'Ajax komt met twéé grote inkomende transfers, pech voor Van Crombrugge'

door
'Ajax komt met twéé grote inkomende transfers, pech voor Van Crombrugge'

Hoewel de coronacrisis hard aankomt bij Ajax, buigt directeur voetbalzaken Marc Overmars zich over de selectiesamenstelling voor volgend seizoen. Naar verluidt heeft de beleidsbepaler al twee grote transfers op stapel staan.


Ajax onderzoekt volgens Het Algemeen Dagblad de mogelijkheid om Alireza Jahanbakhsh (26) over te nemen van Brighton & Hove Albion. De voormalig aanvaller van AZ zou een overstap naar Amsterdam wel zien zitten. Ajax meldde zich nog niet officieel bij Brighton & Hove Albion en zijn management Wasserman, maar officieus werd wel een visje uitgegooid naar de speler. Het is geen geheim dat Marc Overmars gecharmeerd is van de kwaliteiten van de Iraniër. Want toen die nog onder contract stond bij AZ in het AFAS Stadion, toonde Ajax al interesse. Jahanbakhsh was op dat moment echter onbetaalbaar: hij transfereerde voor 25 miljoen euro naar Brighton.

De Spaanse krant Marca weet daarnaast te vertellen dat de transfer van Jasper Cillessen naar de Johan Cruijff ArenA mogelijk in een stroomversnelling komt. Valencia wil Kepa Arrizabalaga hebben, Chelsea aast op André Onana en Cillessen zou de opvolger van de Kameroener kunnen worden in Amsterdam. De keeper en Alireza kosten beiden vermoedelijk een pittig bedrag, maar hoeveel precies is niet bekend. Hendrik Van Crombrugge lijkt geen piste meer te zijn.

LEES OOK: Engeland gonst: De Cuyper belandt in z’n ergste nachtmerrie

Jammer voor Van Crombrugge?

Meest recent

Hayen glundert: Club Brugge recupereert steunpilaar

In de 1/16 finale van de Croky Cup deed Club Brugge wat het moest doen tegen derdenationaler ...

3
3
Croky Cup: speeldata achtste finales bekendgemaakt

De afgelopen dagen werden de 1/16 finale van de Croky Cup afgerond, waarna meteen ook de loting voor ...

26
26
Conflict met DAZN escaleert: Pro League in alle staten

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 13 op het programma. Voorlopig zijn de ...

107
107
Marc Coucke in complete shock: Keiharde uithaal zindert na

Marc Coucke, de kleurrijke ondernemer en eigenaar van RSC Anderlecht, beleeft momenteel een periode ...

171
171
Lammens gaat viraal: “Toekomstige Man Utd-legende!”

Senne Lammens is op korte tijd uitgegroeid tot een fenomeen bij Manchester United. Bij zijn transfer ...

34
34
Deschacht maakt korte metten met Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen. Paars-Wit kreeg het hard te verduren ...

108
108
Stijn Stijnen haalt ongezien uit: “Slangen in het voetbal”

Stijn Stijnen was in het verleden de doelman van Club Brugge en de Belgische nationale ploeg, maar ...

79
79
Fink met luxeprobleem bij KRC Genk: wie van de twee?

KRC Genk neemt het zondag op tegen Westerlo. Thorsten Fink gaf een persconferentie en sprak onder ...

114
114
Drama onthuld: DAZN duwt Telenet diep in de put

De oorlog tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders blijft voortduren. Er is nog steeds geen ...

740
740
Besnik Hasi snoeihard voor één Anderlecht-speler

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen in de Jupiler Pro League. Besnik Hasi ...

188
188
Union komt met geweldig nieuws én flinke waarschuwing

Union blijft maar verbazen. Het veroverde vorig seizoen de titel, staat dit seizoen na twaalf ...

54
54
'Alsnog knaltransfer voor Stassin in januari'

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over het invullen van de spitspositie bij de Rode ...

59
59
Hand overspeeld? 'Club ziet grootmacht afhaken'

Club Brugge realiseerde in de zomer weer de nodige lucratieve uitgaande transfers. Maxim De Cuyper, ...

305
305
Hasi komt met verrassende reactie op keiharde kritiek

Anderlecht krijgt zaterdag het bezoek van KV Mechelen en dat wordt een zeer belangrijke match. Het ...

159
159
Nieuwe kans? Leko speelt open kaart over Vanzeir

AA Gent plaatste zich donderdagavond vlotjes voor de achtste finales van de beker. De Buffalo's ...

120
120
Flinke domper Anderlecht: titularis weken out

Anderlecht krijgt zaterdag het bezoek van KV Mechelen en voor die wedstrijd staat er alweer heel wat ...

204
204
Van Gucht vliegt uit de bocht: 'Rechtbank vernietigend'

Sportanker Ruben Van Gucht kwam deze week opnieuw in het nieuws, maar niet omwille van een ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Strijd tussen Club en Anderlecht, vertrekkers in de maak'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

202
202
Lammens in shock bij Man Utd: “Nog nooit meegemaakt”

Senne Lammens maakte afgelopen zomer op de valreep de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester ...

153
153
Lokeren mee in woelige storm: spijt van Nainggolan?

Radja Nainggolan kende een illustere carrière bij clubs als Internazionale, AS Roma en ...

81
81
Messi zat bijna bij Ronaldo: “Hij werd resoluut afgewezen”

De rivalenstrijd tussen Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld de geschiedenisboeken ...

43
43
‘Anderlecht-beleid zwaar onder druk: Renard de dupe’

RSC Anderlecht zit weer in de penarie. De supporters waren niet tevreden over de prestatie in de ...

290
290
Westerlo-voorzitter maakt eigen spelers compleet af

Er was één grote verrassing in de Croky Cup: tweedeklasser Beerschot won in eigen huis ...

105
105
'D-Day DAZN en Pro League: Belgische clubs in zak en as'

De perikelen rond DAZN, de telecomproviders en de Pro League blijven voortduren. Er is nog steeds ...

708
708
Euvrard voor topper tegen Charleroi: "Uiterst zeldzaam"

Standard moet dit weekend aan de bak tegen Sporting Charleroi. Een partij die ze moeten winnen, want ...

86
86

Meer sportnieuws