Zo win jij dit weekend 776 euro met 10 euro inzet op de topcompetities!

64
Zo win jij dit weekend 776 euro met 10 euro inzet op de topcompetities!

We hebben er lang op moeten wachten, maar met uitzondering van Frankrijk gaat de bal in alle grote competities opnieuw aan het rollen. De Bundesliga, Premier League, La Liga en Serie A zorgen dan ook eindelijk weer voor een bomvol weekend, die bol staat van de interessante matchen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we in Engeland met de (sub)topper tussen Tottenham en Manchester United, twee teams die dit jaar onder de verwachtingen bleven. Sinds de komst van Bruno Fernandes gingen de prestaties van de bezoekers echter in stijgende lijn, terwijl de Spurs de coronastop net goed konden gebruiken. In welke mate die vorm drie maanden later nog van tel is zal dus moeten blijken, maar zonder écht thuisvoordeel dichten we United vrijdag alvast de beste kansen toe. Een zege mét tegentreffer is 4,50x onze inzet waard.



Op zaterdag wordt in Duitsland de voorlaatste speeldag afgewerkt, en dus staan alle matchen er tegelijk op het programma. Toch zullen de ogen integraal op RB Leipzig tegen Borussia Dortmund zijn gericht, een cruciaal duel met de tweede plaats als inzet. Een strijd tussen twee sluipschutters ook, met Timo Werner – op zoek naar een mooi afscheid voor hij naar Chelsea trekt – versus Erling Haaland. Wij gokken dat de goalgetters niet teleurstellen en allebei scoren, wat met de Bet Builder 4,90x ons inleggeld kan opleveren.

In Italië wordt de competitie dit weekend dan weer pas opnieuw in gang getrapt. Nog tijd genoeg voor Internazionale om de achtervolging op Juventus en Lazio Roma in te zetten dus, al kunnen de Nerazzurri dan wel maar beter winnen van Sampdoria. Aan Romelu Lukaku om zijn team terug in de race te brengen, misschien wel met een rake nekslag – iets waar hij in Milanese loondienst reeds vijf keer in slaagde. Indien de Belgische topschutter zondag een bal tegen de touw kopt, mogen wij ons 5,50x onze bet rijker rekenen.



In Spanje kijken Adnan Januzaj en Real Sociedad, op de sukkel sinds de coronabreak, op datzelfde moment Real Madrid in de ogen. Thibaut Courtois hield daar donderdag alvast nog de nul tegen Valencia, terwijl Eden Hazard voor de tweede keer op rij een assist afleverde. Tijd voor de aanvoerder van de Rode Duivels om zélf op het scorebord te verschijnen dus, liefst met aan de overkant een nieuwe clean sheet voor onze nationale nummer één. Met behulp van de Bet Builder kan die combinatie 10,50x onze inzet opbrengen.

Eindigen doen we terug over Het Kanaal, waar Liverpool eerder op de avond de laatste rechte lijn richting titel inzet op het veld van Everton. Een beladen derby, die in de heenwedstrijd wel slechts drie gele kaarten voortbracht. De autoritaire leider slikt gemiddeld dan ook minder dan één stuk per duel, een statistiek waar Everton in de middelmoot vertoeft. Vermits dat ook in de stand het geval is, en er dus weinig op het spel staat voor de thuisploeg, hopen wij op evenveel sportiviteit. Opnieuw maximum drie kaarten levert 2,88x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op de doelpuntenmachines in Duitsland, een rake kopbal van Lukaku en fair play in de Merseyside Derby, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 78x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: De Bruyne helemaal terug: Italianen smullen van reactie na doelpunt

Naar welke competitie kijkt u dit weekend het meest uit?

Meest recent

OHL haalt slag thuis met nieuw contract

OH Leuven is dramatisch begonnen aan het seizoen en lijkt voor een degradatiestrijd te staan. De ...

4
4
Twee grote afwezigen bij België: Van Bommel legt uit waarom

Mark van Bommel heeft zijn eerste selectie als bondscoach van België meegedeeld. Hij gaat ...

272
272
Fans zien één afwezige bij Rode Duivels: "Waar zit hij?"

Mark van Bommel maakte zijn eerste selectie bekend voor de Rode Duivels. Uiteraard zijn er bepaalde ...

