'Barça en Juve kondigen maandag transferbom aan'

336
'Barça en Juve kondigen maandag transferbom aan'

In de nacht van zaterdag op zondag is middenvelder Arthur in Turijn geland om wat laatste zaken te regelen met betrekking tot zijn transfer van FC Barcelona naar Juventus. De Braziliaan verkeerde in het gezelschap van familie, zijn advocaat en voormalig Barça-directeur Robert Fernández.

Die beleidsbepaler zorgde ervoor dat de spelmaker in 2018 de overstap maakte van Grêmio naar het Camp Nou-stadion. Daarbij werd hij een vertrouwenspersoon van de familie, waardoor hij dus ook betrokken wordt bij de nieuwe transfer van Arthur. Vandaag ondergaat de international van Brazilië een medische keuring in Turijn en worden de laatste contractuele dingetjes besproken. Arthur gaat 7 miljoen euro per jaar verdienen bij Juventus, wat betekent dat hij er financieel gezien op vooruitgaat.

Miralem Pjanic bewandelt de omgekeerde weg en daarnaast krijgt Barcelona 10 miljoen euro voor zijn speler. De Bosniër gaat er overigens juist op achteruit en had veel rijker kunnen worden bij Chelsea of Paris Saint-Germain. Hij wil echter de Champions League winnen in Catalonië. Op zondagavond vliegt Arthur weer naar Barcelona.

UPDATE 23u04
Volgens Sky Sport Italia zijn de medische testen zonder problemen verlopen en zowel Arthur als Pjanic zouden intussen zelfs al hun handtekening gezet hebben onder hun contract bij hun nieuwe club. Beide spelers tekende voor vijf jaar. De verwachting is nu dat maandagochtend Barça en Juventus de deal zullen aankondigen, goed voor het eerste transferbommetje van de zomer.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Wie sluit de beste deal?

Meest recent

Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

0
0
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

21
21
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

54
54
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

45
45
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

43
43
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

448
448
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

66
66
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

96
96
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

61
61
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

28
28
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

305
305
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

344
344
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

312
312
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

286
286
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

72
72
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

326
326
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

110
110
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

127
127
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

43
43
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

307
307
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

199
199
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

60
60
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

198
198

Meer sportnieuws