'Stoel Setién blijft wankelen: ook Barça-bestuur keert zich tegen trainer'

door
'Stoel Setién blijft wankelen: ook Barça-bestuur keert zich tegen trainer'

FC Barcelona slikte zaterdag een nieuwe sportieve tegenvaller. De Catalanen geraakten tegen Celta de Vigo niet verder dan een 2-2-gelijkspel en kunnen Real Madrid zondagavond twee punten zien uitlopen. Langzaamaan dreigt Barça de titel uit zijn handen te laten glippen.

En dat zorgt voor de nodige spanningen binnen de club. Zo meldt Marca dat coach Quique Setién stilaan de controle over zijn spelersgroep is aan het verliezen. Hij zou niet langer het vertrouwen genieten van de meeste spelers. De trainer spreekt volgens het medium amper in de kleedkamer en laat de toespraken vaak over aan zijn assistenten, simpelweg omdat de spelers zelden naar hem zouden luisteren.

Ook de trainingen zouden niet in goede aarde vallen. Heel wat zwaargewichten zouden na een sessie al hebben laten vallen dat ze hun tijd hebben verspild. Voorzitter Josep Maria Bartomeu bleef tot dusver achter zijn coach staan, maar zou inmiddels op de hoogte zijn van de vertroebelde relatie met zijn spelersgroep. Volgens Marca staat de job van Setién dan ook onder serieuze dreiging, enkel het winnen van de Champions League zou hem nog in het zadel kunnen houden.

UPDATE 29/06
De stoel van Setién in Camp Nou wankelt alsmaar meer, want Goal meldt dat na de spelersgroep ook het bestuur van FC Barcelona zich stilaan tegen de trainer kant. Er zouden grote twijfels heersen over zijn functioneren en daar zouden drie grote redenen voor zijn: de resultaten, de kwaliteit van het geleverde spel en de uitlatingen van Setién in de pers. Er wordt alvast gewerkt van een plan B bij een ontslag. Xavi zou dan opnieuw in beeld komen, al zou het ook kunnen dat Francisco Javier García Pimienta doorgeschoven wordt van Barça B.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

Zal hij volgend seizoen nog trainer van Barça zijn?

Meest recent

Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

2
2
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

27
27
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

13
13
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

11
11
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

34
34
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

87
87
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

21
21
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

64
64
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

88
88
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

70
70
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

124
124
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

359
359
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

103
103
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

346
346
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

302
302
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

471
471
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

238
238
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

689
689
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

583
583
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

248
248
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

25
25
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

88
88
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

91
91
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

134
134
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

393
393

Meer sportnieuws