Zo win jij dit weekend 776 euro met 10 euro inzet op de topcompetities!

64
Zo win jij dit weekend 776 euro met 10 euro inzet op de topcompetities!

We hebben er lang op moeten wachten, maar met uitzondering van Frankrijk gaat de bal in alle grote competities opnieuw aan het rollen. De Bundesliga, Premier League, La Liga en Serie A zorgen dan ook eindelijk weer voor een bomvol weekend, die bol staat van de interessante matchen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we in Engeland met de (sub)topper tussen Tottenham en Manchester United, twee teams die dit jaar onder de verwachtingen bleven. Sinds de komst van Bruno Fernandes gingen de prestaties van de bezoekers echter in stijgende lijn, terwijl de Spurs de coronastop net goed konden gebruiken. In welke mate die vorm drie maanden later nog van tel is zal dus moeten blijken, maar zonder écht thuisvoordeel dichten we United vrijdag alvast de beste kansen toe. Een zege mét tegentreffer is 4,50x onze inzet waard.



Op zaterdag wordt in Duitsland de voorlaatste speeldag afgewerkt, en dus staan alle matchen er tegelijk op het programma. Toch zullen de ogen integraal op RB Leipzig tegen Borussia Dortmund zijn gericht, een cruciaal duel met de tweede plaats als inzet. Een strijd tussen twee sluipschutters ook, met Timo Werner – op zoek naar een mooi afscheid voor hij naar Chelsea trekt – versus Erling Haaland. Wij gokken dat de goalgetters niet teleurstellen en allebei scoren, wat met de Bet Builder 4,90x ons inleggeld kan opleveren.

In Italië wordt de competitie dit weekend dan weer pas opnieuw in gang getrapt. Nog tijd genoeg voor Internazionale om de achtervolging op Juventus en Lazio Roma in te zetten dus, al kunnen de Nerazzurri dan wel maar beter winnen van Sampdoria. Aan Romelu Lukaku om zijn team terug in de race te brengen, misschien wel met een rake nekslag – iets waar hij in Milanese loondienst reeds vijf keer in slaagde. Indien de Belgische topschutter zondag een bal tegen de touw kopt, mogen wij ons 5,50x onze bet rijker rekenen.



In Spanje kijken Adnan Januzaj en Real Sociedad, op de sukkel sinds de coronabreak, op datzelfde moment Real Madrid in de ogen. Thibaut Courtois hield daar donderdag alvast nog de nul tegen Valencia, terwijl Eden Hazard voor de tweede keer op rij een assist afleverde. Tijd voor de aanvoerder van de Rode Duivels om zélf op het scorebord te verschijnen dus, liefst met aan de overkant een nieuwe clean sheet voor onze nationale nummer één. Met behulp van de Bet Builder kan die combinatie 10,50x onze inzet opbrengen.

Eindigen doen we terug over Het Kanaal, waar Liverpool eerder op de avond de laatste rechte lijn richting titel inzet op het veld van Everton. Een beladen derby, die in de heenwedstrijd wel slechts drie gele kaarten voortbracht. De autoritaire leider slikt gemiddeld dan ook minder dan één stuk per duel, een statistiek waar Everton in de middelmoot vertoeft. Vermits dat ook in de stand het geval is, en er dus weinig op het spel staat voor de thuisploeg, hopen wij op evenveel sportiviteit. Opnieuw maximum drie kaarten levert 2,88x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op de doelpuntenmachines in Duitsland, een rake kopbal van Lukaku en fair play in de Merseyside Derby, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 78x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Real zes punten achter: Mourinho viseert grote naam'

Naar welke competitie kijkt u dit weekend het meest uit?

Meest recent

Debast krijgt enorme persoonlijke tragedie te verwerken

De Rode Duivels zijn deze week begonnen aan hun voorbereiding op de nieuwe campagne in de Nations ...

7
7
Complete verrassing bij Duivels: "Ik denk niet dat ik speel"

De Rode Duivels hebben intussen hun eerste trainingen onder de leiding van nieuwe bondscoach Mark ...

