Transferoffensief niet voorbij: nog meer versterking bij Gent op komst

door
Transferoffensief niet voorbij: nog meer versterking bij Gent op komst

AA Gent wil komend seizoen stevig uitpakken en dat is er duidelijk aan te merken tijdens de transferperiode. Na de komst van Davy Roef en Jordan Botaka, presenteerden de Buffalo's vrijdag weer twee binnenlandse transfers. Zo komt Nurio Fortuna voor de nodige miljoenen over van Charleroi, Dino Arslanagic wordt dan weer transfervrij weggeplukt bij Antwerp.


Gent wapent zijn kern dus in de breedte om op verschillende fronten te kunnen meestrijden in het komende seizoen. Maar voorzitter Ivan De Witte benadrukte dat het transferoffensief nog niet voorbij is. "Onze ambitie is om minstens even goed te doen als in het voorbije seizoen, liefst zelfs beter. Ik denk dat Club Brugge de favoriet is om zichzelf op te volgen als kampioen, maar wij gaan ons zo goed mogelijk bewapenen. Er zal meer goed nieuws volgen, wij zullen ons nog verder versterken", klonk de preses bij RTBF.

Maar ook aan uitgaande zijde mag nog wat beweging verwacht worden. Door het aantrekken van de nieuwkomers zijn een aantal spelers overbodig geworden, voor hun moet dus een oplossing gevonden worden. En dan is er ook nog Jonathan David. Die zou normaal vertrekken voor een recordsom, maar De Witte sluit een verlengd verblijf niet uit. "Ik schat de kans fiftyfifty dat hij zal blijven. We moeten natuurlijk ook een aanbieding krijgen. En ik hoorde dat hij weer met veel plezier traint."

LEES OOK: De Mil laat zich gelden: sterkhouders klappen uit de biecht

Gent wordt volgend seizoen de grootste uitdager voor Club ...

Meest recent

'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

0
0
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

20
20
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

226
226
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

166
166
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

80
80
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

536
536
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

134
134
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

176
176
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

163
163
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

149
149
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

356
356
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

25
25
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

207
207
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

68
68
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

441
441
De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Atalanta verloor van Union SG en haalde zo niet de top acht, maar wel de tussenronde. De Italianen ...

231
231
Vanaken dolenthousiast: "Dit voelt heel lekker"

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. Hans Vanaken maakte zo alweer een fantastische ...

136
136
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

268
268
‘Club Brugge slaat toe: stunt van de wintermercato’

Club Brugge staat dichter bij een toptransfer dan het de voorbije weken ooit was. Transferwatcher ...

1048
1048
Doku weer lang out? Guardiola geeft cruciale update

Jérémy Doku speelde Galatasaray 35 minuten lang compleet van de mat, maar toen sloeg ...

99
99
Franse pers lyrisch over Club en ziet één uitblinker

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. De Bruggelingen gaan zo naar de tussenronde in de ...

970
970
Union SG trots, maar baalt ook: "Die match in CL..."

Union SG won knap met 1-0 van Atalanta, maar eindigde net buiten de top 24. Toch mogen de ...

132
132
Mignolet geeft signaal: "Gekozen om eerlijk te zijn"

Bij Club Brugge kenden ze nog maar eens een gouden Europese avond. Blauw-Zwart won met 3-0 van ...

567
567
Leko looft twee spelers: "Grote carrière tegemoet"

Ivan Leko mag net zoals Nicky Hayen en Carl Hoefkens een kwalificatie voor de volgende ronde in de ...

774
774

Meer sportnieuws