Zo win jij dit weekend 776 euro met 10 euro inzet op de topcompetities!

64
Zo win jij dit weekend 776 euro met 10 euro inzet op de topcompetities!

We hebben er lang op moeten wachten, maar met uitzondering van Frankrijk gaat de bal in alle grote competities opnieuw aan het rollen. De Bundesliga, Premier League, La Liga en Serie A zorgen dan ook eindelijk weer voor een bomvol weekend, die bol staat van de interessante matchen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we in Engeland met de (sub)topper tussen Tottenham en Manchester United, twee teams die dit jaar onder de verwachtingen bleven. Sinds de komst van Bruno Fernandes gingen de prestaties van de bezoekers echter in stijgende lijn, terwijl de Spurs de coronastop net goed konden gebruiken. In welke mate die vorm drie maanden later nog van tel is zal dus moeten blijken, maar zonder écht thuisvoordeel dichten we United vrijdag alvast de beste kansen toe. Een zege mét tegentreffer is 4,50x onze inzet waard.



Op zaterdag wordt in Duitsland de voorlaatste speeldag afgewerkt, en dus staan alle matchen er tegelijk op het programma. Toch zullen de ogen integraal op RB Leipzig tegen Borussia Dortmund zijn gericht, een cruciaal duel met de tweede plaats als inzet. Een strijd tussen twee sluipschutters ook, met Timo Werner – op zoek naar een mooi afscheid voor hij naar Chelsea trekt – versus Erling Haaland. Wij gokken dat de goalgetters niet teleurstellen en allebei scoren, wat met de Bet Builder 4,90x ons inleggeld kan opleveren.

In Italië wordt de competitie dit weekend dan weer pas opnieuw in gang getrapt. Nog tijd genoeg voor Internazionale om de achtervolging op Juventus en Lazio Roma in te zetten dus, al kunnen de Nerazzurri dan wel maar beter winnen van Sampdoria. Aan Romelu Lukaku om zijn team terug in de race te brengen, misschien wel met een rake nekslag – iets waar hij in Milanese loondienst reeds vijf keer in slaagde. Indien de Belgische topschutter zondag een bal tegen de touw kopt, mogen wij ons 5,50x onze bet rijker rekenen.



In Spanje kijken Adnan Januzaj en Real Sociedad, op de sukkel sinds de coronabreak, op datzelfde moment Real Madrid in de ogen. Thibaut Courtois hield daar donderdag alvast nog de nul tegen Valencia, terwijl Eden Hazard voor de tweede keer op rij een assist afleverde. Tijd voor de aanvoerder van de Rode Duivels om zélf op het scorebord te verschijnen dus, liefst met aan de overkant een nieuwe clean sheet voor onze nationale nummer één. Met behulp van de Bet Builder kan die combinatie 10,50x onze inzet opbrengen.

Eindigen doen we terug over Het Kanaal, waar Liverpool eerder op de avond de laatste rechte lijn richting titel inzet op het veld van Everton. Een beladen derby, die in de heenwedstrijd wel slechts drie gele kaarten voortbracht. De autoritaire leider slikt gemiddeld dan ook minder dan één stuk per duel, een statistiek waar Everton in de middelmoot vertoeft. Vermits dat ook in de stand het geval is, en er dus weinig op het spel staat voor de thuisploeg, hopen wij op evenveel sportiviteit. Opnieuw maximum drie kaarten levert 2,88x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op de doelpuntenmachines in Duitsland, een rake kopbal van Lukaku en fair play in de Merseyside Derby, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 78x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Kevin De Bruyne maakt furore als invaller bij Napoli

Naar welke competitie kijkt u dit weekend het meest uit?

Meest recent

Ontslag aan de orde? Bornauw tikt Bruno stevig op de vingers

Zaterdag krijgt Anderlecht het bezoek van Westerlo en er staat grote druk op die wedstrijd. Na de ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Deschamps keert terug, drama voor Bakayoko'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

49
49
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

58
58
Inter en AC Milan pakken uit met nieuw miljardenstadion

Niet enkel Club Brugge, maar ook enkele Europese grootmachten willen een nieuw stadion bouwen. ...

