'AA Gent wil absolute jackpot: bod van 25 miljoen niet voldoende'

539 stemmen
'AA Gent wil absolute jackpot: bod van 25 miljoen niet voldoende'

De Bundesliga, wie weet zelfs Bayern München. Dat lijkt nu al een tijdje dé droombestemming voor Jonathan David, het Canadese goudhaantje dat AA Gent straks een absolute recordsom moet opleveren. Met verder nog interesse van onder meer Porto, Ajax, RB Leipzig, Lazio en Olympique Lyon lijkt minstens 25 miljoen dan ook niet te ver gezocht.

Zeker indien er ook vanuit de Premier League steeds nadrukkelijker naar zijn diensten wordt gehengeld. David pronkt daar naar verluidt al een tijdje op de radars van Arsenal en Everton, al lijkt een concrete aanbieding van over Het Kanaal verder af dan bij de Duitse gegadigden. Een gloednieuwe speler op de Engelse markt heeft volgens The Mirror en TodoFichajes daarentegen wél vol haar zinnen gezet op de 20-jarige aanvaller van de Buffalo's.

Vooral het Spaanse medium meldt namelijk dat Newcastle United bereid is om erg diep te gaan voor het polyvalente toptalent. Meer zelfs: de nieuwe Saudische eigenaars zouden dankzij hun brandende ambitie maar liefst 35 miljoen veil hebben voor David zijn handtekening, een bod waar ze in de Ghelamco Arena uiteraard wel oren naar hebben. Nog volgens het dagblad verlopen de onderhandelingen dan ook al volop in een constructieve sfeer.

UPDATE 22/06

Dat het AA Gent menens is om Jonathan David voor een absoluut monsterbedrag, mag wel duidelijk zijn. Zo stellen ze bij Het Laatste Nieuws namelijk dat het Duitse Borussia Mönchengladbach al een bod op tafel heeft gelegd van 25 miljoen euro. Daar lijken ze bij de Buffalo’s echter geen genoegen mee te nemen. Zo zouden ze hem pas willen laten gaan bij een bedrag tussen de 30 en 35 miljoen euro. Het lijkt er dan ook op dat enkele de echte grootmachten, genre Bayern Munchen, een kans maken op de Canadees.

LEES OOK: AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

Zullen ze dat bedrag vangen?

Meest recent

Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

11
11
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

22
22
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

73
73
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

57
57
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

40
40
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

54
54
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

268
268
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

160
160
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

238
238
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

250
250
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

74
74
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

860
860
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

286
286
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

322
322
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

428
428
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

137
137
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

101
101
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

167
167
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

263
263
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

43
43
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

365
365
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

227
227
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

43
43
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

45
45
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

174
174

Meer sportnieuws