'Spartak Moskou lijkt met Genk-target te gaan lopen'

door
'Spartak Moskou lijkt met Genk-target te gaan lopen'

KRC Genk is nog steeds op zoek naar een centrale spits en Cyriel Dessers is nog altijd de prioriteit in Limburg. De Limburgers worden ook aan een andere aanvaller gelinkt.

Franse media weten immers dat Yaya Sanogo interesse geniet van Genk. De 27-jarige Franse aanvaller is einde contract bij Toulouse, waar hij afgelopen seizoen drie keer scoorde in vijftien competitiewedstrijden. Sanogo stond in het verleden te boek als een groot talent, maar dat wist hij nooit waar te maken.

Bij Arsenal wist hij nooit door te breken en hij werd uitgeleend aan Crystal Palace, Ajax en Charlton en dat werd zelden een succes. Sanogo trok in de zomer van 2017 gratis naar Toulouse en in 63 competitiewedstrijden, waarvan 39 in de basis, trof hij 12 keer raak.

UPDATE 27/06
Genk lijkt snel de transfer van Dessers af te ronden en dus zal de komst van Sanogo niet meer aan de orde zijn voor de Limburgers. De Fransman zal dus een andere club moeten zoeken en volgens L'Equipe lijkt zijn toekomst in Rusland te liggen. Spartak Moskou zou de spits een voorstel voor twee jaar gedaan hebben, dat hem 1,5 miljoen euro per jaar kan opleveren. Sanogo zou ook nog interesse genieten uit het Midden-Oosten en van twee Franse clubs.

Kan Genk hem toch nog gebruiken?

Meest recent

Club Brugge wrijft zich in de handen: Gouden Generatie op komst

Niet alleen het A-elftal van Club Brugge toont een ander gelaat in eigen land dan in Europa, ...

0
0
Toch geen Messi op WK van volgende zomer?

In 2022 kon Lionel Messi in Qatar eindelijk helemaal de kroon op zijn carrière zetten, want ...

12
12
Joos voorspelt grote verrassing in titelstrijd

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is intussen bijna halfweg. Daarbij herbergt de top ...

135
135
De Ketelaere krijgt nieuwe trainer na dramatische reeks

Interlandbreaks zijn voor veel clubs het moment om in te grijpen en dat is ook deze maand niet ...

8
8
Na eerste pandoering: Monaco-CEO oordeelt over Pocognoli

Sébastien Pocognoli verbaasde iedereen door tijdens de vorige interlandbreak in oktober de ...

58
58
Club Brugge in diepe rouw na overlijden oudgediende

Club Brugge kreeg de voorbije dagen enkele tegenvallers te verwerken. Het slikte vorig weekend een ...

0
0
Pittig programma Antwerp: Goots ziet onverwacht voordeel

Antwerp slaakte afgelopen weekend een grote zucht van opluchting, want het kon eindelijk nog eens ...

70
70
'Bondsparket lacht niet met slag: zware schorsing wacht'

De veertiende speeldag van de Jupiler Pro League bracht vorig weekend enkele opmerkelijke momenten. ...

46
46
Club Brugge na mokerslag de transfermarkt op?

Club Brugge trekt toch de interlandbreak in met de nodige twijfels. Het ging vorig weekend met 1-0 ...

295
295
Ronaldo bevestigt: "Het wordt zeker mijn laatste"

Er vond de voorbije jaren al een wissel van de wacht plaats in de voetbalwereld. Het tijdperk waarin ...

75
75
Yamal zet Spanje op stelten: Barcelona schakelt Belg in

Vorige week woensdag stuntte Club Brugge met een gelijkspel tegen FC Barcelona, waar Lamine Yamal ...

103
103
Van Looy laat kijkers in shock achter: Groot geheim onthuld

Erik Van Looy mag dan vooral bekendstaan als quizmaster van De Slimste Mens ter Wereld, de ...

162
162
TRANSERUURTJE: 'Jackpot voor RSCA, opvolger Hayen bekend?'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

318
318
Uppercut voor Club Brugge: sterkhouder out tot nieuwjaar

Na een glansloze prestatie ging Club Brugge zondag de boot in tegen RSC Anderlecht. Alsof de ...

189
189
Revolutie bij Rode Duivels: Club Brugge klopt Anderlecht

Club Brugge moest zondag voor het eerst sinds lang nog eens haar meerdere erkennen in RSC ...

210
210
Tranen bij Club-fans: Mechele deelt pakkende bekentenis

Hij is geen man van grote woorden of show, maar van daden. Van tackles, duels en trouwe dienst. ...

725
725
'Masterplan van Coucke: comeback grote naam bij RSCA?'

De hemel klaart op boven het Lotto Park na de deugddoende zege tegen Club Brugge. Bovendien werd er ...

424
424
Club Brugge baalt: peperdure miscast valt door de mand

Club Brugge ging zondag vrij kansloos onderuit tegen RSC Anderlecht. Op het veld van de aartsrivaal ...

347
347
Na pijnlijke breuk: Ex Rik Verheye deelt pakkend bericht

Na tweeënhalf jaar eindigde onlangs het ogenschijnlijk 'sprookje' tussen Rik Verheye (38) en ...

351
351
'Wit konijn Garcia: daverende verrassing in WK-selectie'

Behoudens een monumentale inzinking tegen Kazachstan en Liechtenstein, verzekeren de Rode Duivels ...

442
442
Blessuregolf bij Club Brugge: één speler profiteert

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een loodzwaar wedstrijdschema tot aan de ...

258
258
Ophef bij Duivels: Waalse analist maakt brandhout van Courtois

De Rode Duivels zullen eind deze week gehavend naar Kazachstan afreizen voor hun WK-kwaliciatieduel. ...

633
633
Play-Offs tóch behouden? Anderlecht-CEO doet markante uitspraak

De Jupiler Pro League is bezig aan zijn laatste seizoen met een Play-Offs-format. Tenminste toch als ...

502
502
‘Club in rep en roer: transferbom barst vlak voor de winter’

Er staat iets te gebeuren op Jan Breydel: een bliksemsnelle flankspeler zet de winter op stelten. ...

366
366
'Liverpool zet mercato wéér in vuur: deal van 100 miljoen'

Ondanks het behalen van de Engelse titel, pakte Liverpool FC afgelopen zomer uit met een ...

146
146

Meer sportnieuws