'AA Gent breekt record en legt zes miljoen euro op tafel'

1062
'AA Gent breekt record en legt zes miljoen euro op tafel'

AA Gent heeft zich deze zomer al stevig geroerd op de transfermarkt. Het plukte Davy Roef transfervrij weg bij Anderlecht en met Jordan Botaka haalde het ook de aanvoerder van Sint-Truiden binnen. Tot dusver gaan de Buffalo's het dus vooral zoeken in eigen land en ook nieuwkomer nummer drie moet uit de Jupiler Pro League komen.


Het was al een tijdje duidelijk dat AA Gent werk maakte van de komst van Nurio Fortuna en volgens La Dernière Heure zal die transfer zeer snel afgerond worden. Woensdag of donderdag zou de linksachter van Charleroi al zijn handtekening zetten in de Ghelamco Arena. Zijn transfer zou in meer dan één opzicht een record opleveren.

Nurio zou immers de duurste linksachter ooit in de Jupiler Pro League worden, terwijl hij ook de duurste uitgaande transfer van Charleroi ooit naar een andere Belgische club zou worden. Dat betekent dus dat Gent meer dan 5 miljoen euro zal betalen, want dat was de som die Club Brugge in de zomer van 2018 op tafel legde voor Kaveh Rezaei.

UPDATE 16u30

Het Nieuwsblad weet dat AA Gent stevig gaat betalen voor Nurio Fortuna. Ze leggen maar liefst zes miljoen euro op tafel, nadat een eerder bod van vier miljoen euro werd geweigerd. Daarmee wordt Nurio de duurste ingaande transfer ooit van de Buffalo's, die eer was tot op heden weggelegd voor Michael Ngadeu. Hij kostte 4,5 miljoen euro.

AA Gent zet met deze transfer zijn ambities kracht bij en het is duidelijk dat het volgend seizoen een gooi richting landstitel wil doen.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Is Nurio dit waard?

Meest recent

Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ondanks de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij RSC ...

12
12
Club Brugge mag dromen in CL: top 8 binnen handbereik

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

9
9
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

38
38
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

14
14
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

196
196
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

262
262
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

183
183
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

235
235
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

160
160
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

55
55
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

254
254
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

93
93
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

114
114
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

38
38
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

254
254
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

179
179
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

57
57
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

190
190
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1132
1132
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

92
92
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

52
52
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

212
212
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

106
106
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

194
194

Meer sportnieuws