'Honger Antwerp niet gestild: volgende aanwinsten op komst'

1693 stemmen
'Honger Antwerp niet gestild: volgende aanwinsten op komst'

AA Gent zette inmiddels al een heus transferoffensief in, maar Antwerp FC moet daar nauwelijks voor onder doen. Nadat de Great Old eerder al Jean Butez en Birger Verstraete in huis haalde, werd donderdag het contract van Dieumerci Mbokani verlengd. En vrijdag maakte de club ook nog eens de komst van Frank Boya bekend.


Maar de honger op de Bosuil is nog lang niet gestild, in de komende weken zal er ongetwijfeld nog versterking volgen. De volgende aanwinst wordt allicht een nieuwe doelman die de concurrentie met Butez kan aangaan. Volgens La Meuse hoopt men daarvoor nog steeds op de komst van Alireza Beiranvand. Daarover leek een akkoord te zijn gevonden, maar visum-problemen zorgden ervoor dat zijn komst nog niet kon afgerond worden. Het Hongaarse NB1 meldde onlangs dat ook Dénes Dibusz in beeld was, maar rond de international van Ferencvaros was het sindsdien stil.

Ook in verdedigend opzicht komt er sowieso nog iets bij. Wesley Hoedt keert immers terug naar moederclub Southampton, Dino Arslanagic trok inmiddels transfervrij naar AA Gent. In het centrum van de defensie is extra mankracht dus nodig. Naast een nieuwe doelman en extra verdediger mag ook in het aanvallende compartiment nog versterking verwacht worden.

Gezien de huurovereenkomst met Zinho Gano allicht niet wordt voortgezet, is een doublure voor Mbokani geen overbodige luxe. Tenzij coach Ivan Leko een nieuwe kans geeft aan Jonathan Bolingi, die normaal gezien terugkeert na een huurbeurt aan Eupen. Maar ook op de flanken wordt allicht nog vers bloed aangetrokken. Zeker wanneer er geen oplossing rond Didier Lamkel Zé wordt gevonden. De mercato zit er dus nog lang niet op voor Luciano D'Onofrio en co.

LEES OOK: Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

🚀

Waar heeft Antwerp momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

21
21
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

123
123
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

91
91
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

88
88
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

279
279
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

158
158
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

157
157
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

349
349
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

612
612
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

307
307
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3439
3439
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

64
64
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

75
75
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

58
58
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

206
206
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

70
70
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

25
25
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

224
224
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

202
202
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

108
108
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

39
39
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

123
123
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

128
128

Meer sportnieuws