'Honger Antwerp niet gestild: volgende aanwinsten op komst'

door
'Honger Antwerp niet gestild: volgende aanwinsten op komst'

AA Gent zette inmiddels al een heus transferoffensief in, maar Antwerp FC moet daar nauwelijks voor onder doen. Nadat de Great Old eerder al Jean Butez en Birger Verstraete in huis haalde, werd donderdag het contract van Dieumerci Mbokani verlengd. En vrijdag maakte de club ook nog eens de komst van Frank Boya bekend.


Maar de honger op de Bosuil is nog lang niet gestild, in de komende weken zal er ongetwijfeld nog versterking volgen. De volgende aanwinst wordt allicht een nieuwe doelman die de concurrentie met Butez kan aangaan. Volgens La Meuse hoopt men daarvoor nog steeds op de komst van Alireza Beiranvand. Daarover leek een akkoord te zijn gevonden, maar visum-problemen zorgden ervoor dat zijn komst nog niet kon afgerond worden. Het Hongaarse NB1 meldde onlangs dat ook Dénes Dibusz in beeld was, maar rond de international van Ferencvaros was het sindsdien stil.

Ook in verdedigend opzicht komt er sowieso nog iets bij. Wesley Hoedt keert immers terug naar moederclub Southampton, Dino Arslanagic trok inmiddels transfervrij naar AA Gent. In het centrum van de defensie is extra mankracht dus nodig. Naast een nieuwe doelman en extra verdediger mag ook in het aanvallende compartiment nog versterking verwacht worden.

Gezien de huurovereenkomst met Zinho Gano allicht niet wordt voortgezet, is een doublure voor Mbokani geen overbodige luxe. Tenzij coach Ivan Leko een nieuwe kans geeft aan Jonathan Bolingi, die normaal gezien terugkeert na een huurbeurt aan Eupen. Maar ook op de flanken wordt allicht nog vers bloed aangetrokken. Zeker wanneer er geen oplossing rond Didier Lamkel Zé wordt gevonden. De mercato zit er dus nog lang niet op voor Luciano D'Onofrio en co.

LEES OOK: Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Waar heeft Antwerp momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

7
7
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

336
336
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

47
47
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

42
42
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

104
104
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

115
115
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

75
75
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

90
90
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

364
364
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

86
86
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

263
263
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

383
383
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

322
322
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

208
208
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

320
320
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

148
148
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

101
101
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

99
99
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

106
106
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

70
70
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

38
38
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

294
294
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

278
278
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

112
112
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

539
539

Meer sportnieuws