'Anderlecht legt eerste aanbieding neer voor revelatie JPL'

650 stemmen
'Anderlecht legt eerste aanbieding neer voor revelatie JPL'

Anderlecht haalde in januari met Kemar Lawrence al een nieuwe linksback in huis en voorlopig tekent ook Elias Cobbaut nog altijd present. Toch wil Paars-Wit er op deze positie graag een alternatief bij. Het vizier lijkt daarvoor op de Oekraïner Bogdan Mykhaylichenko gericht, al volgen de Brusselaars blijkbaar toch nog andere pistes.


Volgens Krant van West-Vlaanderen toont Anderlecht namelijk vergaande interesse in Gideon Mensah, het afgelopen seizoen door RB Salzburg verhuurd aan Zulte Waregem. Daar liet de 21-jarige Ghanees bijwijlen fraaie dingen zien, al ontbrak soms wel nog enige constante in zijn prestaties. Toch speelt de aanvallend ingestelde linksachter, die in Salzburg nog tot medio 2024 onder contract ligt en wiens marktwaarde momenteel op 2,7 miljoen wordt geschat, ook volgend seizoen mogelijk dus in ons land.

UPDATE 27/06
Het lijkt RSCA menens in de strijd om Mensah. Het medium Ghana Soccernet beweert immers dat de Brusselaars inmiddels een eerste aanbieding hebben neergelegd. Het zou gaan om een voorstel tot een nieuwe huurbeurt, al dan niet met aankoopoptie. Het is niet duidelijk of Salzburg ook bereid is om daarin mee te gaan. De bron beweert verder dat Mensah eerste keuze zou kunnen worden bij Anderlecht, maar dan hij zal hij toch eerst de concurrentiestrijd met Lawrence naar zijn hand moeten zetten.

LEES OOK: 'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Zou Mensah een basisspeler zijn bij RSCA?

Meest recent

Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

9
9
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

10
10
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

186
186
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

37
37
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

23
23
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

169
169
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

84
84
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

119
119
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

314
314
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

290
290
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

75
75
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

52
52
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

159
159
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

151
151
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

53
53
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

419
419
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

309
309
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

291
291
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

73
73
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

304
304
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

370
370
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

114
114
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

67
67
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

443
443
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

275
275

Meer sportnieuws