'AA Gent breekt record en legt zes miljoen euro op tafel'

1062 stemmen
'AA Gent breekt record en legt zes miljoen euro op tafel'

AA Gent heeft zich deze zomer al stevig geroerd op de transfermarkt. Het plukte Davy Roef transfervrij weg bij Anderlecht en met Jordan Botaka haalde het ook de aanvoerder van Sint-Truiden binnen. Tot dusver gaan de Buffalo's het dus vooral zoeken in eigen land en ook nieuwkomer nummer drie moet uit de Jupiler Pro League komen.


Het was al een tijdje duidelijk dat AA Gent werk maakte van de komst van Nurio Fortuna en volgens La Dernière Heure zal die transfer zeer snel afgerond worden. Woensdag of donderdag zou de linksachter van Charleroi al zijn handtekening zetten in de Ghelamco Arena. Zijn transfer zou in meer dan één opzicht een record opleveren.

Nurio zou immers de duurste linksachter ooit in de Jupiler Pro League worden, terwijl hij ook de duurste uitgaande transfer van Charleroi ooit naar een andere Belgische club zou worden. Dat betekent dus dat Gent meer dan 5 miljoen euro zal betalen, want dat was de som die Club Brugge in de zomer van 2018 op tafel legde voor Kaveh Rezaei.

UPDATE 16u30

Het Nieuwsblad weet dat AA Gent stevig gaat betalen voor Nurio Fortuna. Ze leggen maar liefst zes miljoen euro op tafel, nadat een eerder bod van vier miljoen euro werd geweigerd. Daarmee wordt Nurio de duurste ingaande transfer ooit van de Buffalo's, die eer was tot op heden weggelegd voor Michael Ngadeu. Hij kostte 4,5 miljoen euro.

AA Gent zet met deze transfer zijn ambities kracht bij en het is duidelijk dat het volgend seizoen een gooi richting landstitel wil doen.

Is Nurio dit waard?

Meest recent

De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

36
36
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

60
60
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

80
80
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

28
28
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

329
329
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

305
305
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

291
291
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

241
241
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

466
466
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

279
279
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

398
398
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

116
116
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1743
1743
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

157
157
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

241
241
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

210
210
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

74
74
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

335
335
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

318
318
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

157
157
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

155
155
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

218
218
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

58
58
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

447
447

Meer sportnieuws