Verheyen voorspelt probleem voor AA Gent bij vertrek David

door
Verheyen voorspelt probleem voor AA Gent bij vertrek David

AA Gent is voorlopig vooral bezig met zich te versterken voor volgend seizoen, maar wellicht zullen ook nog enkele spelers de Ghelamco Arena verlaten. Jonathan David is de man die het nadrukkelijkst naar een transfer lonkt. De topschutter wordt het hof gemaakt door een pak Europese topclubs en voelt zich klaar voor een stap hogerop.


Zelf gaf David al aan liefst in de Bundesliga aan de slag te gaan, maar ook vanuit verschillende andere landen is er interesse in de 20-jarige Canadees. Die moet de Buffalo's wel de absolute jackpot op gaan leveren. Gent wil van David de duurste uitgaande transfer ooit van een Belgische club maken en zou rond de 30 miljoen euro eisen.

En dat is logisch, want volgens Gert Verheyen wacht Gent een probleem als David vertrekt. "Mocht David vertrekken, denk ik dat het voor Gent moeilijk worden om nog zo iemand te vinden. Want je hebt dan iemand nodig die achter de 2 aanvallers speelt, maar wel met het rendement van een spits", stelt de analist in De Tribune. "David heeft eigenlijk een uitzonderlijk profiel. Hij is eigenlijk een nummer 10, maar speelde als een soort 3e man die mee kwam in de zestien en daardoor voor al die goals en assists zorgde. Het wordt niet zo simpel om hem te vervangen."

LEES OOK: Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Denk je dat Gent een vertrek van David kan opvangen?

Meest recent

Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

41
41
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

16
16
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

6
6
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

64
64
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

166
166
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

185
185
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

161
161
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

176
176
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

62
62
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

165
165
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

240
240
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

308
308
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

80
80
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

116
116
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

317
317
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

647
647
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

110
110
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

138
138
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

480
480
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

28
28
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

466
466
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

296
296
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

328
328
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

65
65
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

228
228

Meer sportnieuws