Transferoffensief niet voorbij: nog meer versterking bij Gent op komst

door
Transferoffensief niet voorbij: nog meer versterking bij Gent op komst

AA Gent wil komend seizoen stevig uitpakken en dat is er duidelijk aan te merken tijdens de transferperiode. Na de komst van Davy Roef en Jordan Botaka, presenteerden de Buffalo's vrijdag weer twee binnenlandse transfers. Zo komt Nurio Fortuna voor de nodige miljoenen over van Charleroi, Dino Arslanagic wordt dan weer transfervrij weggeplukt bij Antwerp.


Gent wapent zijn kern dus in de breedte om op verschillende fronten te kunnen meestrijden in het komende seizoen. Maar voorzitter Ivan De Witte benadrukte dat het transferoffensief nog niet voorbij is. "Onze ambitie is om minstens even goed te doen als in het voorbije seizoen, liefst zelfs beter. Ik denk dat Club Brugge de favoriet is om zichzelf op te volgen als kampioen, maar wij gaan ons zo goed mogelijk bewapenen. Er zal meer goed nieuws volgen, wij zullen ons nog verder versterken", klonk de preses bij RTBF.

Maar ook aan uitgaande zijde mag nog wat beweging verwacht worden. Door het aantrekken van de nieuwkomers zijn een aantal spelers overbodig geworden, voor hun moet dus een oplossing gevonden worden. En dan is er ook nog Jonathan David. Die zou normaal vertrekken voor een recordsom, maar De Witte sluit een verlengd verblijf niet uit. "Ik schat de kans fiftyfifty dat hij zal blijven. We moeten natuurlijk ook een aanbieding krijgen. En ik hoorde dat hij weer met veel plezier traint."

LEES OOK: Waarom DAZN-bom wél positief effect kan hebben op JPL

Gent wordt volgend seizoen de grootste uitdager voor Club ...

Meest recent

'Belgie boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

31
31
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

60
60
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

30
30
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

268
268
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

60
60
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

310
310
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

48
48
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

155
155
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

349
349
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

405
405
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

203
203
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

660
660
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

443
443
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

100
100
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

206
206
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

135
135
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

122
122
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

165
165
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

452
452
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

691
691
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

336
336
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

195
195
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

160
160
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

566
566
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

560
560

Meer sportnieuws