'Anderlecht houdt transfergesprekken met City warm'

door
'Anderlecht houdt transfergesprekken met City warm'

RSC Anderlecht lijkt stilaan helemaal klaar om zijn oefencampagne op gang te trekken. Vrijdag maakte de recordkampioen alvast zijn nieuwe shirts bekend aan het grote publiek. Maar ondertussen blijft er wel nog een pak sleutelwerk aan de spelersselectie voor de boeg liggen.


CEO Karel Van Eetvelt onderstreepte vrijdag nogmaals dat het afslanken van de spelerskern dé prioriteit blijft. RSCA heeft een veertigtal spelers op de loonlijst staan en dat is veel te veel voor een club die volgend seizoen slechts op twee fronten actief is. Maar de Brusselaars zullen zich ook nog verder versterken. Volgens Het Laatste Nieuws komen er minstens nog een verdediger en een vleugelaanvaller bij.

Die eerste positie zou wel eens ingevuld kunnen worden door Derrick Luckassen. John de Jong, sportieve baas bij zijn moederclub PSV Eindhoven, bevestigt bij ED dat de onderhandelingen omtrent de Nederlander lopen. "Met Anderlecht zijn we inderdaad in gesprek over een nieuwe overgang van Derrick Luckassen, dat is al een aantal keren in de media geweest", klonk het. Het zou niet uitgesloten zijn dat RSCA een nieuwe huurovereenkomst afsluit met de Nederlandse topclub.

UPDATE 14u29
Paars-Wit blijft dus in gesprek met PSV over een verlengd verblijf van Luckassen, maar er worden ook andere pistes gevolgd. Zo meldt La Capitale dat de Brusselaars ook nog steeds onderhandelen over Philippe Sandler. RSCA zou hem graag nog een seizoen huren van Manchester City, maar voorlopig is het niet duidelijk welke plannen de Engelse topclub heeft met de 23-jarige Nederlander.

LEES OOK: 'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Indien RSCA slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

53
53
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

17
17
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

95
95
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

20
20
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

19
19
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

44
44
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

28
28
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

142
142
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

191
191
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

78
78
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

114
114
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

60
60
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

202
202
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

208
208
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

161
161
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

196
196
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

230
230
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

281
281
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

129
129
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

122
122
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

80
80
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

362
362
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

264
264
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

303
303

Meer sportnieuws