'Club Brugge heeft bijna akkoord en mag nog hopen op zijn centen'

door
'Club Brugge heeft bijna akkoord en mag nog hopen op zijn centen'

Club Brugge heeft de voorbije jaren een aardig spaarpotje opgebouwd, met dank aan enkele deelnames aan de Champions League en een aantal lucratieve uitgaande transfers. Desondanks zal deze zomer elke extra cent wel welkom zijn, want de coronacrisis heeft er ook bij Blauw-Zwart stevig ingehakt. Maar vanuit Brazilië komt er slecht nieuws. 

SportBuzz meldt er immers dat Santos nog steeds de huursom voor Luan Peres niet betaald heeft. De FIFA had op 6 mei beslist dat de Braziliaanse grootmacht de huursom van 250.000 euro plus 5 procent interest - samen goed voor een bedrag van 262.500 euro dus - binnen de 45 dagen moest betalen. Die termijn is intussen verstreken, maar Club wacht nog steeds op zijn geld. 

Als gevolg daarvan krijgt Santos een transferverbod voor drie maanden opgelegd van de FIFA, maar wanneer Club zijn centen zal krijgen valt af te wachten. Santos kampt immers met zware financiële problemen en had al een transferverbod gekregen omdat het nog 2,5 miljoen euro aan Hamburg moet betalen voor de transfer van Cleber Reis.

UPDATE 29/06
Club Brugge mag alsnog hopen op zijn centen, want volgens Globoesporte is er een akkoord in de maak met Santos over een nieuw betalingsplan. De Brazilianen hopen op die manier een nieuwe sanctie van de FIFA te vermijden, terwijl Club op die manier alsnog de 262.500 euro voor de huurbeurt van Luan Peres te zien krijgt. Binnenkort zou de deal afgerond moeten worden.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

Denk je dat Club zijn geld zal krijgen?

Meest recent

Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

10
10
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

44
44
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

39
39
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

21
21
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

80
80
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

13
13
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

294
294
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

126
126
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

38
38
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

44
44
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

100
100
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

210
210
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

305
305
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

539
539
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

231
231
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

217
217
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

195
195
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

150
150
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

481
481
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

289
289
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1068
1068
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

622
622
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

80
80
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

531
531
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

155
155

Meer sportnieuws