'Gent wil zwaar uitpakken: toptarget Club 'te licht' bevonden'

door
'Gent wil zwaar uitpakken: toptarget Club 'te licht' bevonden'

Bij AA Gent windt men er geen doekjes om: volgend seizoen willen de Buffalo's grootse dingen laten zien. Voorzitter Ivan De Witte nam zelfs al openlijk het woordje 'titel' in de mond. Die ambities moeten wel nog vertaald worden op de transferperiode, maar dat lijkt slechts een kwestie van tijd.


Met Jordan Botaka, Davy Roef en allicht ook Nurio Fortuna, mikten de Buffalo's al op enkele interessante spelers uit eigen land. Dat lijkt echter slechts een voorproefje, volgens Het Laatste Nieuws moet het echte transferoffensief immers nog volgen. Uiteraard hangt veel af van het dossier rond Jonathan David, zijn uitgaande recordtransfer (die naar verluidt 30 tot 35 miljoen euro moet opbrengen) moet de club in staat stellen om met een heuse oorlogskas de markt weer op te trekken.

Gent wil onder meer een nieuwe spits aantrekken en daarbij mikt men wel erg hoog. Zo zou de Oost-Vlaamse club Adolfo Gaich hebben aangeboden gekregen. Het Argentijnse talent staat al een hele tijd bovenaan de verlanglijst bij Club Brugge, dat afgelopen winter zelfs bereid leek een recordsom voor hem neer te leggen. Zijn huidige prijs, zo'n 12 miljoen euro, zou ook haalbaar worden geacht in de Ghelamco Arena.

Bij HLN beweert men echter dat de scouting van Gent hem als 'te licht' bestempelde voor wat de club voor ogen heeft. Een straffe bewering gezien Club Brugge zo nadrukkelijk op zijn handtekening aast en ook verschillende andere Europese clubs achter Gaich aanzitten. De krant schrijft overigens dat de transfervrije Dieumerci Mbokani wel voldoet aan de vereisten, maar het is niet duidelijk of hij effectief een concrete optie is. Umar Sadiq van Partizan Belgrado is ook één van de pistes.

LEES OOK: Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Gent wordt volgend seizoen de grootste uitdager voor Club ...

Meest recent

Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

30
30
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

156
156
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

35
35
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

85
85
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

88
88
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

47
47
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

82
82
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

228
228
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

688
688
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

345
345
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

265
265
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

696
696
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

168
168
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

631
631
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

448
448
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

139
139
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

942
942
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

43
43
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

387
387
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

864
864
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

979
979
‘Anderlecht slaat grote slag: Europese clubs afgetroefd’

RSC Anderlecht is al druk bezig met de komende wintertransferperiode. Olivier Renard hoopt de ...

335
335
‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Club Brugge is na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan Leko volop bezig met de ...

521
521
‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

223
223
‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge stuurde ...

389
389

Meer sportnieuws