'Kans voor rest van JPL-top: laat AA Gent transfertarget vallen?'

door
'Kans voor rest van JPL-top: laat AA Gent transfertarget vallen?'

AA Gent wil volgend seizoen weer een gooi doen naar de titel, en dus moet de kern deze zomer verder worden opgewaardeerd. Michel Louwagie richt zijn pijlen daarvoor duidelijk op het binnenland, want de Buffalo's plukken de ene na de andere pion weg bij de mindere goden uit de Jupiler Pro League.


Zo wordt eerstdaags linksachter Nurio Fortuna (Charleroi) voorgesteld als nieuwe topaankoop, nadat eerder al Davy Roef (Anderlecht) en Jordan Botaka (STVV) de rangen reeds kwamen versterken. Die laatste krijgt binnenkort mogelijk overigens het gezelschap van zijn ex-ploegmaat Alexandre De Bruyn, die eveneens op weg zou zijn naar de Ghelamco Arena om de concurrentie op het middenveld aan te scherpen. Hoewel de 26-jarige spelverdeler daar iets hoger fungeert, vragen we ons zo wel af het nu precies zit met Frank Boya.

De transfervrije controleur van Moeskroen leek een tijdje terug al zo goed als rond met de Gentenaren, maar op een akkoord is het voorlopig nog altijd wachten. Tot op heden kunnen eventuele kapers op de kust zich dus nog steeds aandienen bij de 23-jarige Kameroener, die voor iedere topclub in België een waardevolle toevoeging aan de selectie kan vormen – en vooral ook bij Antwerp op de radar stond. Momenteel onderhoudt Boya zijn conditie in een fitnesscentrum te Doornik, dus geïnteresseerde clubs weten hem alvast te vinden.

Dit bericht bekijken op Instagram

I said I feel invincible... It’s a hundred niggas in the spot

Een bericht gedeeld door Frank Boya (@6bebedinhofrank) op

LEES OOK: Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Denkt u dat Boya voor iedere topclub in België een versterking kan zijn?

Meest recent

Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

1
1
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

13
13
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

63
63
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

103
103
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

58
58
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

417
417
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

184
184
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

215
215
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

723
723
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

419
419
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

341
341
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

269
269
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

628
628
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

175
175
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

57
57
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

86
86
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

388
388
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

57
57
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

527
527
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

428
428
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

41
41
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

89
89
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

294
294
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

276
276

Meer sportnieuws