'AA Gent wil absolute jackpot: bod van 25 miljoen niet voldoende'

door
'AA Gent wil absolute jackpot: bod van 25 miljoen niet voldoende'

De Bundesliga, wie weet zelfs Bayern München. Dat lijkt nu al een tijdje dé droombestemming voor Jonathan David, het Canadese goudhaantje dat AA Gent straks een absolute recordsom moet opleveren. Met verder nog interesse van onder meer Porto, Ajax, RB Leipzig, Lazio en Olympique Lyon lijkt minstens 25 miljoen dan ook niet te ver gezocht.

Zeker indien er ook vanuit de Premier League steeds nadrukkelijker naar zijn diensten wordt gehengeld. David pronkt daar naar verluidt al een tijdje op de radars van Arsenal en Everton, al lijkt een concrete aanbieding van over Het Kanaal verder af dan bij de Duitse gegadigden. Een gloednieuwe speler op de Engelse markt heeft volgens The Mirror en TodoFichajes daarentegen wél vol haar zinnen gezet op de 20-jarige aanvaller van de Buffalo's.

Vooral het Spaanse medium meldt namelijk dat Newcastle United bereid is om erg diep te gaan voor het polyvalente toptalent. Meer zelfs: de nieuwe Saudische eigenaars zouden dankzij hun brandende ambitie maar liefst 35 miljoen veil hebben voor David zijn handtekening, een bod waar ze in de Ghelamco Arena uiteraard wel oren naar hebben. Nog volgens het dagblad verlopen de onderhandelingen dan ook al volop in een constructieve sfeer.

UPDATE 22/06

Dat het AA Gent menens is om Jonathan David voor een absoluut monsterbedrag, mag wel duidelijk zijn. Zo stellen ze bij Het Laatste Nieuws namelijk dat het Duitse Borussia Mönchengladbach al een bod op tafel heeft gelegd van 25 miljoen euro. Daar lijken ze bij de Buffalo’s echter geen genoegen mee te nemen. Zo zouden ze hem pas willen laten gaan bij een bedrag tussen de 30 en 35 miljoen euro. Het lijkt er dan ook op dat enkele de echte grootmachten, genre Bayern Munchen, een kans maken op de Canadees.

LEES OOK: 'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

Zullen ze dat bedrag vangen?

Meest recent

Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

283
283
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

47
47
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

8
8
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

35
35
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

74
74
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

107
107
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

96
96
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

75
75
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

264
264
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

301
301
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

317
317
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

46
46
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

136
136
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

209
209
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

300
300
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

69
69
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

70
70
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

274
274
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

422
422
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

387
387
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

280
280
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

454
454
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

246
246
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

302
302

Meer sportnieuws