20
20
De Bruyne nog titularis? Albert heeft zijn oordeel klaar

De Rode Duivels beginnen vrijdag in Italië aan hun nieuwe campagne in de Nations League. Dat ...

12
12
'JPL-clubs laten oog vallen op nieuwe Australische hoop'

Hoewel de transferperiode intussen al enkele weken voorbij is, zitten de Belgische clubs niet stil. ...

7
7
Eeuwig talent legt uit waarom hij niet doorbrak bij Club

Club Brugge wist de voorbije jaren met succes heel wat jonge talenten te lanceren uit binnen- en ...

72
72
Coucke toont grote ambities: "Ja, ik heb er het talent voor"

Sommige uitspraken van Marc Coucke doen meteen de wenkbrauwen fronsen. De ondernemer laat zich ...

3
3
De Bruyne: "Of ik gedacht heb aan vertrekken bij Napoli?"

De Rode Duivels beginnen deze week in de Nations League aan een nieuwe cyclus en dat gebeurt nog ...

21
21
Meunier breekt de stilte na niet-selectie Rode Duivels

Mark van Bommel heeft meteen zijn stempel gedrukt op de selectie voor zijn eerste opdracht als ...

159
159
'Selectie Stassin zorgt voor grote onvrede'

Mark van Bommel zorgde in zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels meteen voor een ...

48
48
Duitsland of Italië: Tresoldi speelt open kaart over keuze

Club Brugge stuurt tijdens deze interlandperiode weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst ...

99
99
Thorup vol lof: "Zij verdienen het"

De nationale beloftenploeg van België krijgt tijdens de komende interlandperiode een stevige ...

50
50
De Bruyne verklapt nu al: "Alle vier matchen spelen?"

De Nations League opent opnieuw de deuren. Bij de spelers leeft dit niet echt, het is vooral kijken ...

48
48
‘Kane dumpt Kompany voor laatste droomtransfer’

Harry Kane staat voor een cruciale keuze bij Bayern München. De Duitsers willen zijn contract ...

234
234
Deschacht voorspelt JPL-topdeal: "30 à 40 miljoen euro"

Christian Burgess is vertrokken naar AA Gent, maar bij Union Saint-Gilloise lijkt zijn vertrek ...

117
117
"Ooit terug naar Anderlecht? Waarom niet?"

Bij RSC Anderlecht krijgen de speler van eigen bodem de nodige speelkansen. Neerpede is en blijft ...

329
329
Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

20
20
'KRC Genk ruikt jackpot: miljoenen uit Bundesliga'

KRC Genk heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin het transferrecord tot tweemaal toe ...

511
511
'Leegloop bij Club Brugge: revelatie laat kassa rinkelen'

Club Brugge verloor afgelopen zomer opnieuw een pak sterkhouders, maar heel wat andere steunpilaren ...

265
265
Antwerp in vieze papieren: Compper krijgt ultimatum

De interlandbreak dient niet enkel om op adem te komen, voor Belgische bestuurslui is het ...

379
379
Anderlecht in nesten: Vanhaezebrouck waarschuwt Bruno

Met een vlotte zege tegen Zulte Waregem tankte RSC Anderlecht vertrouwen, al kan Vitor Bruno toch ...

384
384
Leko vreest fiasco: rampscenario voor Club Brugge?

Dankzij de lange interlandbreak krijgt ook Club Brugge uitgebreid de kans om de batterijen weer op ...

459
459
'Anderlecht keert kar: comeback Lukaku van de baan'

Of hij onder Mark van Bommel nog op een vaste basisplaats hoeft te rekenen valt voorlopig af te ...

602
602
Vanhaezebrouck schrapt al titelkandidaat: “Zakt verder weg”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver en een eerste kloofje is al een feit. Hein ...

493
493
De Bruyne doet boekje open over Courtois-situatie

Thibaut Courtois werd niet geselecteerd door Mark van Bommel voor Nations League-wedstrijden van ...

487
487
Nog allerlaatste knaltransfer Lionel Messi op komst?

Lionel Messi staat nog onder contract bij Inter Miami, maar de Argentijnse superster kan toch nog ...

78
78

Meer sportnieuws