'Anderlecht houdt transfergesprekken met City warm'

door
'Anderlecht houdt transfergesprekken met City warm'

RSC Anderlecht lijkt stilaan helemaal klaar om zijn oefencampagne op gang te trekken. Vrijdag maakte de recordkampioen alvast zijn nieuwe shirts bekend aan het grote publiek. Maar ondertussen blijft er wel nog een pak sleutelwerk aan de spelersselectie voor de boeg liggen.


CEO Karel Van Eetvelt onderstreepte vrijdag nogmaals dat het afslanken van de spelerskern dé prioriteit blijft. RSCA heeft een veertigtal spelers op de loonlijst staan en dat is veel te veel voor een club die volgend seizoen slechts op twee fronten actief is. Maar de Brusselaars zullen zich ook nog verder versterken. Volgens Het Laatste Nieuws komen er minstens nog een verdediger en een vleugelaanvaller bij.

Die eerste positie zou wel eens ingevuld kunnen worden door Derrick Luckassen. John de Jong, sportieve baas bij zijn moederclub PSV Eindhoven, bevestigt bij ED dat de onderhandelingen omtrent de Nederlander lopen. "Met Anderlecht zijn we inderdaad in gesprek over een nieuwe overgang van Derrick Luckassen, dat is al een aantal keren in de media geweest", klonk het. Het zou niet uitgesloten zijn dat RSCA een nieuwe huurovereenkomst afsluit met de Nederlandse topclub.

UPDATE 14u29
Paars-Wit blijft dus in gesprek met PSV over een verlengd verblijf van Luckassen, maar er worden ook andere pistes gevolgd. Zo meldt La Capitale dat de Brusselaars ook nog steeds onderhandelen over Philippe Sandler. RSCA zou hem graag nog een seizoen huren van Manchester City, maar voorlopig is het niet duidelijk welke plannen de Engelse topclub heeft met de 23-jarige Nederlander.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal voor Club, Clement tekent'

Indien RSCA slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

8
8
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

31
31
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

20
20
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

46
46
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

35
35
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

10
10
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

86
86
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

111
111
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

171
171
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

98
98
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

243
243
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

80
80
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

165
165
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

127
127
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

78
78
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

225
225
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

216
216
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

193
193
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

573
573
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

180
180
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

239
239
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

638
638
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

64
64
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

245
245

Meer sportnieuws