'Club Brugge heeft bijna akkoord en mag nog hopen op zijn centen'

door
'Club Brugge heeft bijna akkoord en mag nog hopen op zijn centen'

Club Brugge heeft de voorbije jaren een aardig spaarpotje opgebouwd, met dank aan enkele deelnames aan de Champions League en een aantal lucratieve uitgaande transfers. Desondanks zal deze zomer elke extra cent wel welkom zijn, want de coronacrisis heeft er ook bij Blauw-Zwart stevig ingehakt. Maar vanuit Brazilië komt er slecht nieuws. 

SportBuzz meldt er immers dat Santos nog steeds de huursom voor Luan Peres niet betaald heeft. De FIFA had op 6 mei beslist dat de Braziliaanse grootmacht de huursom van 250.000 euro plus 5 procent interest - samen goed voor een bedrag van 262.500 euro dus - binnen de 45 dagen moest betalen. Die termijn is intussen verstreken, maar Club wacht nog steeds op zijn geld. 

Als gevolg daarvan krijgt Santos een transferverbod voor drie maanden opgelegd van de FIFA, maar wanneer Club zijn centen zal krijgen valt af te wachten. Santos kampt immers met zware financiële problemen en had al een transferverbod gekregen omdat het nog 2,5 miljoen euro aan Hamburg moet betalen voor de transfer van Cleber Reis.

UPDATE 29/06
Club Brugge mag alsnog hopen op zijn centen, want volgens Globoesporte is er een akkoord in de maak met Santos over een nieuw betalingsplan. De Brazilianen hopen op die manier een nieuwe sanctie van de FIFA te vermijden, terwijl Club op die manier alsnog de 262.500 euro voor de huurbeurt van Luan Peres te zien krijgt. Binnenkort zou de deal afgerond moeten worden.

LEES OOK: Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Denk je dat Club zijn geld zal krijgen?

Meest recent

Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

7
7
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

168
168
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

324
324
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

433
433
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

259
259
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

289
289
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

208
208
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

531
531
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

206
206
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

79
79
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

246
246
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

78
78
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

426
426
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

186
186
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

67
67
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

44
44
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

71
71
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

181
181
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

116
116
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

61
61
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

257
257
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

119
119
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

81
81
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

271
271
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

168
168

Meer sportnieuws