'Gent wil zwaar uitpakken: toptarget Club 'te licht' bevonden'

door
'Gent wil zwaar uitpakken: toptarget Club 'te licht' bevonden'

Bij AA Gent windt men er geen doekjes om: volgend seizoen willen de Buffalo's grootse dingen laten zien. Voorzitter Ivan De Witte nam zelfs al openlijk het woordje 'titel' in de mond. Die ambities moeten wel nog vertaald worden op de transferperiode, maar dat lijkt slechts een kwestie van tijd.


Met Jordan Botaka, Davy Roef en allicht ook Nurio Fortuna, mikten de Buffalo's al op enkele interessante spelers uit eigen land. Dat lijkt echter slechts een voorproefje, volgens Het Laatste Nieuws moet het echte transferoffensief immers nog volgen. Uiteraard hangt veel af van het dossier rond Jonathan David, zijn uitgaande recordtransfer (die naar verluidt 30 tot 35 miljoen euro moet opbrengen) moet de club in staat stellen om met een heuse oorlogskas de markt weer op te trekken.

Gent wil onder meer een nieuwe spits aantrekken en daarbij mikt men wel erg hoog. Zo zou de Oost-Vlaamse club Adolfo Gaich hebben aangeboden gekregen. Het Argentijnse talent staat al een hele tijd bovenaan de verlanglijst bij Club Brugge, dat afgelopen winter zelfs bereid leek een recordsom voor hem neer te leggen. Zijn huidige prijs, zo'n 12 miljoen euro, zou ook haalbaar worden geacht in de Ghelamco Arena.

Bij HLN beweert men echter dat de scouting van Gent hem als 'te licht' bestempelde voor wat de club voor ogen heeft. Een straffe bewering gezien Club Brugge zo nadrukkelijk op zijn handtekening aast en ook verschillende andere Europese clubs achter Gaich aanzitten. De krant schrijft overigens dat de transfervrije Dieumerci Mbokani wel voldoet aan de vereisten, maar het is niet duidelijk of hij effectief een concrete optie is. Umar Sadiq van Partizan Belgrado is ook één van de pistes.

LEES OOK: 'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

Gent wordt volgend seizoen de grootste uitdager voor Club ...

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

2
2
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

10
10
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

253
253
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

66
66
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

117
117
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

34
34
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

86
86
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

104
104
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

104
104
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

80
80
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

35
35
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

200
200
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

327
327
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

502
502
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

400
400
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

365
365
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

399
399
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

405
405
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

660
660
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

615
615
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

141
141
Degryse maakt korte metten met Gouden Schoen: “Echt bizar”

De Gouden Schoen staat voor de deur en de analisten roepen één voor één ...

241
241
Cercle in de wolken met toptransfer: “Grote meerwaarde”

Cercle Brugge hoopt zich na de winterbreak uit de degradatiezorgen te spelen. Groen-Zwart zit ook ...

134
134
Leko duidelijk over Gouden Schoen: “Ik zou in shock zijn…”

Zondag staat het gala van de Gouden Schoen op het programma en de grote favoriet is Christos Tzolis. ...

216
216
‘Bliksemontslag Pocognoli: Russische tiran in Monaco’

Sebastien Pocognoli koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Belgische oefenmeester maakte veel ...

609
609

Meer sportnieuws