50
50
Van Bommel zéér duidelijk over situatie Courtois

Thibaut Courtois maakt geen deel uit van de selectie van de Rode Duivels. Dat was de logica zelve, ...

126
126
Selectie Rode Duivels: Van Bommel verrast met nieuwe namen

Mark van Bommel heeft zopas zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels meegedeeld. De ...

268
268
TRANSFERUURTJE: Geen Ajax of RSCA, vervanger voor Flick

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

58
58
KAA Gent plukte Anderlecht-target weg: “Andere opties”

KAA Gent wrijft zich in de handen met Mouhamed El Bachir Ngom. De verdediger is dit seizoen een ...

115
115
Vandenbroeck hangt vuile was Zulte Waregem én Vossen buiten

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem na een mindere periode. Dit seizoen kent Essevee ...

388
388
Van Brederode gooit alles op tafel over knaltransfer

Myron van Brederode werd afgelopen zomer nadrukkelijk in verband gebracht met een knaltransfer. ...

131
131
Anderlecht showt nieuw derde shirt: zwart en zilver

RSC Anderlecht werkt sinds dit seizoen weer samen met Adidas en het thuis en uitshirt werden al een ...

95
95
Hubert blijft streng ondanks knappe Europese zege

Union SG maakte enorm veel indruk op de eerste speeldag van de League Phase van de Europa League. De ...

54
54
Verschueren verbaast: Lukaku nooit naar Anderlecht?

Dat Romelu Lukaku ooit terug wil keren bij RSC Anderlecht is geen geheim. Toch koos Big Rom ...

310
310
Van Bommel verjongt: afvaller Rode Duivels lekt uit

Binnen een week beginnen de Rode Duivels in Italië aan een nieuwe campagne in de Nations ...

368
368
Frisse wind bij Rode Duivels: bittere pil voor Lukaku

Binnen enkele uren maakt Mark van Bommel zijn eerste selectie als Belgisch bondscoach wereldkundig. ...

160
160
'Game over: Bruno dumpt RSCA-talent bij grof huisvuil'

Door de toestroom aan nieuwkomers komen de jongeren van eigen bodem, en bij uitbreiding Belgen in ...

428
428
'Club Brugge shopt in België: eerste wintertarget bekend'

Afgelopen seizoen leverde Club Brugge met Nicolo Tresoldi voor het eerst sinds lang nog eens de ...

503
503
De puzzel van Bruno: is dít de sterkste 11 van Anderlecht?

De wegen van Vitor Bruno zijn ondoorgrondelijk. Ook tegen Olympique Lyon sleutelde de coach van RSC ...

285
285
‘Drie Rode Duivels dumpen Van Bommel vóór eerste selectie’

Mark van Bommel moet zijn eerste selectie nog bekendmaken, maar ziet zijn kleedkamer nu al ...

293
293
Jackpot voor Club Brugge: 50 miljoen binnen handbereik

Club Brugge hoorde de kassa afgelopen zomer nog maar eens rinkelen, terwijl ook de vetpotten van de ...

656
656
Ex-topref duidelijk: Anderlecht bestolen in Europa

RSC Anderlecht begon woensdag met een nederlaag aan de Europa League, al had het gerust ook anders ...

325
325
Van Bommel verrast: Vanaken out, JPL-revelaties in?

Heel voetbalminnend België kijkt al reikhalzend uit naar het middaguur, wanneer Mark van Bommel ...

403
403
Union blijft indruk maken: "Vanaf eerste minuten ..."

Union SG verkeert momenteel in bloedvorm. Sinds eind augustus wist het al zijn competitieduels te ...

117
117
'Van Bommel hakt keepersknoop bij Rode Duivels door'

Vrijdagmiddag is het zover, dan maakt Mark van Bommel bekend welke spelers hij opneemt in zijn ...

193
193
UEL: Favorieten halen stevig uit, pijnlijke avond De Cat

Donderdagavond werden de laatste wedstrijden van de openingsspeeldag in de Europa League afgewerkt. ...

117
117
Europa onder indruk! Beresterk Union veegt vloer aan met Plzen

Union SG heeft flink indruk gemaakt tijdens de openingsspeeldag van de Europa League. Ondanks heel ...

204
204

Meer sportnieuws