'Ambitieus AA Gent legt miljoenen klaar voor topspits'

door
'Ambitieus AA Gent legt miljoenen klaar voor topspits'

Indien de laatste speeldag wordt afgewerkt kunnen ze hun status als vice-kampioen nog verliezen, maar bij AA Gent wordt tegenwoordig alleen nog maar naar boven gekeken. De Buffalo's zetten een heus transferoffensief in om het gat met Club Brugge te dichten en volgend seizoen weer écht mee te doen om de titel.


Michel Louwagie is daarom niet alleen bereid om diep in de buidel te tasten voor Charleroi-linksachter Nurio Furtona, maar wil volgens Het Nieuwsblad ook nog eens stevig investeren in een nieuwe spits. Nochtans zijn er met Laurent Depoitre, Roman Yaremchuk, Giorgi Kvilitaia en Anderson Niangbo al voldoende speerpunten voorhanden in de Ghelamco Arena. Mogelijk wil Gent dus reeds anticiperen op een vertrek van goudhaantje Jonathan David, die de kassa straks stevig kan spijzen.

HNB meent dan ook dat Louwagie ettelijke miljoenen op tafel wil leggen voor een extra aanvallende optie, wat in lijn zou liggen met de vermeende interesse in Partizan Belgrado-goalgetter Umar Sadiq. Hoe dan ook mag Jess Thorup binnenkort allicht dus op heel wat nieuwkomers rekenen, want eerder legden de Gentenaren al Jordan Botaka en Davy Roef vast. Behalve de nieuwe spits en Nurio moet verder ook de transfervrije Frank Boya in principe de rangen nog komen vervoegen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

Heeft AA Gent volgens u nog een extra spits nodig?

Meest recent

Genk eindelijk vertrokken? Dit denkt Hayen erover

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

6
6
Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Het was donderdagavond voor verschillende Belgen een bewogen avond in de Europa League. Zo ging ...

24
24
Genk reageert na onlusten met fans en doet mooie geste

KRC Genk deed donderdag een uitstekende zaak. Het boekte eindelijk zijn eerste zege onder Nicky ...

72
72
Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

29
29
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

90
90
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

652
652
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

47
47
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

639
639
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

76
76
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

149
149
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

831
831
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

97
97
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

35
35
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

57
57
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

601
601
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

403
403
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1362
1362
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

380
380
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

45
45
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

223
223
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

544
544
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

345
345
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

937
937
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

247
247
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

663
663

Meer sportnieuws