'AA Gent breekt record en legt zes miljoen euro op tafel'

door
'AA Gent breekt record en legt zes miljoen euro op tafel'

AA Gent heeft zich deze zomer al stevig geroerd op de transfermarkt. Het plukte Davy Roef transfervrij weg bij Anderlecht en met Jordan Botaka haalde het ook de aanvoerder van Sint-Truiden binnen. Tot dusver gaan de Buffalo's het dus vooral zoeken in eigen land en ook nieuwkomer nummer drie moet uit de Jupiler Pro League komen.


Het was al een tijdje duidelijk dat AA Gent werk maakte van de komst van Nurio Fortuna en volgens La Dernière Heure zal die transfer zeer snel afgerond worden. Woensdag of donderdag zou de linksachter van Charleroi al zijn handtekening zetten in de Ghelamco Arena. Zijn transfer zou in meer dan één opzicht een record opleveren.

Nurio zou immers de duurste linksachter ooit in de Jupiler Pro League worden, terwijl hij ook de duurste uitgaande transfer van Charleroi ooit naar een andere Belgische club zou worden. Dat betekent dus dat Gent meer dan 5 miljoen euro zal betalen, want dat was de som die Club Brugge in de zomer van 2018 op tafel legde voor Kaveh Rezaei.

UPDATE 16u30

Het Nieuwsblad weet dat AA Gent stevig gaat betalen voor Nurio Fortuna. Ze leggen maar liefst zes miljoen euro op tafel, nadat een eerder bod van vier miljoen euro werd geweigerd. Daarmee wordt Nurio de duurste ingaande transfer ooit van de Buffalo's, die eer was tot op heden weggelegd voor Michael Ngadeu. Hij kostte 4,5 miljoen euro.

AA Gent zet met deze transfer zijn ambities kracht bij en het is duidelijk dat het volgend seizoen een gooi richting landstitel wil doen.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Is Nurio dit waard?

Meest recent

Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

26
26
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

87
87
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

94
94
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

5
5
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

226
226
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

39
39
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

99
99
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

146
146
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

38
38
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

170
170
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

218
218
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

106
106
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

140
140
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

59
59
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

511
511
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

43
43
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

111
111
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

298
298
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

66
66
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

430
430
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

451
451
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

111
111
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

462
462
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

114
114
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

216
216

Meer sportnieuws