47
47
Vannieuwkerke slaat keihard terug na ongeziene soap aan kust

De soap bij KV Diksmuide Oostende krijgt opnieuw een opvallend vervolg. Claude Vindevogel, de ...

30
30
Afrika Cup draait kar compleet: grote verandering

Terwijl er nog veel onduidelijkheid is over de vorige Afrika Cup, heeft de Afrikaanse ...

22
22
Gianni Infantino out? UEFA zet FIFA-baas een ferme hak

Gianni Infantino kwam na het WK in een storm terecht. De FIFA-baas wilde rechten van het WK aan ...

97
97
Grote zorgen bij Courtois en Gerzig: "Ontzettend bang"

Thibaut Courtois is al jaren een grote naam bij Real Madrid en vrouwlief Mishel Gerzig is eveneens ...

34
34
TD Napoli doet boekje open over transfer Lukaku

Het voorbije anderhalf jaar was voor Romelu Lukaku allesbehalve makkelijk. Bij Fenerbahçe ...

104
104
Nieuwe parel klaar bij Genk: "Hopelijk volgend seizoen"

De sportieve resultaten bij KRC Genk kennen pieken en dalen, maar de Limburgers slagen er wel in om ...

73
73
'Bakayoko op straat gezet? Club grijpt keihard in'

Enkele jaren geleden leek hij nog de toekomst van het Belgische voetbal na zijn sensationele ...

207
207
'Lukaku zorgt voor transferbom: vier clubs staan klaar'

Romelu Lukaku werkte maandag eindelijk voor de eerste keer 90 minuten af bij Fenerbahçe, maar ...

240
240
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

365
365
'Lionel Messi maakt sensationele transfer in januari 2027'

Lionel Messi eindigde deze week nog als vijfde in de verkiezing van de Gouden Bal, vooral dankzij ...

72
72
JPL-smaakmaker: "Ik wil door de grote poort naar Duivels"

Volgende week zal Mark van Bommel wellicht zijn selectie bekend maken voor de komende interlands van ...

122
122
Mannaert lacht in zijn vuistje: 2 talenten kiezen voor België

Sinds Vincent Mannaert aan de slag ging bij de KBVB, eerst als technisch directeur en sinds kort als ...

108
108
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

29
29
Domper voor Westerlo: sterkhouder maandenlang out

Westerlo is zich de laatste weken aan het ontpoppen tot één van de revelaties van de ...

31
31
Publieke executie: 5 United-iconen slachten Tielemans af

Youri Tielemans moest Manchester United deze zomer rust geven op het middenveld. Nog geen drie ...

135
135
Peter Maes voorspelt volgende knaltransfer bij KRC Genk

KRC Genk beleeft voorlopig niet zijn beste seizoen. De Limburgers werden gezien als een ...

106
106
De Ketelaere scoort na 10 maanden en doet opvallende bekentenis

Charles De Ketelaere beleeft bij Atalanta geen makkelijk seizoen. De Rode Duivel moest de voorbije ...

30
30
Lukebakio verbaast Portugal met geweldige omhaal

In de eerste interlands onder Mark van Bommel was Dodi Lukebakio bij de Rode Duivels twee keer ...

73
73
Club greep naas terugkeer icoon: "Kwamen er niet uit"

Club Brugge is zowel in de Jupiler Pro League als in de Champions League weer uitstekend aan het ...

490
490
Geen excuses bij KV Kortrijk: "Kijk naar Club Brugge"

KV Kortrijk-trainer Daniel Beichler kijkt met vertrouwen uit naar de confrontatie met Standard. Dat ...

113
113
'Deschamps moet Europese topclub uit de miserie helpen'

Juventus denkt aan Didier Deschamps als nieuwe trainer. De Franse bondscoach is sinds zijn vertrek ...

66
66

Meer sportnieuws