Zo win jij dit weekend 776 euro met 10 euro inzet op de topcompetities!

door
Zo win jij dit weekend 776 euro met 10 euro inzet op de topcompetities!

We hebben er lang op moeten wachten, maar met uitzondering van Frankrijk gaat de bal in alle grote competities opnieuw aan het rollen. De Bundesliga, Premier League, La Liga en Serie A zorgen dan ook eindelijk weer voor een bomvol weekend, die bol staat van de interessante matchen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we in Engeland met de (sub)topper tussen Tottenham en Manchester United, twee teams die dit jaar onder de verwachtingen bleven. Sinds de komst van Bruno Fernandes gingen de prestaties van de bezoekers echter in stijgende lijn, terwijl de Spurs de coronastop net goed konden gebruiken. In welke mate die vorm drie maanden later nog van tel is zal dus moeten blijken, maar zonder écht thuisvoordeel dichten we United vrijdag alvast de beste kansen toe. Een zege mét tegentreffer is 4,50x onze inzet waard.



Op zaterdag wordt in Duitsland de voorlaatste speeldag afgewerkt, en dus staan alle matchen er tegelijk op het programma. Toch zullen de ogen integraal op RB Leipzig tegen Borussia Dortmund zijn gericht, een cruciaal duel met de tweede plaats als inzet. Een strijd tussen twee sluipschutters ook, met Timo Werner – op zoek naar een mooi afscheid voor hij naar Chelsea trekt – versus Erling Haaland. Wij gokken dat de goalgetters niet teleurstellen en allebei scoren, wat met de Bet Builder 4,90x ons inleggeld kan opleveren.

In Italië wordt de competitie dit weekend dan weer pas opnieuw in gang getrapt. Nog tijd genoeg voor Internazionale om de achtervolging op Juventus en Lazio Roma in te zetten dus, al kunnen de Nerazzurri dan wel maar beter winnen van Sampdoria. Aan Romelu Lukaku om zijn team terug in de race te brengen, misschien wel met een rake nekslag – iets waar hij in Milanese loondienst reeds vijf keer in slaagde. Indien de Belgische topschutter zondag een bal tegen de touw kopt, mogen wij ons 5,50x onze bet rijker rekenen.



In Spanje kijken Adnan Januzaj en Real Sociedad, op de sukkel sinds de coronabreak, op datzelfde moment Real Madrid in de ogen. Thibaut Courtois hield daar donderdag alvast nog de nul tegen Valencia, terwijl Eden Hazard voor de tweede keer op rij een assist afleverde. Tijd voor de aanvoerder van de Rode Duivels om zélf op het scorebord te verschijnen dus, liefst met aan de overkant een nieuwe clean sheet voor onze nationale nummer één. Met behulp van de Bet Builder kan die combinatie 10,50x onze inzet opbrengen.

Eindigen doen we terug over Het Kanaal, waar Liverpool eerder op de avond de laatste rechte lijn richting titel inzet op het veld van Everton. Een beladen derby, die in de heenwedstrijd wel slechts drie gele kaarten voortbracht. De autoritaire leider slikt gemiddeld dan ook minder dan één stuk per duel, een statistiek waar Everton in de middelmoot vertoeft. Vermits dat ook in de stand het geval is, en er dus weinig op het spel staat voor de thuisploeg, hopen wij op evenveel sportiviteit. Opnieuw maximum drie kaarten levert 2,88x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op de doelpuntenmachines in Duitsland, een rake kopbal van Lukaku en fair play in de Merseyside Derby, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 78x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

Naar welke competitie kijkt u dit weekend het meest uit?

Meest recent

Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

24
24
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

122
122
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

114
114
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

218
218
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

292
292
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

372
372
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

315
315
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

854
854
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

362
362
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

351
351
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

387
387
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

967
967
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

28
28
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

234
234
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

390
390
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

216
216
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

78
78
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

333
333
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

117
117
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

109
109
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

281
281
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

408
408
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

144
144
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

131
131
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

220
220

Meer sportnieuws