'Gent wil zwaar uitpakken: toptarget Club 'te licht' bevonden'

door
'Gent wil zwaar uitpakken: toptarget Club 'te licht' bevonden'

Bij AA Gent windt men er geen doekjes om: volgend seizoen willen de Buffalo's grootse dingen laten zien. Voorzitter Ivan De Witte nam zelfs al openlijk het woordje 'titel' in de mond. Die ambities moeten wel nog vertaald worden op de transferperiode, maar dat lijkt slechts een kwestie van tijd.


Met Jordan Botaka, Davy Roef en allicht ook Nurio Fortuna, mikten de Buffalo's al op enkele interessante spelers uit eigen land. Dat lijkt echter slechts een voorproefje, volgens Het Laatste Nieuws moet het echte transferoffensief immers nog volgen. Uiteraard hangt veel af van het dossier rond Jonathan David, zijn uitgaande recordtransfer (die naar verluidt 30 tot 35 miljoen euro moet opbrengen) moet de club in staat stellen om met een heuse oorlogskas de markt weer op te trekken.

Gent wil onder meer een nieuwe spits aantrekken en daarbij mikt men wel erg hoog. Zo zou de Oost-Vlaamse club Adolfo Gaich hebben aangeboden gekregen. Het Argentijnse talent staat al een hele tijd bovenaan de verlanglijst bij Club Brugge, dat afgelopen winter zelfs bereid leek een recordsom voor hem neer te leggen. Zijn huidige prijs, zo'n 12 miljoen euro, zou ook haalbaar worden geacht in de Ghelamco Arena.

Bij HLN beweert men echter dat de scouting van Gent hem als 'te licht' bestempelde voor wat de club voor ogen heeft. Een straffe bewering gezien Club Brugge zo nadrukkelijk op zijn handtekening aast en ook verschillende andere Europese clubs achter Gaich aanzitten. De krant schrijft overigens dat de transfervrije Dieumerci Mbokani wel voldoet aan de vereisten, maar het is niet duidelijk of hij effectief een concrete optie is. Umar Sadiq van Partizan Belgrado is ook één van de pistes.

LEES OOK: AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

Gent wordt volgend seizoen de grootste uitdager voor Club ...

Meest recent

'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

1
1
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

12
12
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

44
44
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

104
104
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

20
20
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

169
169
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

105
105
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

141
141
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

75
75
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

98
98
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

57
57
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

116
116
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

202
202
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

59
59
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

434
434
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

79
79
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

273
273
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

168
168
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

96
96
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

121
121
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

105
105
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

80
80
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

401
401
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

334
334

Meer sportnieuws