zit namelijk zelf niet bepaald op een bodemloze put geld en zou volgens The Scottish Sun dan ook niet bij machte zijn om de eisen van Anderlecht in te willigen. Integendeel: volgens het Schotse medium mikt de ploeg uit Glasgow deze zomer louter op een huur van Roofe.

In de overeenkomst zou dan wel een aankoopoptie van zes miljoen worden opgenomen, maar de vraag is dus of Rangers zelfs volgend jaar wel in staat zullen zijn om die som op tafel te leggen. Op het eerste zicht geen aanbieding die Anderlecht, waar ze ongetwijfeld liever meteen cashen, zal kunnen verleiden om de verhoopte goalgetter van Vincent Kompany alweer van de hand te doen dus.

LEES OOK: 'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Gelooft u nog in Roofe bij Anderlecht?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

25
25
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

20
20
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

20
20
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

64
64
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

59
59
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

73
73
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

54
54
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

86
86
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

30
30
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

83
83
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

147
147
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

219
219
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

498
498
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

173
173
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

446
446
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

850
850
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

121
121
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

361
361
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

175
175
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

695
695
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

596
596
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

180
180
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

376
376

Meer sportnieuws