'Honger Antwerp niet gestild: volgende aanwinsten op komst'

door
'Honger Antwerp niet gestild: volgende aanwinsten op komst'

AA Gent zette inmiddels al een heus transferoffensief in, maar Antwerp FC moet daar nauwelijks voor onder doen. Nadat de Great Old eerder al Jean Butez en Birger Verstraete in huis haalde, werd donderdag het contract van Dieumerci Mbokani verlengd. En vrijdag maakte de club ook nog eens de komst van Frank Boya bekend.


Maar de honger op de Bosuil is nog lang niet gestild, in de komende weken zal er ongetwijfeld nog versterking volgen. De volgende aanwinst wordt allicht een nieuwe doelman die de concurrentie met Butez kan aangaan. Volgens La Meuse hoopt men daarvoor nog steeds op de komst van Alireza Beiranvand. Daarover leek een akkoord te zijn gevonden, maar visum-problemen zorgden ervoor dat zijn komst nog niet kon afgerond worden. Het Hongaarse NB1 meldde onlangs dat ook Dénes Dibusz in beeld was, maar rond de international van Ferencvaros was het sindsdien stil.

Ook in verdedigend opzicht komt er sowieso nog iets bij. Wesley Hoedt keert immers terug naar moederclub Southampton, Dino Arslanagic trok inmiddels transfervrij naar AA Gent. In het centrum van de defensie is extra mankracht dus nodig. Naast een nieuwe doelman en extra verdediger mag ook in het aanvallende compartiment nog versterking verwacht worden.

Gezien de huurovereenkomst met Zinho Gano allicht niet wordt voortgezet, is een doublure voor Mbokani geen overbodige luxe. Tenzij coach Ivan Leko een nieuwe kans geeft aan Jonathan Bolingi, die normaal gezien terugkeert na een huurbeurt aan Eupen. Maar ook op de flanken wordt allicht nog vers bloed aangetrokken. Zeker wanneer er geen oplossing rond Didier Lamkel Zé wordt gevonden. De mercato zit er dus nog lang niet op voor Luciano D'Onofrio en co.

LEES OOK: Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

Waar heeft Antwerp momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Pro League bijt van zich af: "Dat is een illusie"

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

10
10
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

49
49
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

162
162
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

29
29
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

91
91
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

375
375
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

159
159
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

325
325
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

102
102
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

34
34
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

109
109
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

180
180
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

152
152
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

492
492
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

172
172
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

131
131
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

303
303
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

313
313
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

448
448
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

70
70
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

266
266
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

86
86
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

121
121
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

139
139
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

139
139

Meer sportnieuws