AA Gent wil Club achterna: "Heerlijk dat ze openlijk uitkomen voor hun ambitie"

door
AA Gent wil Club achterna:

De Belgische clubs houden zich tot dusver vrij rustig op de transfermarkt, maar bij AA Gent beweegt er wel één en ander. De Buffalo's haalden enkele weken geleden al Jordan Botaka (STVV), Davy Roef (Anderlecht) en T2 Wim De Decker (Antwerp) binnen en daar komen zeer snel nog Nurio Fortuna (Charleroi) en Alexandre De Bruyn (STVV) bij. En er zitten nog meer aanwinsten in de pijplijn.


Gent is zich dus stevig aan het versterken en daarmee lijkt het vooral de strijd met Club Brugge aan te willen gaan. Vijf jaar na zijn eerste en enige titel wil Ivan De Witte dat Gent weer prijzen gaat pakken, maar Marc Degryse denkt dat AA Gent zich ook al zo vroeg roert omdat het op een andere manier zijn grote rivaal uit West-Vlaanderen achterna wil.

"De achterliggende gedachte is natuurlijk die Champions League", oppert de analist in Het Laatste Nieuws. "De Witte en Louwagie willen dat die groep klaar is midden september, voor die voorronde van de Champions League. Het is Club gelukt vorig jaar, Gent wil dat kunstje herhalen. Het is heerlijk dat ze zo openlijk uitkomen voor hun ambities, maar dat maakt het voor de staf en de spelersgroep niet gemakkelijker."

LEES OOK: 'AA Gent zet verrassende naam op verlanglijstje'

Is de Champions League een realistisch doel voor AA Gent?

Meest recent

Oyen verlaat KRC Genk: dit vangen de Limburgers

Er gaat weldra een volgende Belgische transfer meegedeeld worden. De Nederlandse trainer Robin ...

24
24
Union SG heeft prijs en stelt eerste aanwinst officieel voor

Union SG heeft zopas zijn eerste winteraanwinst aangetrokken. Dat deelde de club via de clubkanalen ...

45
45
'AA Gent zet verrassende naam op verlanglijstje'

AA Gent wil deze mercato een aantal nieuwe spelers halen. Ze worden ondertussen steeds vaker aan ...

59
59
'Union SG legt spits vast: kostprijs een half miljoen euro'

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens Sky Sports Deutschland staat de ...

40
40
Tielemans bepalend, Celtic onderuit in Old Firm

In Engeland en Schotland stonden er om 13u30 twee matchen op het programma. Aston Villa ontving ...

40
40
Gaat Garcia in maart voor stunt in selectie Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia maakt zich klaar voor het WK. In maart trekken de Belgen naar Chicago om er ...

75
75
'Club Brugge heeft vervanger Ordoñez al in het vizier'

Joel Ordoñez gaat Club Brugge deze maand of ten laatste in de zomer verlaten. Dat staat vast. ...

214
214
Nieuwe topclub in JPL? 'Kompany waarschuwt'

In België zijn er zeer veel buitenlandse eigenaren en dat is tot op heden niet bepaald vaak een ...

239
239
Topspeler Union na één jaar weg? "In de zomer kijken"

Bij Union SG gaan er in de zomer weer de nodige spelers vertrekken. De Brusselaars zien mogelijk ...

43
43
'Recordtransfer Club back on track: enorme som onthuld'

Club Brugge KV hoopt zijn basiself zo goed mogelijk intact te houden tijdens de wintermercato, maar ...

309
309
'Chelsea schakelt razendsnel: nieuwe trainer staat al klaar'

Het nieuwe jaar was amper begonnen, of Chelsea FC besloot een trainerswissel door te voeren. Zo werd ...

49
49
Leko draait duimschroeven aan: drietal moet tandje bijsteken

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

315
315
Versterking Hayen: Genk realiseert derde comeback bij AA Gent

Na een tegenvallende eerste helft van het seizoen, wil KRC Genk na de jaarwissel een frisse start ...

348
348
Mannaert verbaast: "Gaf je hém punten voor Gouden Schoen?"

Christos Tzolis, Adem Zorgane, Hans Vanaken ... . De topfavorieten voor de komende Gouden Schoen ...

356
356
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Anderlecht, schok-exit Noa Lang'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

325
325
'Overmars gokt: Antwerp all-in op gigantisch risico'

Royal Antwerp FC is de wintermercato naarstig aan het afspeuren om de selectie te versterken. The ...

289
289
‘Anderlecht en KV Mechelen incasseren transferklap’

De wintermercato zorgt er weer voor dat de geruchtenmolen op volle toeren draait. RSC Anderlecht en ...

168
168
Ruben Van Gucht pakt uit met wel heel pikante onthulling

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gesprekstof gezorgd. De sportjournalist van de VRT, bekend om ...

152
152
‘Vier Club-smaakmakers gewild: niet te weigeren bedragen’

Club Brugge vreest vertrekkers deze wintermercato. Verschillende sterkhouders worden in verband ...

538
538
De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Igor De Camargo gaat aan de slag als trainer van de beloften van KRC Genk, maar nog niet zo lang ...

297
297
‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

713
713
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

87
87
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

127
127
'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

72
72
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

197
197

Meer sportnieuws