'Kans voor rest van JPL-top: laat AA Gent transfertarget vallen?'

door
'Kans voor rest van JPL-top: laat AA Gent transfertarget vallen?'

AA Gent wil volgend seizoen weer een gooi doen naar de titel, en dus moet de kern deze zomer verder worden opgewaardeerd. Michel Louwagie richt zijn pijlen daarvoor duidelijk op het binnenland, want de Buffalo's plukken de ene na de andere pion weg bij de mindere goden uit de Jupiler Pro League.


Zo wordt eerstdaags linksachter Nurio Fortuna (Charleroi) voorgesteld als nieuwe topaankoop, nadat eerder al Davy Roef (Anderlecht) en Jordan Botaka (STVV) de rangen reeds kwamen versterken. Die laatste krijgt binnenkort mogelijk overigens het gezelschap van zijn ex-ploegmaat Alexandre De Bruyn, die eveneens op weg zou zijn naar de Ghelamco Arena om de concurrentie op het middenveld aan te scherpen. Hoewel de 26-jarige spelverdeler daar iets hoger fungeert, vragen we ons zo wel af het nu precies zit met Frank Boya.

De transfervrije controleur van Moeskroen leek een tijdje terug al zo goed als rond met de Gentenaren, maar op een akkoord is het voorlopig nog altijd wachten. Tot op heden kunnen eventuele kapers op de kust zich dus nog steeds aandienen bij de 23-jarige Kameroener, die voor iedere topclub in België een waardevolle toevoeging aan de selectie kan vormen – en vooral ook bij Antwerp op de radar stond. Momenteel onderhoudt Boya zijn conditie in een fitnesscentrum te Doornik, dus geïnteresseerde clubs weten hem alvast te vinden.

Dit bericht bekijken op Instagram

I said I feel invincible... It’s a hundred niggas in the spot

Een bericht gedeeld door Frank Boya (@6bebedinhofrank) op

LEES OOK: Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Denkt u dat Boya voor iedere topclub in België een versterking kan zijn?

Meest recent

Taravel de wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

0
0
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

36
36
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

149
149
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

41
41
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

132
132
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

136
136
De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

KAA Gent kan zondag een plek voor Play-Off 1 over de streep trekken. Het enige wat de ...

79
79
Cercle stelt nieuwe T1 voor: lot De Wulf ook bekend

Cercle Brugge heeft een nieuwe hoofdtrainer gevonden na het ontslag van Onur Cinel. Groen-Zwart ...

67
67
Rudi Garcia jubelt over De Cat: WK met Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels voor de oefenwedstrijden tegen de ...

72
72
'Cercle kiest voor Deen als opvolger Cinel'

Cercle Brugge werd deze week al de twaalfde eersteklasser die dit seizoen minstens één ...

62
62
Fans steigeren over deze afwezige bij Duivels: "Crimineel!"

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK met een stage in de Verenigde ...

164
164
Selectie Rode Duivels: Garcia tovert 3 nieuwkomers uit hoed

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag zijn selectie bekendgemaakt voor de aankomende stage van de Rode ...

240
240
'Man Utd slikt: flop van 85 miljoen gratis de deur uit'

Manchester United heeft zich de laatste maanden herpakt en lijkt zich als derde in het klassement in ...

81
81
'Vanderhaeghe volgend seizoen coach bij deze club'

Yves Vanderhaeghe kende vorig seizoen een ultrakorte passage bij KV Kortrijk, waar hij na amper twee ...

136
136
Garcia wrijft zich in handen met De Bruyne-nieuws

Om 13u maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels bekend voor de stage in de Verenigde ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat op gang, dilemma De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

219
219
‘Diakhon hakt knoop door: sociale media verklappen’

Mamadou Diakhon is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Na een twijfelachtig begin greep ...

169
169
Selectie Rode Duivels: vijf Garcia-experimenten voor WK?

Bondscoach Rudi Garcia maakt vrijdag om 13u de selectie van de Rode Duivels bekend voor de ...

132
132
Scherpe KRC Genk-reacties na dure fout Matte Smets

KRC Genk ligt uit Europa. Ondanks de goede uitgangspositie na de heenwedstrijd in de Cegeka Arena ...

323
323
Doku roept straffe WK-boodschap naar Rode Duivels

Vandaag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie voor de Rode Duivels bekend. De nationale ploeg ...

81
81
Nieuw shirt Duivels in opspraak: “Materiaalman ontslagen”

De Rode Duivels hebben al een tijdje het thuistenue voor het WK 2026 bekendgemaakt, maar nu werd op ...

219
219
Spanning loopt op rond Vannieuwkerke voor clash

Het zijn woelige weken geweest voor Karl Vannieuwkerke. Professioneel was de West-Vlaming weer ...

46
46
Na uitschakeling Genk: dit is verdict Belgische coëfficiënt

Voor de Belgische clubs zit het Europese seizoen erop. Donderdagavond sneuvelde in de achtste ...

243
243
'Nood breekt wet: Garcia kiest met tegenzin debutant'

Het is uitkijken naar welke namen Rudi Garcia zal afroepen wanneer hij om 13u zijn selectie bekend ...

378
378
Jonge Duivel maakt furore in Spanje: miljoenentransfer gemist

Bij de Rode Duivels is de defensie al jarenlang een heikel thema, al lijkt er achterin wel wat ...

81
81

Meer sportnieuws