Transferoffensief niet voorbij: nog meer versterking bij Gent op komst

door
Transferoffensief niet voorbij: nog meer versterking bij Gent op komst

AA Gent wil komend seizoen stevig uitpakken en dat is er duidelijk aan te merken tijdens de transferperiode. Na de komst van Davy Roef en Jordan Botaka, presenteerden de Buffalo's vrijdag weer twee binnenlandse transfers. Zo komt Nurio Fortuna voor de nodige miljoenen over van Charleroi, Dino Arslanagic wordt dan weer transfervrij weggeplukt bij Antwerp.


Gent wapent zijn kern dus in de breedte om op verschillende fronten te kunnen meestrijden in het komende seizoen. Maar voorzitter Ivan De Witte benadrukte dat het transferoffensief nog niet voorbij is. "Onze ambitie is om minstens even goed te doen als in het voorbije seizoen, liefst zelfs beter. Ik denk dat Club Brugge de favoriet is om zichzelf op te volgen als kampioen, maar wij gaan ons zo goed mogelijk bewapenen. Er zal meer goed nieuws volgen, wij zullen ons nog verder versterken", klonk de preses bij RTBF.

Maar ook aan uitgaande zijde mag nog wat beweging verwacht worden. Door het aantrekken van de nieuwkomers zijn een aantal spelers overbodig geworden, voor hun moet dus een oplossing gevonden worden. En dan is er ook nog Jonathan David. Die zou normaal vertrekken voor een recordsom, maar De Witte sluit een verlengd verblijf niet uit. "Ik schat de kans fiftyfifty dat hij zal blijven. We moeten natuurlijk ook een aanbieding krijgen. En ik hoorde dat hij weer met veel plezier traint."

LEES OOK: Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

Gent wordt volgend seizoen de grootste uitdager voor Club ...

Meest recent

Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

5
5
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

13
13
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

52
52
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

83
83
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

421
421
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

72
72
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

100
100
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

40
40
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

175
175
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

715
715
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

212
212
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

138
138
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

148
148
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

173
173
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

403
403
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

579
579
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

46
46
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

55
55
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

34
34
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

75
75
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

32
32
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

169
169
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

67
67
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

59
59
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1581
1581

Meer sportnieuws