'Anderlecht mag fluiten naar centen voor Roofe'

door
'Anderlecht mag fluiten naar centen voor Roofe'

RSC Anderlecht kan al het geld gebruiken, maar de Brusselaars zijn niet van plan om veel sterkhouders van de hand te doen. Eén bod werd naar verluidt alvast naar de prullenmand verwezen, want Kemar Roofe zal niet meteen naar Schotland vertrekken.


De afgelopen dagen was daar heel wat te doen over interesse van Glasgow Rangers in de Engelse spits, die Paars-Wit vorige zomer voor zes miljoen naar het Lotto Park haalde. Volgens Het Laatste Nieuws legde de traditieclub zelfs een bod neer bij Paars-Wit, maar besloot de recordkampioen daar niet op in te gaan. Volgens La Dernière Heure mag Roofe, goed voor zeven doelpunten in 16 optredens maar te vaak geblesseerd en niet altijd even overtuigend, nochtans vertrekken indien Anderlecht haar investering kan recupereren.

UPDATE 18u10
Of de troepen van Steven Gerrard nog een nieuwe poging zullen ondernemen is niet geweten, maar de kans lijkt alvast klein dat Peter Verbeke en co er een goede deal uit de wacht kunnen slepen. Rangers zit namelijk zelf niet bepaald op een bodemloze put geld en zou volgens The Scottish Sun dan ook niet bij machte zijn om de eisen van Anderlecht in te willigen. Integendeel: volgens het Schotse medium mikt de ploeg uit Glasgow deze zomer louter op een huur van Roofe.

In de overeenkomst zou dan wel een aankoopoptie van zes miljoen worden opgenomen, maar de vraag is dus of Rangers zelfs volgend jaar wel in staat zullen zijn om die som op tafel te leggen. Op het eerste zicht geen aanbieding die Anderlecht, waar ze ongetwijfeld liever meteen cashen, zal kunnen verleiden om de verhoopte goalgetter van Vincent Kompany alweer van de hand te doen dus.

LEES OOK: 'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Gelooft u nog in Roofe bij Anderlecht?

Meest recent

Club Brugge ruikt jackpot: goudhaantjes bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

39
39
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

51
51
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

214
214
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

252
252
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

243
243
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

97
97
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

83
83
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

86
86
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

61
61
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

56
56
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

66
66
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

197
197
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

216
216
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

341
341
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

245
245
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

44
44
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

209
209
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

48
48
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

61
61
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

182
182
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

289
289
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

51
51
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

92
92
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

54
54

Meer sportnieuws