Zo win jij dit weekend 776 euro met 10 euro inzet op de topcompetities!

door
Zo win jij dit weekend 776 euro met 10 euro inzet op de topcompetities!

We hebben er lang op moeten wachten, maar met uitzondering van Frankrijk gaat de bal in alle grote competities opnieuw aan het rollen. De Bundesliga, Premier League, La Liga en Serie A zorgen dan ook eindelijk weer voor een bomvol weekend, die bol staat van de interessante matchen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we in Engeland met de (sub)topper tussen Tottenham en Manchester United, twee teams die dit jaar onder de verwachtingen bleven. Sinds de komst van Bruno Fernandes gingen de prestaties van de bezoekers echter in stijgende lijn, terwijl de Spurs de coronastop net goed konden gebruiken. In welke mate die vorm drie maanden later nog van tel is zal dus moeten blijken, maar zonder écht thuisvoordeel dichten we United vrijdag alvast de beste kansen toe. Een zege mét tegentreffer is 4,50x onze inzet waard.



Op zaterdag wordt in Duitsland de voorlaatste speeldag afgewerkt, en dus staan alle matchen er tegelijk op het programma. Toch zullen de ogen integraal op RB Leipzig tegen Borussia Dortmund zijn gericht, een cruciaal duel met de tweede plaats als inzet. Een strijd tussen twee sluipschutters ook, met Timo Werner – op zoek naar een mooi afscheid voor hij naar Chelsea trekt – versus Erling Haaland. Wij gokken dat de goalgetters niet teleurstellen en allebei scoren, wat met de Bet Builder 4,90x ons inleggeld kan opleveren.

In Italië wordt de competitie dit weekend dan weer pas opnieuw in gang getrapt. Nog tijd genoeg voor Internazionale om de achtervolging op Juventus en Lazio Roma in te zetten dus, al kunnen de Nerazzurri dan wel maar beter winnen van Sampdoria. Aan Romelu Lukaku om zijn team terug in de race te brengen, misschien wel met een rake nekslag – iets waar hij in Milanese loondienst reeds vijf keer in slaagde. Indien de Belgische topschutter zondag een bal tegen de touw kopt, mogen wij ons 5,50x onze bet rijker rekenen.



In Spanje kijken Adnan Januzaj en Real Sociedad, op de sukkel sinds de coronabreak, op datzelfde moment Real Madrid in de ogen. Thibaut Courtois hield daar donderdag alvast nog de nul tegen Valencia, terwijl Eden Hazard voor de tweede keer op rij een assist afleverde. Tijd voor de aanvoerder van de Rode Duivels om zélf op het scorebord te verschijnen dus, liefst met aan de overkant een nieuwe clean sheet voor onze nationale nummer één. Met behulp van de Bet Builder kan die combinatie 10,50x onze inzet opbrengen.

Eindigen doen we terug over Het Kanaal, waar Liverpool eerder op de avond de laatste rechte lijn richting titel inzet op het veld van Everton. Een beladen derby, die in de heenwedstrijd wel slechts drie gele kaarten voortbracht. De autoritaire leider slikt gemiddeld dan ook minder dan één stuk per duel, een statistiek waar Everton in de middelmoot vertoeft. Vermits dat ook in de stand het geval is, en er dus weinig op het spel staat voor de thuisploeg, hopen wij op evenveel sportiviteit. Opnieuw maximum drie kaarten levert 2,88x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op de doelpuntenmachines in Duitsland, een rake kopbal van Lukaku en fair play in de Merseyside Derby, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 78x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Naar welke competitie kijkt u dit weekend het meest uit?

Meest recent

Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

0
0
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

16
16
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

127
127
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

101
101
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

88
88
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

96
96
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

90
90
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

29
29
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

77
77
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

408
408
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

58
58
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

57
57
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

118
118
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

66
66
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

211
211
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

135
135
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

138
138
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

102
102
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

634
634
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

49
49
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

329
329
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

36
36
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

123
123
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

45
45
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

106
106

Meer sportnieuws