'Kans voor rest van JPL-top: laat AA Gent transfertarget vallen?'

door
'Kans voor rest van JPL-top: laat AA Gent transfertarget vallen?'

AA Gent wil volgend seizoen weer een gooi doen naar de titel, en dus moet de kern deze zomer verder worden opgewaardeerd. Michel Louwagie richt zijn pijlen daarvoor duidelijk op het binnenland, want de Buffalo's plukken de ene na de andere pion weg bij de mindere goden uit de Jupiler Pro League.


Zo wordt eerstdaags linksachter Nurio Fortuna (Charleroi) voorgesteld als nieuwe topaankoop, nadat eerder al Davy Roef (Anderlecht) en Jordan Botaka (STVV) de rangen reeds kwamen versterken. Die laatste krijgt binnenkort mogelijk overigens het gezelschap van zijn ex-ploegmaat Alexandre De Bruyn, die eveneens op weg zou zijn naar de Ghelamco Arena om de concurrentie op het middenveld aan te scherpen. Hoewel de 26-jarige spelverdeler daar iets hoger fungeert, vragen we ons zo wel af het nu precies zit met Frank Boya.

De transfervrije controleur van Moeskroen leek een tijdje terug al zo goed als rond met de Gentenaren, maar op een akkoord is het voorlopig nog altijd wachten. Tot op heden kunnen eventuele kapers op de kust zich dus nog steeds aandienen bij de 23-jarige Kameroener, die voor iedere topclub in België een waardevolle toevoeging aan de selectie kan vormen – en vooral ook bij Antwerp op de radar stond. Momenteel onderhoudt Boya zijn conditie in een fitnesscentrum te Doornik, dus geïnteresseerde clubs weten hem alvast te vinden.

Dit bericht bekijken op Instagram

I said I feel invincible... It’s a hundred niggas in the spot

Een bericht gedeeld door Frank Boya (@6bebedinhofrank) op

LEES OOK: Kopzorgen bij AA Gent: "Het was twéé keer mijn fout"

Denkt u dat Boya voor iedere topclub in België een versterking kan zijn?

Meest recent

Club Brugge oefent tegen Hoefkens: opvallende afwezige

Club Brugge zendt haar zonen uit, want tijdens de break zag Nicky Hayen opnieuw heel wat volk ...

1
1
'Club Brugge houdt adem in: Hayen richting uitgang?'

De voorbije weken werd Club Brugge opgeschrikt door geruchten vanuit Glasgow, waar Nicky Hayen in de ...

33
33
Garcia kiest radicaal: bankzitter staat blind in de basis

Hij speelt niet wekelijks bij Brighton, maar bij de Rode Duivels is Maxim De Cuyper onaantastbaar. ...

49
49
Garcia speelt blufpoker: steunpilaar Rode Duivels out?

Zaterdag beginnen de Rode Duivels in Astana aan hun laatste tweeluik richting het WK. Vermits ...

38
38
'Leegloop bij Club Brugge: volgende grootmacht klopt aan'

De geruchtenmolen draait al op volle toeren bij Club Brugge, dat volgende zomer wellicht dan ook ...

172
172
Marc Coucke pakt iedereen in snelheid met grote fusie

De afgelopen weken kwam eindelijk weer wat zuurstof in het Lotto Park te hangen. Het vertrek van ...

393
393
Garcia negeert Genk: "Als je dat doet bij Club Brugge..."

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan. Behalve vier spelers van Club Brugge stapte ...

147
147
Proximus trekt staart in: rampscenario voor Pro League

Voorlopig blijft DAZN voldoen aan alle (financiële) verplichtingen, maar op de langere termijn ...

434
434
'Wanda flirt met Chelsea-speler: die verrast compleet'

Wanda Nara is geen onbesproken blad. De Argentijnse kende een zeer woelige relatie met Mauro Icardi ...

24
24
Garcia speelt open kaart over aanvoerder Rode Duivels

Zaterdag om 15 uur Belgische tijd nemen de Rode Duivels het in Astana op tegen Kazachstan. Daags ...

80
80
Kater in Qatar: De Cat & co blazen aftocht op WK U17

Op het WK U17 in Qatar kregen onze jonge landgenoten met Europees kampioen Portugal in de zestiende ...

236
236
Vriendin Vanheusden deelt bericht dat door merg en been gaat

Enorm droevig nieuws voor het Belgische voetbal. Zinho Vanheusden (26), ooit één van ...

268
268
'Renard haalt gram: woekerwinst wenkt voor Anderlecht'

Dankzij de knappe zege tegen Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed gevoel de interlandbreak ...

251
251
'Club Brugge verlegt grenzen: transfer van 50 miljoen?'

Club Brugge bouwde het afgelopen decennium een internationale reputatie op als kweekvijver van ...

174
174
Kazachse bondscoach doet krankzinnige uitspraak over Doku

De Rode Duivels zijn donderdagavond al aangekomen in Astana, waar ze zaterdag hun ticket voor het WK ...

198
198
Jonge Duivel: "Geruchten over Anderlecht gehoord, maar..."

Anderlecht zet sinds de komst van Olivier Renard als sportief directeur zwaar in op de komst van ...

100
100
'Club zet zich schrap: Inter heeft plan met Stankovic'

Club Brugge realiseerde in de zomer een nieuwe recordtransfer met de verkoop van Ardon Jashari aan ...

214
214
'Toptransfer voor Godts: prijskaartje bekend'

Ajax beleeft een moeilijke periode en zette onlangs nog trainer John Heitinga op straat. In die ...

69
69
Baro wrijft zich in handen: jaarrekening AA Gent bekend

Bij AA Gent sloegen ze in de zomer van 2023 een nieuwe weg in. Het tijdperk van Ivan De Witte en ...

163
163
'Lukaku duwt gaspedaal in: comeback vroeger dan verwacht?'

Zoek dezer dagen niet naar Belgen bij Napoli, want Antonio Conte kan voorlopig niet rekenen op zijn ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer De Cat, Club breekt weer record'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

305
305
'Code rood in Anderlecht: exit De Cat onvermijdelijk'

Op amper 17-jarige leeftijd beleeft Nathan De Cat al zijn seizoen van de doorbraak bij RSC ...

184
184
'Club Brugge heeft opvolger Ordonez reeds te pakken'

Club Brugge deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt. Dat de kassa ook ...

315
315
Julie Vanloo laat tranen rollen: Club-fans diep geraakt

Het was een emotionele klap die tot in de harten van de Club Brugge-fans aankwam. Julie Vanloo, ...

195
195
Coucke keert kar: Anderlecht dumpt masterplan Vandenhaute

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Zo ook bij RSC Anderlecht, waar er na de aftocht van Wouter Vandenhaute ...

556
556

Meer sportnieuws