'Honger Antwerp niet gestild: volgende aanwinsten op komst'

door
'Honger Antwerp niet gestild: volgende aanwinsten op komst'

AA Gent zette inmiddels al een heus transferoffensief in, maar Antwerp FC moet daar nauwelijks voor onder doen. Nadat de Great Old eerder al Jean Butez en Birger Verstraete in huis haalde, werd donderdag het contract van Dieumerci Mbokani verlengd. En vrijdag maakte de club ook nog eens de komst van Frank Boya bekend.


Maar de honger op de Bosuil is nog lang niet gestild, in de komende weken zal er ongetwijfeld nog versterking volgen. De volgende aanwinst wordt allicht een nieuwe doelman die de concurrentie met Butez kan aangaan. Volgens La Meuse hoopt men daarvoor nog steeds op de komst van Alireza Beiranvand. Daarover leek een akkoord te zijn gevonden, maar visum-problemen zorgden ervoor dat zijn komst nog niet kon afgerond worden. Het Hongaarse NB1 meldde onlangs dat ook Dénes Dibusz in beeld was, maar rond de international van Ferencvaros was het sindsdien stil.

Ook in verdedigend opzicht komt er sowieso nog iets bij. Wesley Hoedt keert immers terug naar moederclub Southampton, Dino Arslanagic trok inmiddels transfervrij naar AA Gent. In het centrum van de defensie is extra mankracht dus nodig. Naast een nieuwe doelman en extra verdediger mag ook in het aanvallende compartiment nog versterking verwacht worden.

Gezien de huurovereenkomst met Zinho Gano allicht niet wordt voortgezet, is een doublure voor Mbokani geen overbodige luxe. Tenzij coach Ivan Leko een nieuwe kans geeft aan Jonathan Bolingi, die normaal gezien terugkeert na een huurbeurt aan Eupen. Maar ook op de flanken wordt allicht nog vers bloed aangetrokken. Zeker wanneer er geen oplossing rond Didier Lamkel Zé wordt gevonden. De mercato zit er dus nog lang niet op voor Luciano D'Onofrio en co.

LEES OOK: "Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Waar heeft Antwerp momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

4
4
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

38
38
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

37
37
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

142
142
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

247
247
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

68
68
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

125
125
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

283
283
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

142
142
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

298
298
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

129
129
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

303
303
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

297
297
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

272
272
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

550
550
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

577
577
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

100
100
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

201
201
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

534
534
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

554
554
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

327
327
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

265
265
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

80
80
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

289
289
Club Brugge in nesten: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

265
265

Meer sportnieuws