'Spartak Moskou lijkt met Genk-target te gaan lopen'

door
'Spartak Moskou lijkt met Genk-target te gaan lopen'

KRC Genk is nog steeds op zoek naar een centrale spits en Cyriel Dessers is nog altijd de prioriteit in Limburg. De Limburgers worden ook aan een andere aanvaller gelinkt.

Franse media weten immers dat Yaya Sanogo interesse geniet van Genk. De 27-jarige Franse aanvaller is einde contract bij Toulouse, waar hij afgelopen seizoen drie keer scoorde in vijftien competitiewedstrijden. Sanogo stond in het verleden te boek als een groot talent, maar dat wist hij nooit waar te maken.

Bij Arsenal wist hij nooit door te breken en hij werd uitgeleend aan Crystal Palace, Ajax en Charlton en dat werd zelden een succes. Sanogo trok in de zomer van 2017 gratis naar Toulouse en in 63 competitiewedstrijden, waarvan 39 in de basis, trof hij 12 keer raak.

UPDATE 27/06
Genk lijkt snel de transfer van Dessers af te ronden en dus zal de komst van Sanogo niet meer aan de orde zijn voor de Limburgers. De Fransman zal dus een andere club moeten zoeken en volgens L'Equipe lijkt zijn toekomst in Rusland te liggen. Spartak Moskou zou de spits een voorstel voor twee jaar gedaan hebben, dat hem 1,5 miljoen euro per jaar kan opleveren. Sanogo zou ook nog interesse genieten uit het Midden-Oosten en van twee Franse clubs.

LEES OOK: ‘Vlap zorgt voor ophef met opzienbarende transfer’

Trending:

'Jashari-saga escaleert in oorlog: PL-club moeit zich plots'
'Jashari-saga escaleert in oorlog: PL-club moeit zich plots'

Kan Genk hem toch nog gebruiken?

Meest recent

‘Matias Fernandez-Pardo maakt zomerse droomtransfer’

Matias Fernandez-Pardo brak door bij KAA Gent, maar werd al snel opgepikt door het Franse Lille. ...

1
1
Louis van Gaal openhartig over zijn gezondheid

Louis van Gaal (73) wordt gezien als één van de beste hoofdtrainers ooit. De ...

11
11
‘Bakayoko verbaast iedereen met straffe transfereis’

Johan Bakayoko kon een jaar geleden nog voor een astronomisch bedrag naar Saudi-Arabië, maar na ...

31
31
Fans vellen duidelijk oordeel over nieuw shirt Club Brugge

Club Brugge heeft op de officiële kanalen uitgepakt met nieuwe thuisshirts. Blauw-Zwart koos ...

104
104
'Brown hakt transferknoop door: verrassing van formaat'

De transfersage van Archie Brown begon vreemde vormen aan te nemen. De linksback had nog twee opties ...

155
155
Club Brugge lanceert nieuwe shirt: "Voor het eerst ooit"

Club Brugge is al enkele weken aan de bak in de voorbereiding, maar de fans waren in blijde ...

283
283
'Bliksemvertrek Wout Weghorst bij Ajax'

Ajax staat voor een heel belangrijk seizoen. Na drie seizoenen zonder prijs wordt het dringend tijd ...

89
89
Kat Kerkhofs dropt plots bommetje over Dries Mertens

Dries Mertens leek enkele weken geleden zijn afscheid te hebben aangekondigd. Maar is dat ook zo? ...

262
262
'Club op zucht van topaanwinst: zomerrecord in JPL verpulverd'

De zomerstage van Club Brugge zit erop, komende week start de laatste rechte lijn richting de ...

563
563
Spraakmakende opvolger Hasi bij Anderlecht nu al bekend?

RSC Anderlecht besloot ondanks een matig seizoenseinde om toch door te gaan met Besnik Hasi als ...

408
408
Johan Bakayoko weg: 'Bijzonder bedrag voor PSV'

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, is Johan Bakayoko uit beeld verdwenen bij de Rode ...

66
66
Overmars smijt transferplannen Antwerp op tafel

Antwerp FC vertoefde de voorbije dagen op Oostenrijkse bodem voor een oefenkamp. Ook directeur ...

280
280
'Transferclimax bij AA Gent: twéé privéjets staan klaar'

KAA Gent wil zich in de komende weken nog verder versterken. Maar eerst staan de Buffalo's op punt ...

326
326
'Jashari-saga escaleert in oorlog: PL-club moeit zich plots'

Bij Club Brugge zit de zomerstage in Londen erop, zaterdag houdt Blauw-Zwart wel nog een ...

1897
1897
“Topclub is het doel”: Vandenbroeck brandt van ambitie

Zulte Waregem was enkele jaren op rij op de dool. Essevee haalde vorig seizoen Sven Vandenbroeck ...

207
207
Lawal of Van Crombrugge? Fink velt oordeel

KRC Genk won vanavond een oefenpot tegen Hannover '96. Het werd 2-4 voor de Limburgers. Tobias Lawal ...

248
248
Red Flames eervol uit EK na waanzinnige slotfase

Op het EK in Zwitserland speelden de Red Flames hun laatste match. De Belgische dames maakten er een ...

238
238
'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'

Ruim een week voor de Supercup wordt Club Brugge geteisterd door transferperikelen. Hoewel het ...

1170
1170
'Transfersoap Brown kent gigantisch straffe plottwist'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga voorlopig nog altijd slechts één nieuwkomer in huis. ...

254
254
'Club Brugge ziet topaanwinst nog door vingers glippen'

Club Brugge haalde tot dusver al twee nieuwkomers in huis, maar daarmee is het huiswerk nog niet af ...

592
592
Overmars speelt open kaart: vertrekken of blijven?

Royal Antwerp FC lijkt in een neerwaartse spiraal te zitten. Na dubbel is het verval veel te groot. ...

523
523
Vrancken heeft 'transfernieuwtje' voor STVV-fans

STVV kent tot op heden een zeer goede voorbereiding. Trainer Wouter Vrancken mag zeer tevreden zijn ...

385
385
Keert Trebel verrassend terug naar JPL?

Er zijn nog heel wat spelers op zoek naar een nieuwe club. Adrien Trebel en Sebastien Bruzzese zijn ...

412
412
Westerlo krijgt bod binnen vanuit Major League Soccer

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent Griffin Yow. Voorlopig was er weinig concreet te ...

225
225
Anderlecht haalt oude succesformule vanonder het stof

RSC Anderlecht haalde met Enric Llansana een nieuwe middenvelder. Hij komt over van Go Ahead Eagles. ...

825
825

Meer sportnieuws