'AA Gent legt zeer stevig bedrag op tafel voor Nurio'

door
'AA Gent legt zeer stevig bedrag op tafel voor Nurio'

AA Gent ontpopte zich afgelopen seizoen tot de grootste uitdager van Club Brugge en volgend seizoen willen de Buffalo's meer dan ooit een gooi doen naar een tweede landstitel. Ze haalden daarvoor al de nodige versterkingen binnen, in de vorm van Davy Roef (Anderlecht), Jordan Botaka (STVV) en T2 Wim De Decker (Antwerp). En ook de derde nieuwe speler komt van een concurrent uit de Jupiler Pro League.


Volgens Het Laatste Nieuws is nu immers ook Nurio Fortuna goed op weg naar de Ghelamco Arena. Gent zou 'vergevorderde onderhandelingen' voeren met Sporting Charleroi, waar de Angolese linksachter de voorbije drie seizoenen een sterkhouder was. De 25-jarige was dit seizoen goed voor één goal en drie assists in 28 wedstrijden.

Hoeveel Gent zou betalen, is niet duidelijk, maar aangezien de marktwaarde van Nurio door Transfermarkt op 2 miljoen euro geschat wordt, zal Charleroi hem niet zomaar laten vertrekken. Bij zijn nieuwe club zou Nurio de concurrentie aan moeten gaan met Milad Mohammadi en Nana Asare op de linksachter.

UPDATE 18/06

AA Gent gaat Nurio Fortuna aantrekken en volgens Het Belang van Limburg gaan de Buffalo's zwaar investeren. Ze zouden maar liefst vier miljoen euro op tafel leggen voor de verdediger, die ook interesse vanuit de Premier League geniet.

Door de komst van Nurio mag Nana Asare beschikken, wat onze redactie al eerder meedeelde. AA Gent was al een tijdje op zoek naar een linksachter, want ook Amine Khammas stond even op de radar. Concreet werd dat echter nooit.

De juiste som voor Nurio?

Meest recent

'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

3
3
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

41
41
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

52
52
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

82
82
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

164
164
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

37
37
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

175
175
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

309
309
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

117
117
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

91
91
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

478
478
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

68
68
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

357
357
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

194
194
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

324
324
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

467
467
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

270
270
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

231
231
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

321
321
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

385
385
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

390
390
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

326
326
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

496
496
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

717
717
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

269
269

Meer sportnieuws