Transferoffensief niet voorbij: nog meer versterking bij Gent op komst

door
Transferoffensief niet voorbij: nog meer versterking bij Gent op komst

AA Gent wil komend seizoen stevig uitpakken en dat is er duidelijk aan te merken tijdens de transferperiode. Na de komst van Davy Roef en Jordan Botaka, presenteerden de Buffalo's vrijdag weer twee binnenlandse transfers. Zo komt Nurio Fortuna voor de nodige miljoenen over van Charleroi, Dino Arslanagic wordt dan weer transfervrij weggeplukt bij Antwerp.


Gent wapent zijn kern dus in de breedte om op verschillende fronten te kunnen meestrijden in het komende seizoen. Maar voorzitter Ivan De Witte benadrukte dat het transferoffensief nog niet voorbij is. "Onze ambitie is om minstens even goed te doen als in het voorbije seizoen, liefst zelfs beter. Ik denk dat Club Brugge de favoriet is om zichzelf op te volgen als kampioen, maar wij gaan ons zo goed mogelijk bewapenen. Er zal meer goed nieuws volgen, wij zullen ons nog verder versterken", klonk de preses bij RTBF.

Maar ook aan uitgaande zijde mag nog wat beweging verwacht worden. Door het aantrekken van de nieuwkomers zijn een aantal spelers overbodig geworden, voor hun moet dus een oplossing gevonden worden. En dan is er ook nog Jonathan David. Die zou normaal vertrekken voor een recordsom, maar De Witte sluit een verlengd verblijf niet uit. "Ik schat de kans fiftyfifty dat hij zal blijven. We moeten natuurlijk ook een aanbieding krijgen. En ik hoorde dat hij weer met veel plezier traint."

LEES OOK: Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Gent wordt volgend seizoen de grootste uitdager voor Club ...

Meest recent

'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

0
0
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

34
34
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

120
120
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

478
478
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

111
111
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

231
231
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

157
157
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

127
127
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

133
133
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

417
417
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

119
119
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

146
146
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

433
433
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

36
36
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

267
267
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

194
194
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

30
30
Duivels vallen als vliegen: na Vanaken tweede afzegging

De Rode Duivels bereiden zich in de komende twee weken voor op het WK met oefenwedstrijden tegen de ...

163
163
Razend spannende titelstrijd: Defour kiest favoriet

De teerling is geworpen in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. Zondag werden op de ...

306
306
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

36
36
'Openda ziet nieuwe transferopties opduiken'

De komende oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico worden voor heel wat Rode Duivels een ...

50
50
Gooit Hayen nieuw toptalent voor de leeuwen?

Genk zal de komende maanden de Champions' Play-Off op de televisie moeten volgen. De Limburgers ...

557
557
'Anderlecht verrast compleet met nieuwe TD'

Anderlecht heeft zich zondag geplaatst voor de Champions' Play-Off, zij het wel met de hakken over ...

337
337
Vrancken duidt hét verschil tussen STVV en Union aan

STVV sloot zijn reguliere competitie zondag af met een nieuwe domper. De Kanaries gingen in hun ...

122
122
'Zinedine Zidane keert eindelijk terug als trainer'

Zinedine Zidane groeide als speler al uit tot een voetbalicoon en ook zijn trainerscarrière ...

118
118

Meer sportnieuws